Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Służba na morzu
21-06-2017, 12:42
Post: #1
Służba na morzu
Witam

Bardzo proszę o to abyście podzielili się jeśli posiadacie takie wiadomości jak w temacie.

Jak wyglądają zarobki strażników na morzu ( na starcie i w późniejszym czasie)?
Jakiej wysokości jest dodtatek za taką służbę ?
Czy można liczyć na jakiś awans czy raczej marne szanse?
Jak wygląda ta służba interesuje mnie czy są to służby 24h i dwie czy trzy doby wolnego czy jak to wygląda?
Jeśli nie możecie tu napisać mi takich informacji to bardzo proszę o kontakt mailowy.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-04-2018, 11:23
Post: #2
RE: Służba na morzu
Jesli chodzi o slużbe to wiem ze po 12h pracy dzień wolnego, natomiast po 24 h 2 dni wolnego Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-04-2018, 16:45
Post: #3
RE: Służba na morzu
A Kolega Gentleman to posiada jakieś papiery z cywila, może szkołę ze słowem "morska" w nazwie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2018, 11:00
Post: #4
RE: Służba na morzu
Pieniądze ważna rzecz, wiadomo. Ale jak tak dalej pójdzie to nie będzie na czym służyć. Przetarg unieważnili, przetarg rozpisali... a łodzi jak nie było tak nie ma.

https://www.infosecurity24.pl/podejscie-...-patrolowa
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS