Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Euro 2012
16-05-2012, 21:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-05-2012 21:34 przez quasimodo1.)
Post: #21
RE: Euro 2012
(16-05-2012 20:45 )morski48 napisał(a):  Mam pytanie:
Czy będąc na L4 a jednocześnie będąc wytypowanym do oddelegowania na Euro (czyli fizycznie nie będzie mnie na oddelegowaniu) będę "wisiał" do odbycia tego oddelegowania w innym terminie tj. już po Euro?

Czy regulują to jakieś przepisy?

Dodam, że L4 to nie ściema!!!
??????? Oddelegowanie na Euro ? i termin oddelegowania na Euro po Euro ? To co ,na olimpiadę w Londynie chcą ciebie wysłać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-05-2012, 17:36
Post: #22
RE: Euro 2012
(16-05-2012 21:34 )quasimodo1 napisał(a):  
(16-05-2012 20:45 )morski48 napisał(a):  Mam pytanie:
Czy będąc na L4 a jednocześnie będąc wytypowanym do oddelegowania na Euro (czyli fizycznie nie będzie mnie na oddelegowaniu) będę "wisiał" do odbycia tego oddelegowania w innym terminie tj. już po Euro?

Czy regulują to jakieś przepisy?

Dodam, że L4 to nie ściema!!!
??????? Oddelegowanie na Euro ? i termin oddelegowania na Euro po Euro ? To co ,na olimpiadę w Londynie chcą ciebie wysłać.


Big GrinBig Grin chętnie bym pojechał do Londynu ale poważnie:
doszły mnie słuchy, że będę wisiał z tym oddelegowaniem i niby i tak będę musiał je odrobić.
Dodam, że kilka lat temu też miałem być oddelegowany z kumplem, kwity już były gotowe tylko się spakować. Ostatecznie nic z tego nie było - zwyczajnie powiedziano nam, że już nie potrzeba. I nikt nic nie mówił, że będziemy musieli gdzieś jechać (no chyba, że to EuroBig GrinBig Grin ale to 5 lat minęło).
Tak na poważnie - jak ktoś coś wie to niech napisze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2012, 16:22
Post: #23
RE: Euro 2012
(17-05-2012 17:36 )morski48 napisał(a):  
(16-05-2012 21:34 )quasimodo1 napisał(a):  
(16-05-2012 20:45 )morski48 napisał(a):  Mam pytanie:
Czy będąc na L4 a jednocześnie będąc wytypowanym do oddelegowania na Euro (czyli fizycznie nie będzie mnie na oddelegowaniu) będę "wisiał" do odbycia tego oddelegowania w innym terminie tj. już po Euro?

Czy regulują to jakieś przepisy?

Dodam, że L4 to nie ściema!!!
??????? Oddelegowanie na Euro ? i termin oddelegowania na Euro po Euro ? To co ,na olimpiadę w Londynie chcą ciebie wysłać.


Big GrinBig Grin chętnie bym pojechał do Londynu ale poważnie:
doszły mnie słuchy, że będę wisiał z tym oddelegowaniem i niby i tak będę musiał je odrobić.
Dodam, że kilka lat temu też miałem być oddelegowany z kumplem, kwity już były gotowe tylko się spakować. Ostatecznie nic z tego nie było - zwyczajnie powiedziano nam, że już nie potrzeba. I nikt nic nie mówił, że będziemy musieli gdzieś jechać (no chyba, że to EuroBig GrinBig Grin ale to 5 lat minęło).
Tak na poważnie - jak ktoś coś wie to niech napisze.

Pierwszą rzeczą jaka musi być to rozkaz który powinna wystawić Tobie komórka kadrowa. Drugą rzeczą jest zapoznanie się z nim i go podpisanie. Jak rozumiem na razie nic nie masz na kwicie. Tak więc się nie martw... Jeżeli faktycznie rozkaz przyjdzie to będzie on wystawiony na jakiś okres.. pewnie do końca trwania Euro... Nie wiem kiedy planujesz wrócić ze zwolnienia. Być może komórka kadrowa wytypuje innego zawodnika na te od dawna wyczekiwane igrzyska Wink Ja bym się nie martwił... fakt, faktem za kare mogą Cie oddelegować gdziekolwiek i w dowolnym okresie czasowym...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-05-2012, 06:06
Post: #24
RE: Euro 2012
(20-05-2012 16:22 )Huzar napisał(a):  
(17-05-2012 17:36 )morski48 napisał(a):  
(16-05-2012 21:34 )quasimodo1 napisał(a):  
(16-05-2012 20:45 )morski48 napisał(a):  Mam pytanie:
Czy będąc na L4 a jednocześnie będąc wytypowanym do oddelegowania na Euro (czyli fizycznie nie będzie mnie na oddelegowaniu) będę "wisiał" do odbycia tego oddelegowania w innym terminie tj. już po Euro?

Czy regulują to jakieś przepisy?

Dodam, że L4 to nie ściema!!!
??????? Oddelegowanie na Euro ? i termin oddelegowania na Euro po Euro ? To co ,na olimpiadę w Londynie chcą ciebie wysłać.


Big GrinBig Grin chętnie bym pojechał do Londynu ale poważnie:
doszły mnie słuchy, że będę wisiał z tym oddelegowaniem i niby i tak będę musiał je odrobić.
Dodam, że kilka lat temu też miałem być oddelegowany z kumplem, kwity już były gotowe tylko się spakować. Ostatecznie nic z tego nie było - zwyczajnie powiedziano nam, że już nie potrzeba. I nikt nic nie mówił, że będziemy musieli gdzieś jechać (no chyba, że to EuroBig GrinBig Grin ale to 5 lat minęło).
Tak na poważnie - jak ktoś coś wie to niech napisze.

Pierwszą rzeczą jaka musi być to rozkaz który powinna wystawić Tobie komórka kadrowa. Drugą rzeczą jest zapoznanie się z nim i go podpisanie. Jak rozumiem na razie nic nie masz na kwicie. Tak więc się nie martw... Jeżeli faktycznie rozkaz przyjdzie to będzie on wystawiony na jakiś okres.. pewnie do końca trwania Euro... Nie wiem kiedy planujesz wrócić ze zwolnienia. Być może komórka kadrowa wytypuje innego zawodnika na te od dawna wyczekiwane igrzyska Wink Ja bym się nie martwił... fakt, faktem za kare mogą Cie oddelegować gdziekolwiek i w dowolnym okresie czasowym...

Na szczęście na kwicie nic nie mam Smile a na zwolnieniu trochę jeszcze będę. Także pozostaje opcja późniejszego oddelegowania w ramach wyróżnienia Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-05-2012, 11:31
Post: #25
RE: Euro 2012
witam, a co Koledzy tak się Rębiechowa boją?? u nas słód, miód i orzeszki.... generalnie przecież wszyscy twierdzą że u nas nic się nie robi i sami ściemniacze pracują....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-05-2012, 18:01
Post: #26
RE: Euro 2012
(22-05-2012 11:31 )stokrotka napisał(a):  witam, a co Koledzy tak się Rębiechowa boją?? u nas słód, miód i orzeszki.... generalnie przecież wszyscy twierdzą że u nas nic się nie robi i sami ściemniacze pracują....

Ja tak nie uważam i dziękuję za zaproszenie - nie skorzystam! Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-05-2012, 13:00
Post: #27
RE: Euro 2012
http://www.medyka2012.pl/
mozna? mozna!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-05-2012, 20:32
Post: #28
RE: Euro 2012
Czy ktoś orientuje się czy istnieje przepis mówiący o tym na ile dni przed oddelegowaniem przełożeni muszą poinformować funkcjonariusza o oddelegowaniu? chodzi mi zarówno o ustne zawiadomienie o możliwym oddelegowaniu jak i o rozkazie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS