Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SG jako "Krowa" wśród służb
09-02-2012, 00:22
Post: #1
SG jako "Krowa" wśród służb
czym jest SG... niczym... rządzą nami policjanci po zmoce lub nie spełnieni oficerowie wojska polskiego po szkole młodzi gówniarze z tzw. plecami... którym uchodzi wszystko, tak że dla mnie SG to taka "Krowa" bo prawdziwa kadra już się wykruszyła... ale jest światełko w tunelu... nowi f-sze już się nie boją... i jak to już jest zauważalne robią porządek z systemem ( czyt. z debilizmem!!!!!!)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2012, 00:32
Post: #2
RE: SG jako K...a w śród służb
chyba żartujesz ... nowi funkcjonariusze to sami się nie potrafią ogarnąć bez pomocy garba Wink ale fakt jest faktem że niczego się nie boja i mają wszystko w ... poważaniu a do tego im młodsi tym większa parodia dla naszej służby Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2012, 07:45
Post: #3
RE: SG jako "Krowa" wśród służb
Pozwoliłem sobie na edycję pierwszego postu zamieniając (domyślne) słowo na K na inne słowo na K. Jednak pewien poziom "kultury" wypowiedzi musi być zachowany choćby przez szacunek dla innych osób to forum przeglądających, którzy mi tego typu "Kwiatki" od razu zgłaszają do moderacji. Idealnie u nas na pewno nie jest, ale żeby to zmienić walczmy głową nie emocjami.

PozdrawiamSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2012, 21:05
Post: #4
RE: SG jako "Krowa" wśród służb
http://pmomora.blogspot.com/2007/05/jak-...chu-w.html gdzieś widziałem to w wersji obrazkowej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-02-2012, 08:15
Post: #5
RE: SG jako "Krowa" wśród służb
(10-02-2012 21:05 )rafi napisał(a):  http://pmomora.blogspot.com/2007/05/jak-...chu-w.html gdzieś widziałem to w wersji obrazkowej

Na demotywatorachWink

Lepiej to już było
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS