Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NSZZ FSG walczy o ciemiężonych czyli "Moja Oficerka"
20-01-2012, 16:07
Post: #1
Exclamation NSZZ FSG walczy o ciemiężonych czyli "Moja Oficerka"
Pozwolę sobie na odrobinę prywaty i pociągnę temat "Mojej Oficerki" o którą to walka toczy się już ..hmmmm ..4 rokBig Grin

http://www.ifsg.pl/viewtopic.php?f=8&t=1...8418e1ccc7

http://www.nszzfsg.org.pl/viewtopic.php?...229e8a7cc6

Na moim przykładzie widać, że uczciwość i sprawiedliwość to w SG tylko wyświechtane slogany i że przy jakimkolwiek wałku nie macie na kogo liczyć w dochodzeniu tej prawdy. A wałek jest oczywisty, potwierdzony przez kilku prawników w tym i związkowego ..ale cóż z tegoBig GrinBig GrinBig Grin

Już drugi Przewodniczący o mnie walczy ale chyba trzeba będzie poczekać na trzeciegoBig Grin Jestem pełen wiary, że może chociaż pośmiertnie NSZZ FSG zrzuci się na grawerkę "honorowych" dwóch gwiazdek na moim nagrobkuBig Grin

A tak w międzyczasie koledzy, którzy wraz ze mną zdawali na ów kurs w tym roku będą awansowali na "pełnych" porucznikówSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2012, 21:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-01-2012 21:23 przez grzegorz.)
Post: #2
RE: NSZZ FSG walczy o ciemiężonych czyli "Moja Oficerka"
Zaczynałem odczuwać lęki, że się pomyliłem i ten moment nie nastąpi.
Dziękuję znowu wierzę w to, że wiem o co w tym wszystkim chodzi
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2012, 11:12
Post: #3
RE: NSZZ FSG walczy o ciemiężonych czyli "Moja Oficerka"
To dobrze, że jeszcze chociaż w coś kolega wierzyBig Grin A, że to nie nastąpi to ja doskonale wiem ..przynajmniej inni pozbędą się złudzeń, że do związków warto zgłaszać się po jakąkolwiek sensowną pomoc. I przyzna kolega, że przykład jest wprost książkowyBig Grin

To jak ktoś kiedyś kolegę okradnie (choć oczywiście tego koledze nie życzę) to kolega machnie na to ręką stwierdzając, że tak ma być ..szczerze wątpię. Stąd proponuję koledze postawić się w mojej sytuacji i jednać wziąć pod uwagę moje 4 lata walki o sprawiedliwośćAngry

A filozofia jest tu zabójczo prosta i zawiera się w jednym prostym słowie ..PRAWDAAngryAngryAngry
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2012, 10:54
Post: #4
RE: NSZZ FSG walczy o ciemiężonych czyli "Moja Oficerka"
PlanetaX

Trzymam kciuki za Twoje działania ale szczerze mówiąc nie wierzę, że uda Ci się zostać wreszcie oficerem młodszym.
KGSG dla zasady nie ugnie się i nie przyzna się do "wałków".
Pamiętam doskonale czasy (nie takie aż odległe 10-15 lat temu) jak organizowano kursy oficerskie dla zasłużonych z KGSG. Widziałem wtedy "laskę" około 50 lat, która w trybie zaocznym, a jakże, zdobywała szlify oficerskie.
Nie uśmiechała się zbyt szeroko bo wyleciałaby proteza. To się nazywała błyskotliwa kariera. Byle pracownik cywilny szybciutko wcielany zostawał w szeregi mundurowe i hejka na kurs - zaoczny oczywiście.
Pozostawiam resztę bez komentarza.

Będę śledził z uwagą losy PlanetaX.
Powodzenia życzę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-06-2012, 09:11
Post: #5
RE: NSZZ FSG walczy o ciemiężonych czyli "Moja Oficerka"
A pewien Komendant Główny na promocji w Szczytnie w 2000 r. powiedział żeby brać z niego przykład, że można w ciągu 7 lat awansować z szeregowca na generała. Na tej samej promocji pytał się awansowanych wcześniej f-szy, czy stojący na placu f-sze z Karpackiego ubrani w kapelusze i peleryny też u nas pracują i czy on ma ich promować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS