Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nabór Nadbużański Oddział
29-06-2017, 11:02
Post: #1
Nabór Nadbużański Oddział
Witam chciałbym się zapytać czy ktoś składał dokumenty pod koniec maja w Chełmie i czy ktoś dostał telefon z zaproszeniem na rozmowe?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-06-2017, 11:31
Post: #2
RE: Nabór Nadbużański Oddział
Siemka ja składałem ale brak tel i chyba już nie zadzwonią a Ty dostales tel ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-06-2017, 13:36
Post: #3
RE: Nabór Nadbużański Oddział
Niestety dzisiaj przyszedł do mnie polecony. Szkoda spodziewałem się przynajmniej dotarcia na rozmowe.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-06-2017, 13:56
Post: #4
RE: Nabór Nadbużański Oddział
Ciezko sie dostac do Chelma bez plecow. A jakie masz wyksztalcenie? Uwazasz ze mieli sie do czego przyczepic
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-06-2017, 20:05
Post: #5
RE: Nabór Nadbużański Oddział
Wykształcenie średnie z tym,że klasa o profilu "Straży Granicznej" i obecnie student 2 roku bezpieczeństwa wewnetrznego. Raz składałem papiery odrazu po maturze to zostałem zaproszony na rozmowe. Za wiele sie nie zmieniło od tamtej pory a jednak tym razem nie zostałem zaproszony. Jednak nie ma co rozpaczać trzeba sie dalej starać. Jedyne o co mogli sie przyczepić to preferowana placówka. Wpisałem Lublin i powiedział,że szanse niemal zerowe,ale to samo mówili mi za pierwszym razem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2017, 18:28
Post: #6
RE: Nabór Nadbużański Oddział
Hej,

Jest ktoś może kto czeka na wyniki psychologa (okres lipiec/sierpień/wrzesień) ? Czekam już dokładnie 4 tygodnie, ani telefonu ani listu, już sam nie wiem co myśleć bo powoli tracę nadzieję i czekam na list. Ktoś coś ? Ile u was czekaliście na wyniki z psycho jeżeli ktoś już dostał ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2017, 21:10
Post: #7
RE: Nabór Nadbużański Oddział
Po tym czasie czekaj na wario list max 2 tygodnie idzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2017, 23:22
Post: #8
RE: Nabór Nadbużański Oddział
Znam kogoś kto był na psychologu pod koniec września i czeka na wario. Oczywiście mowa o nadbużańskim oddziale. Ja składałem dokumenty jakoś w czerwcu,ale niestety nawet na rozmowe nie zostałem zaproszony. Następnym razem się uda ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-10-2017, 07:56
Post: #9
RE: Nabór Nadbużański Oddział
Jeżeli miałbyś dostać list to już byś go dostał, jeżeli okres oczekiwania na decyzję przekracza 4 tyg. na 85% odzew będzie pozytywny. Jęzeli kto miał inaczej to był w 10%, kolejne 5% to wina poczty etc.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-10-2017, 11:08
Post: #10
RE: Nabór Nadbużański Oddział
witam,

czy ktoś z rozmowy kwalifikacyjnej z dnia 22.09 otrzymał już zaproszenie na wariograf? rozmowę miałem 22 września, a psychologiczne 26 września i dalej cisza...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-10-2017, 07:36
Post: #11
RE: Nabór Nadbużański Oddział
(18-10-2017 11:08 )qbson napisał(a):  witam,

czy ktoś z rozmowy kwalifikacyjnej z dnia 22.09 otrzymał już zaproszenie na wariograf? rozmowę miałem 22 września, a psychologiczne 26 września i dalej cisza...

Ciesz się, że tak sprawnie to u Ciebie przebiega. Niektórzy, w tym ja, czekają od lipca Wink
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2017, 07:23
Post: #12
RE: Nabór Nadbużański Oddział
Czy ktoś ma już info odnośnie 2 etapu w listopadzie? Macie wyniki wario przeprowadzonego w październiku ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2017, 20:17
Post: #13
RE: Nabór Nadbużański Oddział
witam, wario miałam 10-tego października i dzisiaj do mnie dzwonili że II etap odbędzie się 8-go listopada
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2017, 06:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-10-2017 09:11 przez stapless4.)
Post: #14
RE: Nabór Nadbużański Oddział
(27-10-2017 20:17 )magdaa13 napisał(a):  witam, wario miałam 10-tego października i dzisiaj do mnie dzwonili że II etap odbędzie się 8-go listopada

A kiedy miałaś psycho? Bo wtedy pewnie skladalas ankietę ABO ??
Jesteś z nadbużańskiego ?
Ktoś jeszcze z nadbuzanskiego dostał info o zaliczeniu wario?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2017, 09:49
Post: #15
RE: Nabór Nadbużański Oddział
psycho miałam 9 września, informacji o zaliczeniu wario jeszcze nie dostałam ale poinformowali mnie o terminie II etapu i że próbna sprawnościówka w Chełmie będzie 30 go października, będą jeszcze dzwonić
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2017, 09:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-10-2017 10:03 przez stapless4.)
Post: #16
RE: Nabór Nadbużański Oddział
Ktoś jeszcze dostał takie info z chelma ?

(28-10-2017 09:49 )magdaa13 napisał(a):  psycho miałam 9 września, informacji o zaliczeniu wario jeszcze nie dostałam ale poinformowali mnie o terminie II etapu i że próbna sprawnościówka w Chełmie będzie 30 go października, będą jeszcze dzwonić

9 wrzesień to sobota Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2017, 11:00
Post: #17
RE: Nabór Nadbużański Oddział
Witam, wario miałem w drugiej połowie października i nadal czekam na jakikolwiek telefon. Z tego co wiem to próbny wf jest 30 października a nikt do mnie nie dzwonił. Czy to,że nikt nie dzwonił na próbny wf oznacza,że nie dostane zaproszenia na drugi etap ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2017, 13:18
Post: #18
RE: Nabór Nadbużański Oddział
miałam w sobotę Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2017, 20:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-10-2017 20:34 przez FalcoNesto.)
Post: #19
RE: Nabór Nadbużański Oddział
(28-10-2017 11:00 )Wrrrr napisał(a):  Witam, wario miałem w drugiej połowie października i nadal czekam na jakikolwiek telefon. Z tego co wiem to próbny wf jest 30 października a nikt do mnie nie dzwonił. Czy to,że nikt nie dzwonił na próbny wf oznacza,że nie dostane zaproszenia na drugi etap ?

Nikt nie dzwonił a chcesz się dowiedzieć coś w sprawie swojej rekrutacji?? Nie bój się-sam zadzwoń do kadr,oni na pewno wiedzą lepiej niż ludzie na forum Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2017, 20:35
Post: #20
RE: Nabór Nadbużański Oddział
(28-10-2017 20:33 )FalcoNesto napisał(a):  
(28-10-2017 11:00 )Wrrrr napisał(a):  Witam, wario miałem w drugiej połowie października i nadal czekam na jakikolwiek telefon. Z tego co wiem to próbny wf jest 30 października a nikt do mnie nie dzwonił. Czy to,że nikt nie dzwonił na próbny wf oznacza,że nie dostane zaproszenia na drugi etap ?

Nikt nie dzwonił a chcesz się dowiedzieć coś w sprawie swojej rekrutacji?? Nie bój się-sam zadzwoń do kadr,oni na pewno wiedzą lepiej niż ludzie na forum?
Liczyłem na to,że ktoś był/jest w podobnej sytuacji Huh Tak zrobię w poniedziałek
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS