Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czas pracy
30-07-2017, 14:58
Post: #1
Czas pracy
Witajcie! Na wstępie się przedstawię( jest to mój pierwszy temat) Jestem Dawid, mam 24 lata pochodzę z Poznania, jestem dość poważnie zainteresowany pracą w SG. Zastanawia mnie kwestia godzin pracy, w jednym temacie było że praca jest trzyzmianowa - 8 h a gdzie indziej widziałem że jest to system 24h pracy 48h wolnego. Jak to na prawdę wygląda?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2017, 18:10
Post: #2
RE: Czas pracy
(30-07-2017 14:58 )DawidP napisał(a):  Witajcie! Na wstępie się przedstawię( jest to mój pierwszy temat) Jestem Dawid, mam 24 lata pochodzę z Poznania, jestem dość poważnie zainteresowany pracą w SG. Zastanawia mnie kwestia godzin pracy, w jednym temacie było że praca jest trzyzmianowa - 8 h a gdzie indziej widziałem że jest to system 24h pracy 48h wolnego. Jak to na prawdę wygląda?
Wszystkie warianty są możliwe w zależności gdzie i jaka służbę będziesz pełnił. W jednym wariancie przyjdziesz i odbębnisz 8 godzin w ciepełku w innym będziesz miał 12 lub 24. Ogólnie to nie jest praca a służba ojczyźnie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku. Reasumując na razie trzeba się przyjąć, potem pojechać na kilka miesięcy (chyba 9) na kurs podstawowy (Koszalin, Kętrzyn lub Lubań) a potem, życie napisze scenariusz, w którym wariancie będziesz pracował.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2017, 20:21
Post: #3
RE: Czas pracy
Na kursie podstawowym są jakieś przepustki? Oczywiście wiem, że to służba Ojczyźnie, jest to jeden z głównych powodów przez, który chcę dołączyć do służb mundurowych RP. Rozważam WP , SG, bądź w przyszłości jednostki specjalne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2017, 20:46
Post: #4
RE: Czas pracy
Są .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2017, 05:44
Post: #5
RE: Czas pracy
(30-07-2017 18:10 )alien napisał(a):  
(30-07-2017 14:58 )DawidP napisał(a):  Witajcie! Na wstępie się przedstawię( jest to mój pierwszy temat) Jestem Dawid, mam 24 lata pochodzę z Poznania, jestem dość poważnie zainteresowany pracą w SG. Zastanawia mnie kwestia godzin pracy, w jednym temacie było że praca jest trzyzmianowa - 8 h a gdzie indziej widziałem że jest to system 24h pracy 48h wolnego. Jak to na prawdę wygląda?
Wszystkie warianty są możliwe w zależności gdzie i jaka służbę będziesz pełnił. W jednym wariancie przyjdziesz i odbębnisz 8 godzin w ciepełku w innym będziesz miał 12 lub 24. Ogólnie to nie jest praca a służba ojczyźnie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku. Reasumując na razie trzeba się przyjąć, potem pojechać na kilka miesięcy (chyba 9) na kurs podstawowy (Koszalin, Kętrzyn lub Lubań) a potem, życie napisze scenariusz, w którym wariancie będziesz pracował.
I pamiętaj w SG jest tak że im lepsze warunki pracy tym wyższa pensjaWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-08-2018, 10:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-08-2018 10:12 przez Lukaszenko323.)
Post: #6
RE: Czas pracy
takie pytanie, czy dobrze pamiętam, że o zmianie czasu służby powinno się informować co najmniej 48h przed terminem służby, bo tu gdzie jestem dają znać na 24 góra 30h czasami i 3h przed, i czy mogę odmówić czy nie w takiej sytuacji ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS