Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uprawnienia na pojazdy uprzywilejowane
16-01-2013, 22:03
Post: #21
RE: Uprawnienia na pojazdy uprzywilejowane
(16-01-2013 20:40 )niepokorny napisał(a):  Też jestem pod wrażeniem.
Tak z ciekawości. Jak wygląda egzamin "praktyczny z przepisów ruchu drogowego w Sekcji Gospodarki Transportowej"? Plac manewrowy i jazda po mieście?

Wpierw puszczają Ci ten filmik http://www.youtube.com/watch?v=W8i0OGqFr7Q a później egzamin na placu http://www.youtube.com/watch?v=UGHfwDoX9Pw
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2013, 22:10
Post: #22
RE: Uprawnienia na pojazdy uprzywilejowane
Kurcze ja wlasnie napisalem prosbe i czekam na skierowanie. nie wiedzialem, ze jakies dziwne egzaminy jeszcze trzeba zdawac.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2013, 22:26
Post: #23
RE: Uprawnienia na pojazdy uprzywilejowane
(16-01-2013 22:10 )qualin napisał(a):  Kurcze ja wlasnie napisalem prosbe i czekam na skierowanie. nie wiedzialem, ze jakies dziwne egzaminy jeszcze trzeba zdawac.

Tak jak napisał Alz , niestety złożoność ...... a może jeszcze wariograf .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2013, 23:04
Post: #24
RE: Uprawnienia na pojazdy uprzywilejowane
(16-01-2013 22:26 )quasimodo1 napisał(a):  
(16-01-2013 22:10 )qualin napisał(a):  Kurcze ja wlasnie napisalem prosbe i czekam na skierowanie. nie wiedzialem, ze jakies dziwne egzaminy jeszcze trzeba zdawac.

Tak jak napisał Alz , niestety złożoność ...... a może jeszcze wariograf .
ParodiaSmile Ciekaw jestem co zrobią, jak wszyscy funkcjusze tzw. lachę położąSmile U mnie w placówce były podobne jazdy... masz iść na badania, bo jak nie to nieprzydatność na stanowisku. I co... szli, nie zaliczali i ... gówno można było im zrobić. Kolejny wymysł jakiegoś idioty...
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2013, 08:33
Post: #25
RE: Uprawnienia na pojazdy uprzywilejowane
Ciekawa sprawa bo gdyby to robić prywatnie to poza badaniami lekarskimi i psychologocznymi nie ma innych! tylko nasza cud formacja wymysliła dodatkowe badania prowadzone przez specjalistów od transportu!!! teoria i praktyka.... śmiech na sali. kazdy ma prawo jazdy, kazdy jeździ...wiec po co potwierdzać zdany państwowy egzamin??

No tak - transportówka tez chce pokazać ze sa niezbędni.....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2013, 17:48
Post: #26
RE: Uprawnienia na pojazdy uprzywilejowane
He he he, a w moim oddziale to nawet na służbowe trzeba było zdać egzamin teoretyczny i praktycznySmile)))))))
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2013, 17:52
Post: #27
RE: Uprawnienia na pojazdy uprzywilejowane
Dzisiaj sie dowiedzialem, ze to nieprawda jakoby w MOSGu mialo sie zdawac jakies egzaminy. Mialo tak byc, ale nie wprowadzili tego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2013, 19:20
Post: #28
RE: Uprawnienia na pojazdy uprzywilejowane
Czyli lolcia26 puszcza w obieg nie potwierdzone informacje.....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2013, 21:23 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-01-2013 21:24 przez morski48.)
Post: #29
RE: Uprawnienia na pojazdy uprzywilejowane
(17-01-2013 17:52 )qualin napisał(a):  Dzisiaj sie dowiedzialem, ze to nieprawda jakoby w MOSGu mialo sie zdawac jakies egzaminy. Mialo tak byc, ale nie wprowadzili tego.

Pamiętam jak ładnych kilka lat temu wraz z kolegami miałem zdawać egzamin w MOSGu jeżdżąc po Gdańsku i jakiś cywil z samochodówki miał oceniać jak nam idzie. Paranoja- koleś zapewne po tygodniowym kursie w jednym z ośrodków szkolenia więcej może niż egzaminator z wojewódzkich ośrodków ruchu drogowego. Na szczęście interwencja szefa z naszej PSG zapobiegła temu.
Takie jaja to tylko w "Świat wg Kiepskich" i w SG Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2013, 22:42
Post: #30
RE: Uprawnienia na pojazdy uprzywilejowane
(17-01-2013 19:20 )Abes napisał(a):  Czyli lolcia26 puszcza w obieg nie potwierdzone informacje.....

Na to wyglada. Jak bede po wszystkim to napisze jak to rzeczywiscie wygladalo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2013, 15:26
Post: #31
RE: Uprawnienia na pojazdy uprzywilejowane
(17-01-2013 22:42 )qualin napisał(a):  
(17-01-2013 19:20 )Abes napisał(a):  Czyli lolcia26 puszcza w obieg nie potwierdzone informacje.....

Na to wyglada. Jak bede po wszystkim to napisze jak to rzeczywiscie wygladalo.

No ja jestem po badaniach lekarskich. W przyszłym tygodniu mam psychologa. co bedzie dalej? dam znać....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2013, 19:41
Post: #32
RE: Uprawnienia na pojazdy uprzywilejowane
Ja badania robie w poniedzialek, a w srode psycholog.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2013, 21:25
Post: #33
RE: Uprawnienia na pojazdy uprzywilejowane
(17-01-2013 21:23 )morski48 napisał(a):  
(17-01-2013 17:52 )qualin napisał(a):  Dzisiaj sie dowiedzialem, ze to nieprawda jakoby w MOSGu mialo sie zdawac jakies egzaminy. Mialo tak byc, ale nie wprowadzili tego.

Pamiętam jak ładnych kilka lat temu wraz z kolegami miałem zdawać egzamin w MOSGu jeżdżąc po Gdańsku i jakiś cywil z samochodówki miał oceniać jak nam idzie. Paranoja- koleś zapewne po tygodniowym kursie w jednym z ośrodków szkolenia więcej może niż egzaminator z wojewódzkich ośrodków ruchu drogowego. Na szczęście interwencja szefa z naszej PSG zapobiegła temu.
Takie jaja to tylko w "Świat wg Kiepskich" i w SG Big Grin

Te jaja to prawda , jakies 8-9 lat temu jak robilem uprawnienia na służbowe to wlasnie razem z gosciem z samochodówki i kilkoma innymi f-szami jezdzilismy poldkiem po miescie.Kazdy po pare minut pojeździł i styka, mistrz stwierdził ze jest cool i mozesz powozic służbowe pudełka haahah
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2013, 17:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-01-2013 17:11 przez straznik123.)
Post: #34
RE: Uprawnienia na pojazdy uprzywilejowane
lolcia26 zwracam honor. Faktycznie w MOSGu wymyslili sobie pseudo egzaminy. Po badaniach trzeba sie udac do sekcji transportowej w celu odbycia egzaminu :/ Egzamin sklada sie z 2 czesci - teoretycznej oraz praktycznej. Teoria to 13 pytan typu co wlewasz do baku w samochodzie tudziez co wolno/niewolno w roznych sytuacjach badz jak wyglada OC itp. Natomiast egzamin praktyczny to jazda zdezelowanym Lublinem po miescie, ot taka przejazdzka zwykla byle se pojezdzic. Generalnie pic na wode fotomontaz, byleby w sztabie robote mieli. Ponoc od 2016 egzaminy takie maja sie odbywac w osrodkach szkolenia SG.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2013, 22:51
Post: #35
RE: Uprawnienia na pojazdy uprzywilejowane
(28-01-2013 17:10 )qualin napisał(a):  lolcia26 zwracam honor. Faktycznie w MOSGu wymyslili sobie pseudo egzaminy. Po badaniach trzeba sie udac do sekcji transportowej w celu odbycia egzaminu :/ Egzamin sklada sie z 2 czesci - teoretycznej oraz praktycznej. Teoria to 13 pytan typu co wlewasz do baku w samochodzie tudziez co wolno/niewolno w roznych sytuacjach badz jak wyglada OC itp. Natomiast egzamin praktyczny to jazda zdezelowanym Lublinem po miescie, ot taka przejazdzka zwykla byle se pojezdzic. Generalnie pic na wode fotomontaz, byleby w sztabie robote mieli. Ponoc od 2016 egzaminy takie maja sie odbywac w osrodkach szkolenia SG.

Ja słyszałem, że takie egzaminy to już od tego roku w Ośrodkach Szkolenia mają być przeprowadzane.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2013, 22:56
Post: #36
RE: Uprawnienia na pojazdy uprzywilejowane
Jak widac jeszcze nie sa. Ludki z samochodowki mowily cos o 2016.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2013, 13:21
Post: #37
RE: Uprawnienia na pojazdy uprzywilejowane
Panowie jak to jest teraz z tym zezwoleniem na pojazdy uprzywilejowane?. Wszystkie potrzebne badania zrobiłem i mam stosowne zaświadczenia (psycholog, lekarz) a samochodówka nie wyda zaświadczenia/zezwolenia bo twierdzi że jest nowa ustawa a nie ma do niej przepisów wykonawczych. Jak to wygląda u Was? Dzięki za pomoc;-) POZDRO
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-03-2013, 14:25
Post: #38
RE: Uprawnienia na pojazdy uprzywilejowane
Jak widać i w służbach publicznych można wykupić AC
krokodylki
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-08-2013, 20:12
Post: #39
RE: Uprawnienia na pojazdy uprzywilejowane
Jeżeli jeszcze ktoś jest zainteresowany.
Podstawą wydania zezwolenia do prowadzenia pojazdów uprzywilejowanych jest opinia bezpośredniego przełożonego, zatwierdzona przez kierownika g.j.o, Kierownika jednostki bądź Naczelnika Wydziału. Wydawnie zezwolenia odbywa się w drodze decyzji administracyjnej. Bezpośredni przełożony po zatwierdzeniu opini, składa wniosek do Wydziału Kadr i Szkolenia w celu umówienia kandydata na badnia. Kandydat przechodzi badnia lekarskie i psychologiczne. Następnie wraz z opinią bezpośredniego przełożonego plus załączniki (orzeczenie lekarskie, psychologiczne, ksero prawa jazdy, zezwolenie jeżeli było wydane, zaświadczenie o ukończniu kursu doskonalenia techniki jazdy obowiązuje od 01.01.2016 i dotyczy osób które poraz pierwszy się starają o takie zezwolenie). Na tej podstawie kandydat w przeciągu dwóch dni powinień uzyskać dane zezwolenie. Po upływie terminu ważności zezwolenie zwracane jest do Sekcji Gospodarki Transportowej. Niestety osoby, które po raz pierwszy starają się o zezwolenie będą musiały przejść egzamin teoretyczny i praktyczny tak jak było do tej pory w MOSG. Rozumiem, że ktoś może być nie pocieszony, ale wierzecie mi że są osoby, które nie potrawią wskazać gdzie sprawdza się poziom oleju w samochodzie a mają prawo jazdy ;/.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS