Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ośrodki wczasowe SG
21-07-2017, 14:05
Post: #1
Ośrodki wczasowe SG
Witajcie. Mam pytanie, jak w temacie. Nie wiem na ile temat cieszy się zainteresowaniem, czy to temat stary, czy może jednak wraca do łask?
Orientuje się ktoś gdzie znajdują się Ośrodki Wczasowe SG? Mile widziane jakieś dane kontaktowe/adresowe.
Z tego, co wiem to w Koszalinie obok COS jest jakiś 'internat' (?) gdzie można przenocować (choć zapisy startują już w... styczniu!). Jest ośrodek w Łazach, Mielnie (?).

Z góry dzięki!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2017, 14:34
Post: #2
RE: Ośrodki wczasowe SG
(21-07-2017 14:05 )Yoda napisał(a):  Witajcie. Mam pytanie, jak w temacie. Nie wiem na ile temat cieszy się zainteresowaniem, czy to temat stary, czy może jednak wraca do łask?
Orientuje się ktoś gdzie znajdują się Ośrodki Wczasowe SG? Mile widziane jakieś dane kontaktowe/adresowe.
Z tego, co wiem to w Koszalinie obok COS jest jakiś 'internat' (?) gdzie można przenocować (choć zapisy startują już w... styczniu!). Jest ośrodek w Łazach, Mielnie (?).

Z góry dzięki!

Według mojej wiedzy SG nie ma typowych ośrodków wczasowych. Są miejsca gdzie można skorzystać z pokoi gościnnych w Placówkach SG (głównie w nowo powstałych, chociaż w starych też są np. Krynica Morska, Mielno).
Na ścianie wschodniej sporo PSG, na południowej również. Na zachodniej stronie słabiutko z bazą hotelową.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2017, 15:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-07-2017 15:57 przez Artek_SG.)
Post: #3
RE: Ośrodki wczasowe SG
(21-07-2017 14:34 )Valhalla49 napisał(a):  
(21-07-2017 14:05 )Yoda napisał(a):  Witajcie. Mam pytanie, jak w temacie. Nie wiem na ile temat cieszy się zainteresowaniem, czy to temat stary, czy może jednak wraca do łask?
Orientuje się ktoś gdzie znajdują się Ośrodki Wczasowe SG? Mile widziane jakieś dane kontaktowe/adresowe.
Z tego, co wiem to w Koszalinie obok COS jest jakiś 'internat' (?) gdzie można przenocować (choć zapisy startują już w... styczniu!). Jest ośrodek w Łazach, Mielnie (?).

Z góry dzięki!

Według mojej wiedzy SG nie ma typowych ośrodków wczasowych. Są miejsca gdzie można skorzystać z pokoi gościnnych w Placówkach SG (głównie w nowo powstałych, chociaż w starych też są np. Krynica Morska, Mielno).
Na ścianie wschodniej sporo PSG, na południowej również. Na zachodniej stronie słabiutko z bazą hotelową.

Ja korzystałem z "Krasnoludków" w Szklarskiej. Baza wypadowa spoko. tylko trzeba wstrzelić się w wolny termin, jak nie ma kursów. Płaciłem coś koło 100 za 3 osoby za pierwszą dobę, później coś koło 90.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2017, 22:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-07-2017 22:10 przez quasimodo1.)
Post: #4
RE: Ośrodki wczasowe SG
Nie macie czasami dosyć ,aby jeszcze odpoczywać na urlopie w pokoikach pod sztandarami SG .
Przecież w dzisiejszych czasach ofert odpoczynku na wolnym rynku jest bezmiar. Za sensowne pieniądze można przebierać w ofertach.
Dzisiaj SG za wiele to nie może zaoferować.
No ale to jest moje zdanie.
Wybór należy do Was.Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2017, 22:30
Post: #5
RE: Ośrodki wczasowe SG
(21-07-2017 22:10 )quasimodo1 napisał(a):  Nie macie czasami dosyć ,aby jeszcze odpoczywać na urlopie w pokoikach pod sztandarami SG .
Przecież w dzisiejszych czasach ofert odpoczynku na wolnym rynku jest bezmiar. Za sensowne pieniądze można przebierać w ofertach.
Dzisiaj SG za wiele to nie może zaoferować.
No ale to jest moje zdanie.
Wybór należy do Was.Wink

Hmm... znajoma zalatwila pokoik w Koszalinie, coś za nieco ponad 10 pln/os. Fakt, trzeba bylo wczesnie wnioskowac, ale uwazam ze warto.
Byl jakis wczesniejszy watek na forum, ale to temat sprzed kilku lat. A poda ktos moze jakies chociaz adresy?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2017, 23:11
Post: #6
RE: Ośrodki wczasowe SG
(21-07-2017 22:30 )Yoda napisał(a):  Hmm... znajoma zalatwila pokoik w Koszalinie, coś za nieco ponad 10 pln/os. Fakt, trzeba bylo wczesnie wnioskowac, ale uwazam ze warto.

Pokoik ala póżny Gierek , do tego kilkanaście kaemów do morza - kierunek Mielno w sezonie ,to od krzyżówki w Mścicach godzinne lub 2 godzinne stanie w korku w kierunku morza Smile Rodzina z całym majdanem stłoczona w aucie lub w busiku za 5 zyla - zadania rozdzielone jak w reklamie wakacji.Może ja już za stary jestem ,ale to nie dla mnie. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2017, 07:49
Post: #7
RE: Ośrodki wczasowe SG
(21-07-2017 22:10 )quasimodo1 napisał(a):  Nie macie czasami dosyć ,aby jeszcze odpoczywać na urlopie w pokoikach pod sztandarami SG .
Przecież w dzisiejszych czasach ofert odpoczynku na wolnym rynku jest bezmiar. Za sensowne pieniądze można przebierać w ofertach.
Dzisiaj SG za wiele to nie może zaoferować.
No ale to jest moje zdanie.
Wybór należy do Was.Wink

Po 1, w moim przypadku nie był to urlop, tylko spontan weekendowy, a po 2 Krasnoludki są po modernizacji, a oferują jacuzzi, sauane, grotę solną i halę sportową, a to wszystko za śmieszne pieniądze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS