Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 2.6 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
II etap
16-08-2017, 12:21
Post: #1
II etap
Witam. Tydzień temu byłem na wariografie w Warszawie. Rekrutuję się z Karpackiego. Dziś zadzwoniłem z ciekawości i dowiedziałem się, że czeka się na wynik do 4 tygodni. Następnie 3 tygodnie przed II etapem dzwonią w sprawie konkretnego terminu. Moje pytanie, jak za te 4 tygodnie zadzwonią z wynikiem, to od razu podają termin kolejnego etapu, czy to niekoniecznie wszystko jest po sobie? Widzę, że różne terminy padają na ten drugi etap na forum i jestem ciekaw czy na sto procent drugi etap będzie we wrześniu, czy też nie. Dawno nie byłem na urlopie, a akurat urlop ustaliłem sobie na końcówke września. Wakacje zapłacone i trochę się martwię, czy ewentualnie będzie można jechać w późniejszym terminie, np. 3 października, lub później. Jeśli ktoś coś wie, dajcie znać. Z góry dzięki i pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2017, 16:22
Post: #2
RE: II etap
(16-08-2017 12:21 )Szymszon napisał(a):  Witam. Tydzień temu byłem na wariografie w Warszawie. Rekrutuję się z Karpackiego. Dziś zadzwoniłem z ciekawości i dowiedziałem się, że czeka się na wynik do 4 tygodni. Następnie 3 tygodnie przed II etapem dzwonią w sprawie konkretnego terminu. Moje pytanie, jak za te 4 tygodnie zadzwonią z wynikiem, to od razu podają termin kolejnego etapu, czy to niekoniecznie wszystko jest po sobie? Widzę, że różne terminy padają na ten drugi etap na forum i jestem ciekaw czy na sto procent drugi etap będzie we wrześniu, czy też nie. Dawno nie byłem na urlopie, a akurat urlop ustaliłem sobie na końcówke września. Wakacje zapłacone i trochę się martwię, czy ewentualnie będzie można jechać w późniejszym terminie, np. 3 października, lub później. Jeśli ktoś coś wie, dajcie znać. Z góry dzięki i pozdrawiam.
Ja na Twoim miejscu zadzwoniłbym do oddziału i zapytał na kiedy przewidują 2 etap. Powinni znać mniej więcej termin i raczej nie powinni robić z tego tajemnicy. Przedstawił bym im zaistniała sytuację tak jak i nam przedstawiłeś i myślę, że na 100% by Ci powiedzieli czy możesz śmiało urlopować czy nie :-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2017, 19:28
Post: #3
RE: II etap
Do mnie nie dzwonili z wynikiem wario. Zadzwonili że drugi etap jest za tydzień. Ogólnie czekałem prawie 3 miesiące. Wariograf w marcu 2 etap koniec maja Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-08-2017, 07:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-08-2017 07:53 przez Szymszon.)
Post: #4
RE: II etap
Niestety, w oddziale jeszcze póki co nic nie wiedzą. A dostaje się jeden konkretny termin, czy jest kilka do wyboru? Bo plotek u nas krąży sporo, a z tego co zauważyłem, rzadko która się sprawdziła Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-08-2017, 09:57
Post: #5
RE: II etap
(17-08-2017 07:45 )Szymszon napisał(a):  Niestety, w oddziale jeszcze póki co nic nie wiedzą. A dostaje się jeden konkretny termin, czy jest kilka do wyboru? Bo plotek u nas krąży sporo, a z tego co zauważyłem, rzadko która się sprawdziła Tongue

Dostaje się jeden konkretny termin. Nie ma terminów do wyboru do koloru :-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-08-2017, 10:00
Post: #6
RE: II etap
To kiepsko, a ewentualnie można poczekać na następny nabór, czy wtedy mi wszystko przepada i muszę się rekrutować na nowo?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-08-2017, 12:49
Post: #7
RE: II etap
Wario i psycholog sa wazne przez rok. Jezeli nie zalapiesz sie teraz na drugi etap to masz rok na jego zaliczenie. Nw jak w innych oddzialach ale w Bieszczadzkim jest chyba trzy razy w roku drugi etap
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-08-2017, 19:17
Post: #8
RE: II etap
A składałeś już ABO? Jeśli nie to zadzwonią z prośbą o dostarczenie i przy okazji powiedzą o planowanym terminie II etapu. Jeśli ABO już złożyłeś to dostaniesz telefon z potwierdzeniem zdania wariografu i krótką informacją o terminie II etapu. Oczywiście jeśli nie będzie pasował Ci termin to przystąpisz do II etapu w innym terminie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-08-2017, 08:17
Post: #9
RE: II etap
Hejo,

Skoro II etap jest 23.08. to czy ktoś wie kiedy będzie następny ?
Odpowiedz cytując ten post
21-08-2017, 18:43
Post: #10
RE: II etap
A gdzie macie II etap?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-08-2017, 19:30
Post: #11
RE: II etap
Dajcie znać ile osób z noosg było.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2017, 19:48
Post: #12
RE: II etap
Gdzie macie II etap?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2017, 11:04
Post: #13
RE: II etap
Ja dostałam informację z kadr, że II etap przewidywany jest między 11-14 września w Koszalinie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2017, 19:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-08-2017 19:47 przez Szymszon.)
Post: #14
RE: II etap
(27-08-2017 11:04 )marzka_g napisał(a):  Ja dostałam informację z kadr, że II etap przewidywany jest między 11-14 września w Koszalinie.

Dla Karpackiego?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2017, 08:30
Post: #15
RE: II etap
Dla wszystkichSmile Jest tu ktoś z wmosg?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2017, 15:51
Post: #16
RE: II etap
(27-08-2017 19:47 )Szymszon napisał(a):  
(27-08-2017 11:04 )marzka_g napisał(a):  Ja dostałam informację z kadr, że II etap przewidywany jest między 11-14 września w Koszalinie.

Dla Karpackiego?

Śląski
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2017, 07:48
Post: #17
RE: II etap
Wątpie, żeby na 14 się wyrobili, skoro niektórzy jeszcze nie mają terminu na wariograf Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2017, 10:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-08-2017 11:36 przez Lukaszenko323.)
Post: #18
RE: II etap
(30-08-2017 07:48 )Szymszon napisał(a):  Wątpie, żeby na 14 się wyrobili, skoro niektórzy jeszcze nie mają terminu na wariograf Tongue

muszą bo 23 października przyjęcie, do tego lekarze, komisja lekarska, którą niekiedy trzeba powtórzyć


ile osób już dostało zaproszenie na 11 na Ii etap i z jakich oddziałów jesteście?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2017, 21:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-08-2017 22:19 przez Said.)
Post: #19
RE: II etap
(27-08-2017 19:47 )Szymszon napisał(a):  
(27-08-2017 11:04 )marzka_g napisał(a):  Ja dostałam informację z kadr, że II etap przewidywany jest między 11-14 września w Koszalinie.

Dla Karpackiego?

A gdzie składałas ? Ja dzis miałem tel zeby sir stawić 12.09 w Koszalinie

(16-08-2017 12:21 )Szymszon napisał(a):  Witam. Tydzień temu byłem na wariografie w Warszawie. Rekrutuję się z Karpackiego. Dziś zadzwoniłem z ciekawości i dowiedziałem się, że czeka się na wynik do 4 tygodni. Następnie 3 tygodnie przed II etapem dzwonią w sprawie konkretnego terminu. Moje pytanie, jak za te 4 tygodnie zadzwonią z wynikiem, to od razu podają termin kolejnego etapu, czy to niekoniecznie wszystko jest po sobie? Widzę, że różne terminy padają na ten drugi etap na forum i jestem ciekaw czy na sto procent drugi etap będzie we wrześniu, czy też nie. Dawno nie byłem na urlopie, a akurat urlop ustaliłem sobie na końcówke września. Wakacje zapłacone i trochę się martwię, czy ewentualnie będzie można jechać w późniejszym terminie, np. 3 października, lub później. Jeśli ktoś coś wie, dajcie znać. Z góry dzięki i pozdrawiam.

Zadzwoń i dopytaj tam co i jak ale ze smialo mozesz jechac ja miałem wario w lipcu i dzis dostałem tel ze na 12 do Koszalina .....ilośc miejsc tez jest ograniczona w 2 etapie wiec teraz wszystkich nie wyślą ....dzwon pytaj smialo

Witam czy ktoś z okolic Warszawy,Lublina, Radomia lub okolic wybiera sie może na II etap postępowania do Koszalina i ma wolne miejsca lub chce sie zabrać ? Kwestia dogadania ....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-08-2017, 09:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-08-2017 09:52 przez Szymszon.)
Post: #20
RE: II etap
Jak dzwonie to mówią że nic nie wiadomo, więc podejrzewam że karpacki pojedzie później. Apropo lekarzy, można iść np prywatnie sobie żeby to przyspieszyć?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS