Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja a blizny- ankieta, psycholog, wariograf
27-08-2017, 17:31
Post: #1
Rekrutacja a blizny- ankieta, psycholog, wariograf
Witajcie- na wstępie proszę o przebaczenie jeżeli taki wątek już był Smile

Sprawa jest następująca- jak widać po tytule wątku, moje pytanie odnosi się do blizn, które posiadam. Większość pochodzi od kotów oraz wypadków życiowych, niemniej jednak jest jeszcze ta mniejszość- raptem dwu- trzy razowe "odpały", które zdarzyły mi się w mniej i bardziej odległej przeszłości. Jak wiadomo przy tej instytucji odpada próba kłamstwa, bo jak wszyscy wiemy i tak zostanie to zweryfikowane przez wariograf, więc nie ma nawet co próbować. Moje pytanie jest w sumie treściwe- czy to, że podejdę do sprawy uczciwie i zarówno w ankiecie i u psychologa powiem zgodnie z prawdą (która właściwie nie jest taka dramatyczna, jakby się mogło wydawać- moje "cięcie się" polegało jedynie na zwróceniu na siebie uwagi, nie miało na celu wyrządzenia sobie żadnej krzywdy ani tym bardziej odebraniu sobie życia, było to działanie zamierzone, a nie popełnione pod wpływem impulsu, nie zrobiłam tego nawet żadnym ostrym narzędziem ani na żadną konkretną grubość), to pomimo wyjaśnienia sytuacji i dodania, że mam pełną świadomość, że to może mnie mnie skreślić z automatu jako kandydata do SG, niemniej jednak przeszłości zmienić nie mogę, a już długi czas temu przepracowałam poczucie własnej wartości i żałuję tego co zrobiłam- będę skreślona i wszystko pójdzie w piach? albo jeżeli dojdzie do etapu wariografu i będzie również oceniana treść, a takie pytanie się zdarzy- będzie możliwość wyjaśnienia tego dopowiadając, bądź zawierając wyjaśnienie w ankiecie bądź miejscu, gdzie to pytanie się pojawiło?

Pozdrawiam serdecznie!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2017, 18:49
Post: #2
RE: Rekrutacja a blizny- ankieta, psycholog, wariograf
Ciężka sprawa. Nie znajdziesz tutaj żadnej konkretnej odpowiedzi. Testy i późniejsza rozmowa jest podstawą do oceny Twojej zdolności psychicznej do służby w formacji uzbrojonej. Zapytaj na forum policyjnym, czy miał ktoś taką sytuację podczas testów do Policji i jaki był tego efekt. Jednak każdy człowiek jest inny i ciężko się będzie tym sugerować. Życzę powodzenia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2017, 21:07
Post: #3
RE: Rekrutacja a blizny- ankieta, psycholog, wariograf
(27-08-2017 18:49 )Oni napisał(a):  Ciężka sprawa. Nie znajdziesz tutaj żadnej konkretnej odpowiedzi. Testy i późniejsza rozmowa jest podstawą do oceny Twojej zdolności psychicznej do służby w formacji uzbrojonej. Zapytaj na forum policyjnym, czy miał ktoś taką sytuację podczas testów do Policji i jaki był tego efekt. Jednak każdy człowiek jest inny i ciężko się będzie tym sugerować. Życzę powodzenia.

czyli z tego wnioskuję, że nie ma czegoś takiego jak skreślenie kogoś z góry tylko za sam fakt, bez rozpatrzenia okoliczności. Ciężka sprawa, to fakt- ale jeżeli istnieje możliwość przejścia dalej pomimo tego, to już jest to dobry znak. Szkoda byłoby być skreśloną - czy skreślonym ogólnie - za to co zrobiło się kiedyś, zwłaszcza, że istnieją gorsze rzeczy które mogłyby być powodem do wyrzucenia z kandydatury, a jednak przechodzą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-09-2017, 09:58
Post: #4
RE: Rekrutacja a blizny- ankieta, psycholog, wariograf
podbijam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-09-2017, 11:41
Post: #5
RE: Rekrutacja a blizny- ankieta, psycholog, wariograf
Jako kandydatka do służby , ze względu na posiadane blizny będziesz (istnieje opcja możesz) skierowana przez komisję lekarską do poradni zdrowia psychicznego.Opinia poradni będzie wiążąca dla komisji lekarskiej MSWiA.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS