W listopadzie 2020 przypadają opłaty za serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną brakuje 176 pln do zapłacenia faktur za rok 2021. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podwyżki 2018-2019-2020
23-01-2020, 18:10
RE: Podwyżki 2018-2019-2020
fajnie sie czyta ja wszyscy sie ciesza z tego ze zostali wydymani przez rzad....cwaniaczki wpadli na pomysl ze skoro cos obiecalismy dac to musimy sie wywiazac ale ze w koncu przy ciaglym wzroscie PKB nie da sie dluzej trzymac bazowki zamrożonej to sie upiecze 2 piecznie na jednym ogniu....wrzuci sie UREALNIENIE uposazsnia czyli wzrost kwoty bazowej w obiecane 500 PODWYŻKI CZYLI UATRAKCYJNIENIA UPOSAZENIA majace na celu przyciagnac chcetnych do sluzby..... i bedzie elegancko....w mojej ocenie zwiazki mogly takie zagrywki wykorzystac chocby do odzyskania 100% L4 dla 30dni funk plus dodatkowe dla dzieci ...spoko nie macie tyle kasy zeby dac to i to oki ale wzamian renegocjujemy porozumienie i dorzucamy zwolnienia platne ....takze cieszmy sie z dalej z podnizki jest wesolo cyrk kreci sie dalej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2020, 18:34
Wacek84 a ja już napisałem, że tabela, na którą się powołujesz nie jest wiążąca. Poczekajmy do nowego rozporządzenia i wtedy wszystko będzie jasne.
Co do sposobu naliczenia podwyżki nie dziwi mnie, że preferuje ona funków na najniższych etatach bo takowych najbardziej brakuje obecnie. Czy to jest uczciwe, prawidłowe, zasadne czy demoralizujące to jest wątek-rzeka, na który możemy dyskutować do woli. Ilu funkcjonariuszy tyle poglądów w tej sprawie. W momencie gdy poznamy nowe mnożniki do podwyżek będzie jasne czy i o ile dostanie więcej "świeżak" od "starego ze stażem".
23-01-2020, 22:40
Prawda jest taka, że nawet, gdyby starzy chcieli narzekać to jakie mają do tego prawo? W końcu to młodzież pojechała ochoczo na strajk, a większość dziadków została w komendach, wiem to z autopsji. Nie wszyscy, bo byli i tacy co dosłownie przecierali łzy szczęścia, widząc po 30 latach służby grupę kilkunastu tysięcy, zjednoczonych ze sobą mundurowych z różnych formacji. Ale tak jak mówię, młodzi przychodzą i dalej będą pokazywać "rogi", domagać się, także nie ma co narzekać.

Informacje, ciekawostki, artykuły związane ze służbą w Policji - http://niebiescy997.pl/. Funkcjonariusz prewencji - bez ściemy i owijania w bawełnę o robocie na ulicy!
24-01-2020, 00:17
(23-01-2020 22:40 )Niebiescy997 napisał(a):  Prawda jest taka, że nawet, gdyby starzy chcieli narzekać to jakie mają do tego prawo? W końcu to młodzież pojechała ochoczo na strajk, a większość dziadków została w komendach.....
I takie jest prawo "dziadków" którzy już swoje mają. Ale tak, tak wy "młodzież" walczcie o swoje, walczcie ??
02-02-2020, 00:04
Wywiad z Robertem Lisem, przewodniczącym zarządu oddziałowego przy Nadwiślańskim Oddziale SG:

Cytat:Funkcjonariusze są i będą zadowoleni z podwyżek. Każda kwota wpływa na poprawę nastawienia funkcjonariuszy i nadrabia lata zaniedbań, w trakcie których nasze płace nie były waloryzowane. Ale proszę zobaczyć, co stało się z tegorocznymi podwyżkami. Teoretycznie kwota bazowa została odmrożona, ale tę waloryzację wrzucono w obiecaną podwyżkę płac. Rząd załatwił dwie sprawy jedną operacją – waloryzację i podwyżki.

Link - Waloryzacja w podwyżce

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS