Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ROZPORZĄDZENIE MSWiA- INERPRETACJA I ZASTOSOWANIE W PRAKTYCE
10-01-2012, 14:07
Post: #41
RE: ROZPORZĄDZENIE MSWiA- INERPRETACJA I ZASTOSOWANIE W PRAKTYCE
http://orka.sejm.gov.pl/izo7.nsf/www1/i0...0060o0.pdf

smutne, ale prawdziwe, a zatem już wiadomo jaki będzie skutek zaskarżenia rozporządzenia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-01-2012, 21:54
Post: #42
RE: ROZPORZĄDZENIE MSWiA- INERPRETACJA I ZASTOSOWANIE W PRAKTYCE
ciekaw jestem kto się "z poważniem" pod tym gniotem podpisał.
Masło maślane i nic poza tym. Ktoś pisze takie bzdury chyba po to aby denerwować "elite".
Mam taki pomysł, może byśmy się sami policzyli ilu jeszcze jest przewodników w naszej formacji?
Np. placówka i ilość przewodników, albo oddział, jeżeli ktoś ma takie info.
Wiedzielibyśmy ilu nas jest na początku roku i porównamy z końcem kwartału a później roku. Przypuszczam że będzie tendencja spadkowa, sam niewiem czy dam radę na ósemkach, może się komuś oczy otworzą?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-01-2012, 11:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-01-2012 11:46 przez kedzior.)
Post: #43
RE: ROZPORZĄDZENIE MSWiA- INERPRETACJA I ZASTOSOWANIE W PRAKTYCE
PSG Lubań ma ma jeszcze 4 ale za miesiac zostaja 3
PSG Jelenia Góra 1 i w Wałbrzychu 1
Zgorzelec ma "chyba" (nie jestem pewnien) 2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-01-2012, 16:29
Post: #44
RE: ROZPORZĄDZENIE MSWiA- INERPRETACJA I ZASTOSOWANIE W PRAKTYCE
Karpacki Oddział cały ma 25 przewodników
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2012, 17:46
Post: #45
RE: ROZPORZĄDZENIE MSWiA- INERPRETACJA I ZASTOSOWANIE W PRAKTYCE
Już nie dajemy rady widzę zmęczenie po moim psie (służby 8 w różnych godzinach doby - masakra) . Biorę urlop.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2012, 15:51
Post: #46
RE: ROZPORZĄDZENIE MSWiA- INERPRETACJA I ZASTOSOWANIE W PRAKTYCE
czy wszystkie oddziały w celu częściowej naprawy sytuacji wprowadzonej w/w gniotem prawnym podniosły przewodnikom dodatki o dwie grupy?? Bo u mnie w bieszczadach cosik tego nie respekyują.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2012, 21:17
Post: #47
RE: ROZPORZĄDZENIE MSWiA- INERPRETACJA I ZASTOSOWANIE W PRAKTYCE
hm, nie wiem jak jest w innych oddzialach ale u mnie na ten temat cisza, a przydaloby sie ;(
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2012, 22:48
Post: #48
RE: ROZPORZĄDZENIE MSWiA- INERPRETACJA I ZASTOSOWANIE W PRAKTYCE
Podobno jest pismo, którego jeszcze nie widziałem, w którym ma być to wprowadzone obligatoryjnie w kazdym oddziale.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2012, 21:11
Post: #49
RE: ROZPORZĄDZENIE MSWiA- INERPRETACJA I ZASTOSOWANIE W PRAKTYCE
Pytanie mam do przewodników, którzy ukończyli ostatnio kurs w Lubaniu dla Zespołów PWMW. W grudniu się kończył.
Czy zostały wam wypłacone pieniądze za obsługę psa za czas trwania kursu?
Ponieważ GNIOT rozporządzenie mswia z 20 września 2011 "mówi" w paragrafi 5a ust. 2: " funkcjonariuszowi przysługuje dodatkowe wynagrodzenie w wysokości określonej w ust. 1 pkt. 2 za okres uczestnictwa psa służbowego w kursie doskonaląco - atestacyjnym."
Jako, że Zespoły PWMW nie uczestniczą w kursach doskonaląco-atestacyjnych to im się takowe "dodatkowe wynagrodzenie" nie należy.
CYMBAŁ, który wymyślił takiego GNIOTA nawet nie wie jekie kursy obowiązują przewodników.
Na następnym kursie obsługę psa będzie chyba przeprowadzał jakiś "pracownik" z Lubania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2012, 14:59
Post: #50
RE: ROZPORZĄDZENIE MSWiA- INERPRETACJA I ZASTOSOWANIE W PRAKTYCE
Wiadomo coś na temat odpowiedzi ministra na pismo,które było posłane początkiem grudnia??? Trzeba nie dawać o sobie zapomnieć bo za parę miesięcy sprawa przyschnie i kto tam będzie myślał o przewodnikach... U mnie na placówce możemy zapomnieć o dodatkach a komendant wręcz nami orze PSG ja już powoli mam dość od wprowadzenia tego gniota minęło prawie 3 miesiące a jest tylko gorzej....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2012, 12:21
Post: #51
RE: ROZPORZĄDZENIE MSWiA- INERPRETACJA I ZASTOSOWANIE W PRAKTYCE
Odpowiedz ministra na pewno będzie w tym samym tonie jak odpowiedź na interpelację poselską .Sprawa przyschła już raczej w momencie wprowadzenia rozporządzenia, a z każdym dniem można już zrobić w tym temacie coraz mniej.Związki już dawno o temacie zapomniały, a OSS skraca maksymalne terminy atestacji psów, żeby mieć co "robić" bo przewodników coraz mniej.Dodatki, jeżeli wystąpią, będą zapewne stosowane jako narzędzie służące do łagodzenia nastrojów, jak już będzie cisza w temacie to dodatki przyznawane przecież na czas określony i w wyniku dobrej woli przełożonych z pewnością znikną.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2012, 12:53
Post: #52
RE: ROZPORZĄDZENIE MSWiA- INERPRETACJA I ZASTOSOWANIE W PRAKTYCE
Powiedzmy sobie szczerze osoby które siedzą w lubniu i wawie od ilu lat tworzą "jedną instrukcję"??? Prowadzone szkolenia przez pozostałe w ośrodku osoby dają dużo do myślenia... ogólnie wszystko pada na pysk.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2012, 18:41
Post: #53
RE: ROZPORZĄDZENIE MSWiA- INERPRETACJA I ZASTOSOWANIE W PRAKTYCE
a jak płacą w poszczególnych oddziałach za czynności zlecone?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2012, 22:11
Post: #54
RE: ROZPORZĄDZENIE MSWiA- INERPRETACJA I ZASTOSOWANIE W PRAKTYCE
20-go każdego miesiąca tak jest w KaOsg
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-01-2012, 15:45
Post: #55
RE: ROZPORZĄDZENIE MSWiA- INERPRETACJA I ZASTOSOWANIE W PRAKTYCE
Szczęściarz Lucky już na emce- pozazdrościć Wink Eutanazji nie będzie panie ministrze. Pozdrowienia!
http://bialystok.gazeta.pl/bialystok/1,3...IDEO_.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS