Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podwyżki dla najbiedniejszych
29-09-2017, 08:46
Post: #1
Podwyżki dla najbiedniejszych
http://superbiz.se.pl/wiadomosci-biz/pod...19987.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2017, 17:32
Post: #2
RE: Podwyżki dla najbiedniejszych
Ciekawe jak to będzie wyglądać u nas.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2017, 19:11
Post: #3
RE: Podwyżki dla najbiedniejszych
80 czy 90 zł - tak twierdzą u mnie związki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2017, 19:49
Post: #4
RE: Podwyżki dla najbiedniejszych
Coś wiadomo od kiedy ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2017, 20:14
Post: #5
RE: Podwyżki dla najbiedniejszych
Ciekawe gdzie kończą się najbiedniejsi? 2,3,4 czy 5 grupa?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2017, 10:06
Post: #6
RE: Podwyżki dla najbiedniejszych
Ponoć "biedaki" to grupy wykonawcze - znaczy się 2-7.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2017, 10:20
Post: #7
RE: Podwyżki dla najbiedniejszych
Chciałbym być biedakiem z 7 grupy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2017, 12:23
Post: #8
RE: Podwyżki dla najbiedniejszych
Jak chyba każdy...

A nie, zapomniałem o znajomych krolika i brązowych nosach - oni nie chcieliby, bo są na jeszcze wyższych Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2017, 15:04
Post: #9
RE: Podwyżki dla najbiedniejszych
A to taka mundurowa wersja programu "stówa plus" ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2017, 19:21
Post: #10
RE: Podwyżki dla najbiedniejszych
Dobrze by było żeby były na to dobre przepisy, a nie podział przez królika jak zwykle Smile dla swoich i żeby było tak jak było Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-10-2017, 04:57 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-10-2017 07:24 przez Mario.)
Post: #11
RE: Podwyżki dla najbiedniejszych
Jeżeli chcą dać najbiedniejszym to bardzo dobrym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie wynagrodzenia za godziny nocne, niedziele i święta. Funkcjonariusze pełniący służbę na granicy dostaliby podwyżki bez żadnej łaski. Wtedy kasa trafi do tych funkcjonariuszy dzieki którym ta formacja istnieje. Podejrzewam, że odezwą się 8 godzinowcy (przychodzący do firmy od pn-pt) swoim płaczem będą chcieli zagłuszyć ten pomysł.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-10-2017, 09:40
Post: #12
RE: Podwyżki dla najbiedniejszych
Mario w tym aspekcie w 100% się z tobą zgodzę Smile kiedyś dodatek graniczny zabrali i dali pseudo motywacyjne które i tak trafiło do biurkowych bądź znajomych królika. A szarzy wyrobnicy ... no cóż chyba większość zna realia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2017, 20:22
Post: #13
RE: Podwyżki dla najbiedniejszych
Mamy dobra zmiane, wiec mam nadzieje, ze funkom do 4tych grup wlacznie polepszy sie nieco byt.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2017, 10:04
Post: #14
RE: Podwyżki dla najbiedniejszych
u nas twierdza, ze biedni to od 2 do 5 grupy, i ma byc tego ok. 130 na reke.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2017, 17:23
Post: #15
RE: Podwyżki dla najbiedniejszych
U nas biedni to nawet Ci na 7 grupach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2017, 21:07
Post: #16
RE: Podwyżki dla najbiedniejszych
Dodatek zw służbowy lim.zabiorą i będzie na 0
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2017, 06:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-10-2017 06:20 przez Mario.)
Post: #17
RE: Podwyżki dla najbiedniejszych
Patrząc realnie pdwyzki w tej kwocie nie są do zrealizowania ponieważ jeżeli na każdej grupie podniosą 130 to pomiędzy 5 a 6 będzie różnica 20 zł . Zacierają się różnice pomiędzy grupami może być tak, że 1-3 dostaną najwięcej natomiast 4-5 zdecydowanie mniej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2017, 10:24
Post: #18
RE: Podwyżki dla najbiedniejszych
I po co się uczyć, rozwijać, służyć latami by awansować, jak wystarczy siedzieć na 2 i pobeczeć, że się jest najbiedniejszym i coś zawsze skapnie.

Różnica w zarobkach musi być, bo zakres czynności i odpowiedzialności jest bardzo różny. Podnieść należy wszystkim, ponieważ realnie moc nabywcza zarobków każdego funkcjonariusza niezależnie od zajmowanego stanowiska realnie spadła i spada nadal.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2017, 11:01
Post: #19
RE: Podwyżki dla najbiedniejszych
No tak bo według Ciebie "braeven" Ci wszyscy co robią w bezpośredniej ochronie granicy tak zwana zielona którzy w większości są na 2 :)czy funki z przejścia gdzie też duża ilość jest na 2 to tacy bogaci. Nie raz Ci z zielonej muszą dokupować jakieś elementy ubioru termoaktywki, ogrzewacze i inne pierdołki za swoje by jakoś zimę , jesień czy wczesną wiosnę przeżyć bo firmowa odzież nie starcza na zbyt długie utrzymanie ciepła. Zgrzejesz się i po 20 m jest ci mokro i zimno, a przy -20 nie wiem czy wiesz jak jest Smile, a jak masz 8 czy 12 h z buta to już obłęd, a wiem że się zdarza Big Grin dodatek graniczny zabrali było 90 zł to i tak skoczyli na tę kasę i oddali pałacowym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2017, 12:34
Post: #20
RE: Podwyżki dla najbiedniejszych
Troszkę jakby opacznie rozumiesz moje słowa :-)
Kilka lat już pracuję, na pasku deptałem, a czasem leżałem przy znacznie niższych temperaturach niż -20, a i stemplem machałem na kolejowym i drogowym (znacznie gorzej znosiłem upały na przejściu) więc realia służby pierwszoliniowej znam z własnego doświadczenia. Dodatku granicznego również zostałem swego czasu pozbawiony :-( jak jeszcze mi przysługiwał.
Zacytuję siebie "Podnieść należy wszystkim, ponieważ realnie moc nabywcza zarobków każdego funkcjonariusza niezależnie od zajmowanego stanowiska realnie spadła i spada nadal."
Podnieść począwszy od grup 2 aż do 01 KG, ponieważ porównując nas do innych grup zawodowych zaczynamy coraz bardziej blado wyglądać, a wiadomo co się z tym wiąże - coraz mniej wartościowych ludzi, zwiększone zagrożenie korupcją itp. itd etc.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS