Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podwyżki dla najbiedniejszych
17-10-2017, 16:16
Post: #22
RE: Podwyżki dla najbiedniejszych
Tak Grupa 02 - 2760, a jak sam napisałeś grupa 04 - 3600 i różnica wynosi prawie 900 zł. Nie oszukujmy się w naszej formacji nigdy nie ma tak, że ten kto się bardziej stara czy ma potężną wiedzę lub doświadczenie idzie wyżej bo pewnych praktyk się nie przeskoczy. Wystarczy, że nie jesteś kumplem królika i choćbyś nie wiem jak się starał możesz nawet nie wywlec się z mułu placówkowego Big Grin niektórzy do tej pory nie mają uśrednionego dodatku na 02 do 400 zł na 04 do 550 zł Big Grin ahh ta cudna nasza formacja, a kwestie dodatków też drażliwy temat jak ciągle biorą ci sami bo reszta nie zasługuje bo to nieroby, a szczerze nie każdemu się trafi fuks przypuśćmy na zielonej, że łapnie nielegalnego czy fajkę czasami niektórzy drepczą po parę lat i orzą ta granice ale co z tego nie ma wyników nie ma dodatku Big Grin lepiej dać pałacowi Wink. Nie wyklucza to też sytuacji, że po złapaniu nielegalnych czy fajki funkcjusz usłyszy, że to wszystko jest w jego obowiązkach i nici z czegokolwiek Smile Big Grin jedno sekundowa pochwała wzrokowa i tyle Big Grin znam takie przypadki Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Podwyżki dla najbiedniejszych - Bond - 29-09-2017, 08:46
RE: Podwyżki dla najbiedniejszych - Grubcio - 17-10-2017 16:16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS