Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Test sprawnościowy
24-10-2017, 17:13
Post: #1
Test sprawnościowy
Witam, czy trzeba uzyskac tylko minimum, czyli te 15 punktów? czy mozna nie zaliczyć np. pompek w ogole i np. brzuszków (podałam do przykladu) a mimo to zaliczyc caly etap. Chodzi o to, by uzyskac te min. 15 punktow?
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2017, 17:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-10-2017 17:27 przez franca8884.)
Post: #2
RE: Test sprawnościowy
(24-10-2017 17:13 )boti905@wp.pl napisał(a):  Witam, czy trzeba uzyskac tylko minimum, czyli te 15 punktów? czy mozna nie zaliczyć np. pompek w ogole i np. brzuszków (podałam do przykladu) a mimo to zaliczyc caly etap. Chodzi o to, by uzyskac te min. 15 punktow?

Nie wiem czy można sobie pozwolić na niezaliczenie więcej niż jednej z konkurencji bo mogłoby tych punktów nie wystarczyć, najważniejsze jest to by podejść do każdej z konkurencji wiedząc nawet, że możesz jej nie zaliczyć. Z tego co się orientuję to rezygnacja z podejścia do którejkolwiek z konkurencji z automatu dyskwalifikuje Cię z dalszego zdawania egzaminu. Tak więc oblicz swoje możliwości mądrze, żeby nie okazało się, że zabraknie Ci tego 1 pkt.
PS. Jeśli się mylę to niech ktoś orientujący się w tym temacie mnie poprawi, żeby autorki pytania omyłkowo w błąd nie wprowadzić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2017, 17:33
Post: #3
RE: Test sprawnościowy
Oczywiście podejść podejdę, raczej chodziło mi o sytuację, gdy nie zaliczę jednej z konkurencji tym samym uzyskując wynik 0, to czy mnie to dyswalifikuje, mimo ze inne zaliczylabym uzyskujac ten 1 punkt koncowy
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2017, 17:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-10-2017 17:50 przez franca8884.)
Post: #4
RE: Test sprawnościowy
(24-10-2017 17:33 )boti905@wp.pl napisał(a):  Oczywiście podejść podejdę, raczej chodziło mi o sytuację, gdy nie zaliczę jednej z konkurencji tym samym uzyskując wynik 0, to czy mnie to dyswalifikuje, mimo ze inne zaliczylabym uzyskujac ten 1 punkt koncowy
W mojej opinii liczy się efekt końcowy, czyli uzyskanie minimum zaliczające egzamin. Jeśli udałoby Ci się z innych konkurencji uzyskać minimum na zaliczenie to wg mnie 0 pkt w jakiejś z konkurencji możesz mieć. Największą pewność w tym temacie uzyskasz dzwoniąc do kadr, no chyba że ktoś z obecnych na forum funkcjonariuszy posiada taką wiedzę by potwierdzić to co piszę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2017, 17:57
Post: #5
RE: Test sprawnościowy
§ 17.3. Warunkiem wystawienia pozytywnej oceny z testu
sprawności fizycznej jest uzyskanie co najmniej
oceny dostatecznej z każdego ćwiczenia objętego testem.


ROZPORZĄDZENIE MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI
z dnia 10 lutego 2006 r.
w sprawie przeprowadzania postępowania kwalifikacyjnego w stosunku do kandydatów
ubiegających się o przyjęci do służby w Straży Granicznej


Ehh kandydaci...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-10-2017, 13:28
Post: #6
RE: Test sprawnościowy
Miałam II etap w tym roku we Wrześniu w Koszalinie. Liczyła się tylko suma punktów. Były osoby, które nie zaliczyły nawet dwóch konkurencji, ale z pozostałych czterech uzyskały sumę min. 15 pkt. i przechodziły. Być może to zależy od ośrodka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-10-2017, 19:54
Post: #7
RE: Test sprawnościowy
A pamiętasz jakie pytania były z angielskiego lub wiedzy ogólnej ? Jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna?
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS