Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nie zaliczony II ETAP
08-11-2017, 17:45
Post: #1
nie zaliczony II ETAP
Mianowicie,nie zaliczyłam sprawności fizycznej. Z tego co wiem można napisać pisanie do komendanta. Orientujecie sie jak można umotywowac prośbę o wyznaczenie kolejnego terminu ? I czy ktoś wie w jakim czasie jest przeprowadzany drugi etap ?
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2017, 12:30
Post: #2
RE: nie zaliczony II ETAP
W prośbie do Komendanta trzeba napisać na jakim etapie się odpadło i przyczynę, możesz napisać o niedyspozycji, kontuzji, itp. Jeśli chodzi o czas ponownego podejścia to czekasz na odpowiedź od Komendanta. Tam powinna znaleźć się data 2 etapu do którego będziesz mogła przystąpić. Jakie ćwiczenia Ci nie poszły ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2017, 13:11
Post: #3
RE: nie zaliczony II ETAP
Mogę prosić abyś po krótce opisala jak wygladal caly 2 etap . z gory dzięki
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2017, 14:39
Post: #4
RE: nie zaliczony II ETAP
(09-11-2017 13:11 )albertoo3 napisał(a):  Mogę prosić abyś po krótce opisala jak wygladal caly 2 etap . z gory dzięki

Test wiedzy ( głównie polityka wos , historia pl itp) następnie test z języka angielskiego , pozniej egzamin z wf, i na samym końcu rozmowa kwalifikacyjna. Pod ośrodkiem trzeba być na godzinę 7 trwa to mniej więcej do 17 ,18 przy 46 osobach
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2017, 11:50
Post: #5
RE: nie zaliczony II ETAP
Czy test sprawności fizycznej obejmuje ćwiczenia i normy zawarte na stronie internetowej Straży Granicznej- https://www.strazgraniczna.pl/pl/straz-g...do-SG.html ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2017, 16:26
Post: #6
RE: nie zaliczony II ETAP
Czy ktoś wie czy można trzeci raz podejść do 2 etapu? Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2017, 18:55
Post: #7
RE: nie zaliczony II ETAP
(10-11-2017 11:50 )Anee napisał(a):  Czy test sprawności fizycznej obejmuje ćwiczenia i normy zawarte na stronie internetowej Straży Granicznej- https://www.strazgraniczna.pl/pl/straz-g...do-SG.html ?
Taak dokładnie to
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2017, 20:25
Post: #8
RE: nie zaliczony II ETAP
(10-11-2017 18:55 )kacper1235 napisał(a):  
(10-11-2017 11:50 )Anee napisał(a):  Czy test sprawności fizycznej obejmuje ćwiczenia i normy zawarte na stronie internetowej Straży Granicznej- https://www.strazgraniczna.pl/pl/straz-g...do-SG.html ?
Taak dokładnie to

Dziękuję Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2017, 23:03
Post: #9
RE: nie zaliczony II ETAP
(10-11-2017 16:26 )Sowa napisał(a):  Czy ktoś wie czy można trzeci raz podejść do 2 etapu? Smile

Z tego co ja usłyszałem od WFisty(w COSSG w Koszalinie).
Jesli 2 raz oblejesz 2 ETAP nie masz mozliowsci skladania dokumentów juz do SG. Za kazdym razem będą odrzucać.

[WAŻNE!!!!]
[NIE JEST TO OFICJALNA WIADOMOSC]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2017, 09:19
Post: #10
RE: nie zaliczony II ETAP
Mozesz w ogole nie brac u dzialu i sie dostac. Zalezy jak wielkiego masz garba. ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS