Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wynagrodzenie w trakcie szkolenia
21-11-2017, 12:25
Post: #1
Wynagrodzenie w trakcie szkolenia
Witam,
Mam pytanie odnośnie szkolenia, na które jest się skierowanym podczas służby przygotowawczej. Czy w trakcie 8-miesięcznego szkolenia dostaje się jakieś wynagrodzenie? Pytam ze względu na to, że jestem w trakcie spłaty drobnego kredytu i 8 miesięcy bez źródła jakiegokolwiek zarobku jest mi bardzo nie na rękę.
Z góry dziękuję za odpowiedzi,
Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-11-2017, 12:28
Post: #2
RE: Wynagrodzenie w trakcie szkolenia
Nie pamiętam dokładnie, ale koło 1800 zł
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2017, 19:12
Post: #3
RE: Wynagrodzenie w trakcie szkolenia
Chyba brutto. Netto bylo cos ok 1400, ale to musialby sie wypowedziec ktos swiezo po kursie najlepiej Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2017, 19:21
Post: #4
RE: Wynagrodzenie w trakcie szkolenia
Ok. 1900 na rękę. Chyba że wybierze się ubezpieczenie to kilkadziesiąt złotych będą zabierać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2017, 22:18
Post: #5
RE: Wynagrodzenie w trakcie szkolenia
(22-11-2017 19:21 )Ave89 napisał(a):  Ok. 1900 na rękę. Chyba że wybierze się ubezpieczenie to kilkadziesiąt złotych będą zabierać.

1900zł netto
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2017, 14:11
Post: #6
RE: Wynagrodzenie w trakcie szkolenia
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Rozwialiście moje wszystkie obawy Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS