Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
II ETAP STYCZEŃ
17-01-2018, 17:35
Post: #61
RE: II ETAP STYCZEŃ
Dzisiaj miałem 2 etap do 16 ok 40 osób jakoś poszło trzeba się do ćwiczeń przyłożyć bieg na dworze nie było zle padał śnieg ale ujdzie ja wykręciłem 4,18 ale było dwóch szybszych niż ja wiec idzie maksa na polu wyciągnąć
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2018, 17:43
Post: #62
RE: II ETAP STYCZEŃ
A coś podpowiesz z pytań z wiedzy ogólnej?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2018, 18:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-01-2018 18:08 przez MasterFlamaster.)
Post: #63
RE: II ETAP STYCZEŃ
Ja serdecznie pozdrawiam ta dziewczynę z morskiego szkoda ze nie widziałaś jak rzuciłem się w ten śnieg jak ci obiecałem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2018, 18:24
Post: #64
RE: II ETAP STYCZEŃ
(17-01-2018 18:07 )MasterFlamaster napisał(a):  Ja serdecznie pozdrawiam ta dziewczynę z morskiego szkoda ze nie widziałaś jak rzuciłem się w ten śnieg jak ci obiecałem

Klikam lajka Big Grin
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2018, 22:23
Post: #65
RE: II ETAP STYCZEŃ
Koledzy,
Trochę nie ogarniam tego testu z wiedzy ogólnej, skąd oni biorą niektóre z tych pytań, one wszystkie są otwarte czy jest tam forma testu, no i jaki % trzeba mieć na zaliczenie. Z góry dzięki za wypisanie wyżej podanych pytań, na pewno je ogarnę,ale tak naprawdę z wiedzy ogólnej to nie wiadomo czego można się spodziewać....szaleją trochę z tą rekrutacją
Powodzenia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2018, 22:48
Post: #66
RE: II ETAP STYCZEŃ
Z tego co pamietam to musisz mieć 16 pkt z testu żeby zaliczyć wiedzę ogólna na 1 duży pkt a co do pytań to taka prawda są to pytania z wieży ogólnej i wszystkiego można się spodziewać
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2018, 11:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-01-2018 11:21 przez ghost.)
Post: #67
RE: II ETAP STYCZEŃ
(17-01-2018 18:07 )MasterFlamaster napisał(a):  Ja serdecznie pozdrawiam ta dziewczynę z morskiego szkoda ze nie widziałaś jak rzuciłem się w ten śnieg jak ci obiecałem

No proszę proszę jak kolega się rozwinął Wink

a co do drugiego etapu TWO - może być wszystko.

Powtórzcie sobie dobrze gramatykę przed egzaminem z języka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2018, 13:21
Post: #68
RE: II ETAP STYCZEŃ
Ja serdecznie pozdrawiam ta dziewczynę z morskiego szkoda ze nie widziałaś jak rzuciłem się w ten śnieg jak ci obiecałem

Szkoda, ze nie mogłam tego zobaczyć Wink mam nadzieje ze jeszcze będzie okazja. Pozdrawiam Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2018, 19:20
Post: #69
RE: II ETAP STYCZEŃ
(18-01-2018 13:21 )Mańka napisał(a):  Ja serdecznie pozdrawiam ta dziewczynę z morskiego szkoda ze nie widziałaś jak rzuciłem się w ten śnieg jak ci obiecałem

Szkoda, ze nie mogłam tego zobaczyć Wink mam nadzieje ze jeszcze będzie okazja. Pozdrawiam Wink

Blush
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2018, 09:15
Post: #70
RE: II ETAP STYCZEŃ
Odnośnie testów w Kętrzynie z wczoraj :
Wiedza - jak ktoś dobrze strzela/powtórzył sobie materiał to może dużo ugrać.
Pytania z zakresu wiedzy o m.in. sejmikach wojewódzkich, najwyższe polskie odznaczenie wojskowe, nadawane za wybitne zasługi bojowe; popularne powiedzenia łacińskie/sentencje; ważne daty w dziedzinie wynalazków itd.
Pojawiało się dużo pytań z poprzednich testów, także polecam zweryfikować to, co jest w internecie.
Język - z punktu widzenia osoby, która posługuje się nim codziennie, to był ciężki.
Moja rada - powtórzyć sobie gramatykę, zwroty typu chciałbym/chciałabym, najprostsze słownictwo z danych dziedzin życia (typu podróże, restauracja/jedzenie, szkoła itd.).
WF - proponuję wziąć ze sobą dwie pary butów na testy. Ze względu na to, że powierzchnia jest nijaka, to często ktoś tracił na tym.
Bardzo mocny nacisk na to, jak były wykonywane pompki.
Rozmowa z komisją - tak naprawdę można spodziewać się wszystkiego. Zarówno mogą pytać o nas jak i o wiedzę - nie ma na to reguły. Polecam ładnie się ubrać Smile
Odpowiedz cytując ten post
29-01-2018, 19:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-01-2018 11:18 przez Takacha.)
Post: #71
RE: II ETAP STYCZEŃ
Hejka

Może ktoś mi pomoże, chciałabym się zapytać czy ktoś kojarzy chłopaka który był na drugim etapie 17 stycznia w Kętrzynie , pamietam tyle ze był ubrany na rozmowę kwalifikacyjna w garnitur i miał muchę. Przyjmę jakiekolwiek informacje może jest tutaj na forum on lub jakiś jego znajomy lub znajoma. Poproszę o priv
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2018, 11:16
Post: #72
RE: II ETAP STYCZEŃ
Odświeżam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2018, 20:32
Post: #73
RE: II ETAP STYCZEŃ
Słuchajcie,
Gdzie znajdę stare testy z wiedzy ogólnej typowo z SG ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2018, 22:17
Post: #74
RE: II ETAP STYCZEŃ
Znajdziesz zaledwie kilka testów na stronach oddziałów czy ośrodków szkoleniowych SG.Możesz tez odszukać na tym forum pytania zamieszczone przez osoby ubiegające się w ostatnim czasie.Najlepiej przygototywac się wokół wątków,które obejmuja dostepne pytania testowe.Przesyłam to co pamiętam ze swojego testu:
1.Najwyższe polskie odznaczenie wojskowe
2.Data rozpadu ZSRR
3.Data upadku muru berlińskiego
4.Data ataku na WTC
5.Co ile lat odbywają się wybory do sejmiku województwa?
6.Czemu przewodniczy Donald Tusk?
7.Co stanowi układ z Schengen
8. Rozstrzelanie w 1940 r. ponad 20 tys. obywateli to?
9. Za co Henryk Sienkiewicz dostał nagrodę Nobla
10.Co wynalazł Nobel
11.Jakie wydarzenie przedstawia Panorama Racławicka
12.Po łacinie okres pomiędzy publikacją ustawy,a jej wejściem w życie
13.Pojęcie rewindykacji
14.Który traktat kończy I wojnę światową
15.Kto nadaje obywatelstwo polskie
16.Jakie siły zbrojne zostały utworzone 1 stycznia 2017r.?
17.Pytanie o wotum zaufania
18.Które Państwo nie należy do strefy Euro?
19.Czego to słowa "Nie damy pogrześć mowy! Polski my naród, polski lud"
20.Ile gwiazdek ma flaga UE
21.Co to jest antysemityzm
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2018, 09:21 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-02-2018 09:25 przez invisible.)
Post: #75
RE: II ETAP STYCZEŃ
Lepro,
Dziękuję Ci bardzo. Smile

Macie jakieś wiadomości, kiedy zaczynają się szkółki ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2018, 20:53
Post: #76
RE: II ETAP STYCZEŃ
Hej. Wie ktoś może jak często jest organizowany II etap postępowania ? Chociaż tak mniej wiecej. Z góry dzięki za informacje. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2018, 23:58
Post: #77
RE: II ETAP STYCZEŃ
Styczeń maj i jakiś miesiąc na jesień czyli 3 razy do roku czasami się to zmeinia np bieszczadzki miał jeden drugi etap w tym roku w styczniu było mało osób i zrobili jeszcze jeden w lutym żeby dobrać, ale przeważnie jest tak Mańka ze jest 3 razy do roku
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS