Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PSG Lesznowola
08-12-2017, 12:35
Post: #1
PSG Lesznowola
Witam. Mam okazję przeniesienia się pełnienia służby w PSG Lesznowola do strzeżonego ośrodka dla cudzoziemców(profil męski) do grupy konwojowo - ochronnej, w systemie 24h. Obecnie jestem kontrolerem w DPG na zewnętrznej. Pytanie jak wygląda od strony praktycznej pełnienie służby w tej grupie i w tym ośrodku z cudzoziemcami?

Znać drogę to jedno, a podążać nią, to zupełnie co innego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2018, 18:03
Post: #2
RE: PSG Lesznowola
Witam z jakiej placówki jesteś i jaki oddział ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2022, 20:38
Post: #3
RE: PSG Lesznowola
Podpinam się pod pytanie. Jak wygląda służba w PSG Lesznowola? Biorąc pod uwagę, że służby trwają 24h to później 48h wolne - coś jak w PSP? Jak wygląda służba w ośrodku z cudzoziemcami?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2022, 11:55
Post: #4
RE: PSG Lesznowola
Służba 24h/ 72h przerwy czasem 48h. Służba specyficzna, trzeba obcować cała dobę z cudzoziemcami i ich pilnować i realizować plan dnia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2022, 14:05
Post: #5
RE: PSG Lesznowola
Na tych służbach 24h są jakieś przerwy na choćby drzemkę?
To się wydaje dość trudne do wytrzymania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2022, 17:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-09-2022 17:32 przez chorazynowy.)
Post: #6
RE: PSG Lesznowola
Kolego to powiedz, że chcesz 8 czy 12 z chęcią ci zrobią tak grafik, akurat będziesz latać dziury, jak ci złe 24 h
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2022, 20:01
Post: #7
RE: PSG Lesznowola
Wiem z wątku MOSG, że ludzie lubią 24h, ale ja byłem w innej formacji i mi 12h całkiem odpowiada, a 24h to trochę mam obawy, bo nie jestem Johnem Rambo Smile Ja możesz to daj na priv wskazówki czy da się wytrzymać .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2022, 14:54
Post: #8
RE: PSG Lesznowola
Jane że da, niektóre placówki mają 10 lat już 24 h i cenią bardzo, są bardziej wypoczęci do służby niż częściej przyjeżdżać na 12, zwłaszcza, że dużo dojeżdża 100 kil w jedną stronę
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2022, 19:19
Post: #9
RE: PSG Lesznowola
Da się wytrzymać, nie ma lepszego systemu pracy Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS