Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Umorzona sprawa a rekrutacja
25-12-2017, 16:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-12-2017 17:18 przez Nightmare97.)
Post: #1
Umorzona sprawa a rekrutacja
Witam panowie mam pytanie, jestem zainteresowany pracą w waszej formacji lecz trapi mnie jedna niejasność rok temu zostałem złapany przez wywiadowców z drobną ilością suszu roślinnego za który miałem sprawe w sądzie lecz została mi umorzona ze względu że swoim czynem nie wyrządziłem nikomu krzywdy. Była to bardzo znikoma ilość sędzia natomiast dopowiedział, że był to znikomy czyn społeczny. Jestem osobą niekaraną nie figuruje w KRK i był to mój jedyny zatarg z sprawem czy jestem już definitywnie skreślony panowie? Czy znalizcie jakiś podobny przypadek?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-12-2017, 16:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-12-2017 17:03 przez nettai.)
Post: #2
RE: Umorzona sprawa a rekrutacja
(25-12-2017 16:40 )Nightmare97 napisał(a):  Witam panowie mam pytanie, jestem zainteresowany pracą w waszej formacji lecz trapi mnie jedna niejasność rok temu zostałem złapany przez wywiadowców z drobną ilością suszu roślinnegl za który miałem w sądzie lecz została mi umorzona ze względu że swoim czynem nie wyrządziłem nikomu krzywdy. Była to bardzo znikoma ilość sędzia natomiast dopowiedział że był to znikomy czyn społeczny. Jestem osobą niekaraną nie figuruje w KRK i był to mój jedyny zatarg z sprawem czy jestem już definitywnie skreślony panowie? Czy znalizcie jakiś podobny przypadek?

Podaj namiary na susz. Może da się coś załatwić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-12-2017, 17:17
Post: #3
RE: Umorzona sprawa a rekrutacja
Nie rozumiem twojej odpowiedzi na moje pytanie. To miała być złośliwość z twojej strony czy ironia!?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-12-2017, 20:57
Post: #4
RE: Umorzona sprawa a rekrutacja
wcześniej nie miałbyś szans, teraz od razu po kursie do operatywy jako znający temat....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-12-2017, 22:10
Post: #5
RE: Umorzona sprawa a rekrutacja
(25-12-2017 20:57 )NORDYK napisał(a):  wcześniej nie miałbyś szans, teraz od razu po kursie do operatywy jako znający temat....

Mógłbyś mi wytłumaczyć o jakiś kurs do operatywy chodzi? Bo nie bardzo rozumiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-12-2017, 23:03
Post: #6
RE: Umorzona sprawa a rekrutacja
Reasumując, nawet nie składaj papierów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-12-2017, 11:01
Post: #7
RE: Umorzona sprawa a rekrutacja
Szkoda czasu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-12-2017, 11:08
Post: #8
RE: Umorzona sprawa a rekrutacja
(25-12-2017 16:40 )Nightmare97 napisał(a):  Witam panowie mam pytanie, jestem zainteresowany pracą w waszej formacji lecz trapi mnie jedna niejasność rok temu zostałem złapany przez wywiadowców z drobną ilością suszu roślinnego za który miałem sprawe w sądzie lecz została mi umorzona ze względu że swoim czynem nie wyrządziłem nikomu krzywdy. Była to bardzo znikoma ilość sędzia natomiast dopowiedział, że był to znikomy czyn społeczny. Jestem osobą niekaraną nie figuruje w KRK i był to mój jedyny zatarg z sprawem czy jestem już definitywnie skreślony panowie? Czy znalizcie jakiś podobny przypadek?


Papiery zawsze możesz złożyć ale nie oszukujmy się, szanse na dostanie się masz naprawdę znikome. Dlaczego ? Dlatego że funkcjonariusz powinien cieszyć się nieposzlakowaną opinią i być z dala od jakichkolwiek wykroczeń lub przestępstw. Fakt że zdarzają się sytuacje że różne formacje w tym Straż Graniczna wybaczają drobne ustępki (w tym także przysłowiowe "palenie zioła") które miały miejsce w młodości. Ty natomiast jak wspomniałeś rok temu już sobie nagrabiłeś i miałeś sprawę a to nie jest błahostka. Ubiegając się o pracę nie tylko w Straży Granicznej ale też innych służbach mundurowych czy też cywilnych, na starcie masz już dużego minusa i tracisz bardzo dużo na starcie do osób, które przychodzą dla pasji, z doświadczeniem i odpowiednimi kwalifikacjami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-12-2017, 15:26
Post: #9
RE: Umorzona sprawa a rekrutacja
Dziękuje, można zamknąć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS