Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odejść czy zostać - za i przeciw.
19-11-2013, 22:06
Post: #81
Video RE: Odejść czy zostać - za i przeciw.
Hymn niezdecydowanych...





Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2013, 08:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-11-2013 08:58 przez waldisg.)
Post: #82
RE: Odejść czy zostać - za i przeciw.
(09-08-2013 07:39 )Alzheimer napisał(a):  Odejść zawsze można, tylko co dalej?
A potem to już tylko śmierć Big Grin .
Stary myślisz, że poza SG już nic w przestrzeni nie istnieje ? Teraz wiem, że żyję. Odszedłem w lutym 2013 roku z wysługą 33 lat (szkoła przyzakładowa, MON,SG z przelicznikiem 1.5 za rok). Najważniejsze w tym wszystkim to czas jaki można teraz poświęcić rodzinie, spokój i komfort psychiczny, brak idiotów w otoczeniu. Na to nie ma ceny. Można realizować swoje pasje i to ja decyduję co chcę dziś robić albo nie robić. Zaglądam tu od czasu do czasu aby sobie poczytać co w instytucji słychać, czy idzie ku lepszemu Big GrinBig Grin ale czytając forum i prasę codzienną to bez zmian jak widzę.
Pozdrawiam użytkowników forum Tongue

Dziś na przykład wybieram sie TU: http://wpolityce.pl/artykuly/67598-potoc...lergicznie
Zapowiada się bardzo ciekawie.

Możesz wzorem płemieła haratać w gałę Big Grin

http://www.zmieleni.pl/
https://www.youtube.com/watch?feature=pl...ckjYVki0-s
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2013, 10:31
Post: #83
RE: Odejść czy zostać - za i przeciw.
(22-11-2013 08:52 )waldisg napisał(a):  Dziś na przykład wybieram sie TU: http://wpolityce.pl/artykuly/67598-potoc...lergicznie
Zapowiada się bardzo ciekawie.

To znaczy gdzie ? Wink Wzorem bohatera czy Zumbacha po demobilizacji do Katangi albo śmigać ze szmuglowanymi diamentami wdłuż Riwiery Francuskiej Smile A tak na serio - to zazdroszczę Ci tej Warszafki - choćby ze względów hobbystycznych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2013, 17:22 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-11-2013 17:23 przez Alzheimer.)
Post: #84
RE: Odejść czy zostać - za i przeciw.
(22-11-2013 08:52 )waldisg napisał(a):  
(09-08-2013 07:39 )Alzheimer napisał(a):  Odejść zawsze można, tylko co dalej?
A potem to już tylko śmierć Big Grin .
Stary myślisz, że poza SG już nic w przestrzeni nie istnieje ? Teraz wiem, że żyję. Odszedłem w lutym 2013 roku z wysługą 33 lat (szkoła przyzakładowa, MON,SG z przelicznikiem 1.5 za rok). Najważniejsze w tym wszystkim to czas jaki można teraz poświęcić rodzinie, spokój i komfort psychiczny, brak idiotów w otoczeniu. Na to nie ma ceny. Można realizować swoje pasje i to ja decyduję co chcę dziś robić albo nie robić. Zaglądam tu od czasu do czasu aby sobie poczytać co w instytucji słychać, czy idzie ku lepszemu Big GrinBig Grin ale czytając forum i prasę codzienną to bez zmian jak widzę.
Pozdrawiam użytkowników forum Tongue

Dziś na przykład wybieram sie TU: http://wpolityce.pl/artykuly/67598-potoc...lergicznie
Zapowiada się bardzo ciekawie.

Możesz wzorem płemieła haratać w gałę Big Grin

Najbardziej zazdroszczę Ci braku idiotów w otoczeniu. To bezcenne.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2013, 14:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-11-2013 14:52 przez nettai.)
Post: #85
RE: Odejść czy zostać - za i przeciw.
A tak z ciekawości zapytam jak wygląda sprawa dodatków przed odejściem? 2,3,4 grupy czy też więcej. Nie mówię o naczelnikach i komendantach PSG. Pytam się z tego względu bo w lutym 2014 odchodzę i nie wiem jak rozmawiać z 01 na ten temat żeby nie przesadzić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2013, 15:43
Post: #86
RE: Odejść czy zostać - za i przeciw.
(23-11-2013 14:50 )nettai napisał(a):  A tak z ciekawości zapytam jak wygląda sprawa dodatków przed odejściem? 2,3,4 grupy czy też więcej. Nie mówię o naczelnikach i komendantach PSG. Pytam się z tego względu bo w lutym 2014 odchodzę i nie wiem jak rozmawiać z 01 na ten temat żeby nie przesadzić.

Co OSG to królestwo. Generalnie to 2 grupy - stanowiska wykonawcze ,minimum służby 20 lat.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-11-2013, 11:53
Post: #87
RE: Odejść czy zostać - za i przeciw.
A jak tam u sąsiadów odejść czy zostać jak tam statystyki u mnie raczej bez emocji kilka na palcach policzyłem odchodzi, raz tylko słyszałem jak poważny Pan powiedział "albo do listopada się określacie albo od kwietnia po nowemu". Pozdrawiam.

świstak pokazał łeb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2014, 15:07
Post: #88
RE: Odejść czy zostać - za i przeciw.
(25-11-2013 11:53 )dragonsmok napisał(a):  A jak tam u sąsiadów odejść czy zostać jak tam statystyki u mnie raczej bez emocji kilka na palcach policzyłem odchodzi, raz tylko słyszałem jak poważny Pan powiedział "albo do listopada się określacie albo od kwietnia po nowemu". Pozdrawiam.

Ci co mieli odejść to odeszli - zwróć uwagę że 60-70 % dzisiejszej SG ,to funkcjonariusze którzy nie dobili jeszcze do 15 lat służby. Stachańczyk wraz z KG SG spodziewał się że w związku z reorganizacją odejdzie ze służby w 2013 roku w SG około 1000 funkcjonariuszy i mieli zabezpieczone na to środki finansowe w wys.28 mln zlp . Ilu odeszło - mogę Ci podać szczątkowe informacje - 140 z rozformowanego Karpackiego , do 80 z Sudeckiego , do kilkudziesięciu z Nadodrzańskiego . Ilu z innych OSG - nie wiem. Do policji z reorganizowanych OSG przeniosło się do 80 funkcjonariuszy SG . Do końca lutego wybierze się na emke jeszcze kilkudziesięciu funkcjonariuszy SG .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2014, 19:22
Post: #89
RE: Odejść czy zostać - za i przeciw.
(06-01-2014 15:07 )quasimodo1 napisał(a):  
(25-11-2013 11:53 )dragonsmok napisał(a):  A jak tam u sąsiadów odejść czy zostać jak tam statystyki u mnie raczej bez emocji kilka na palcach policzyłem odchodzi, raz tylko słyszałem jak poważny Pan powiedział "albo do listopada się określacie albo od kwietnia po nowemu". Pozdrawiam.

Ci co mieli odejść to odeszli - zwróć uwagę że 60-70 % dzisiejszej SG ,to funkcjonariusze którzy nie dobili jeszcze do 15 lat służby. Stachańczyk wraz z KG SG spodziewał się że w związku z reorganizacją odejdzie ze służby w 2013 roku w SG około 1000 funkcjonariuszy i mieli zabezpieczone na to środki finansowe w wys.28 mln zlp . Ilu odeszło - mogę Ci podać szczątkowe informacje - 140 z rozformowanego Karpackiego , do 80 z Sudeckiego , do kilkudziesięciu z Nadodrzańskiego . Ilu z innych OSG - nie wiem. Do policji z reorganizowanych OSG przeniosło się do 80 funkcjonariuszy SG . Do końca lutego wybierze się na emke jeszcze kilkudziesięciu funkcjonariuszy SG .
Z całym szacunkiem stary ale głupoty piszesz z tymi statystykami,w moim wydziale własnie jest wiecej ludzi 15+ niz mniej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2014, 19:43
Post: #90
RE: Odejść czy zostać - za i przeciw.
A twój wydzial jest wyznacznikiem statystyk?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2014, 20:17
Post: #91
RE: Odejść czy zostać - za i przeciw.
(06-01-2014 19:43 )Abes napisał(a):  A twój wydzial jest wyznacznikiem statystyk?
Oczywiscie ze nie....lecz siedze w firmie juz przeszło 26lat widze co sie dzieje i nie jest tak że tylko młodziez została,owszem przesiało troche betonu ale to jeszcze długi proces bedzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2014, 21:20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-01-2014 21:21 przez quasimodo1.)
Post: #92
RE: Odejść czy zostać - za i przeciw.
(06-01-2014 20:17 )Bond napisał(a):  
(06-01-2014 19:43 )Abes napisał(a):  A twój wydzial jest wyznacznikiem statystyk?
Oczywiscie ze nie....lecz siedze w firmie juz przeszło 26lat widze co sie dzieje i nie jest tak że tylko młodziez została,owszem przesiało troche betonu ale to jeszcze długi proces bedzie.
Prawie 60-70 % obecnie pełniących służbę funkcjonariuszy SG zostało przyjętych do służby w latach - od 2000 roku. Powodem było uzawodowienie formacji i odejście od służby kandydackiej . Uwierz mi że są PSG i wydziały komendach OSG , w których ten w/w procent funkcjonariuszy służy . Odejść w tak dużych ilościach i po reorganizacji SG już tak nie będzie - ponieważ nie będzie tylu funkcjonariuszy z taka wysługą . Zresztą - taki sam procent ze stażem służby wygląda w policji , SG oficjalnie nie podaje takich statystyk - chyba nie uważasz że funkcjonariusze SG odbiegają od tej struktury stażu i jesteśmy "starą" formacją pod względem stażu służby i mówię tu o wysłudze 1 za 1 Smile http://www.info.policja.pl/inf/organizac...013-r.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2014, 21:54
Post: #93
RE: Odejść czy zostać - za i przeciw.
Czy ktoś może orientuje się, kiedy emeryt pracujący musi płacić składkę zdrowotną?

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2014, 22:51
Post: #94
RE: Odejść czy zostać - za i przeciw.
(23-06-2014 21:54 )Alzheimer napisał(a):  Czy ktoś może orientuje się, kiedy emeryt pracujący musi płacić składkę zdrowotną?

Przy własnej działalności i umowach o prace i zlecenie zawsze nie jestem pewien jak jest z umowami o dzieło.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-06-2014, 05:19
Post: #95
RE: Odejść czy zostać - za i przeciw.
Rozumiem, dzięki.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-06-2014, 07:14
Post: #96
RE: Odejść czy zostać - za i przeciw.
Prowadząc własną działalność gospodarczą. Na dzień obecny to kwota 270 PLN i 40 grosików miesięcznie Smile . Jest to składka obowiązkowa. Pozostałe możesz płacić ale nie musisz.

http://www.zmieleni.pl/
https://www.youtube.com/watch?feature=pl...ckjYVki0-s
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-06-2014, 09:22
Post: #97
RE: Odejść czy zostać - za i przeciw.
Poczytaj artykuł z poniższego linka.
http://biznes.onet.pl/ubezpieczenia-i-sk...news-detal
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-06-2014, 13:12
Post: #98
RE: Odejść czy zostać - za i przeciw.
(24-06-2014 09:22 )krissg napisał(a):  Poczytaj artykuł z poniższego linka.
http://biznes.onet.pl/ubezpieczenia-i-sk...news-detal

Dziękuję, tu rzeczywiście jest wyjaśnione szczegółowo.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-07-2014, 17:08
Post: #99
RE: Odejść czy zostać - za i przeciw.
a to ciekawe
http://serwisy.gazetaprawna.pl/emerytury...rytur.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-07-2014, 13:25
Post: #100
RE: Odejść czy zostać - za i przeciw.
Taki prywatny komunikacik...

Link - KUBA i JAREK

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS