Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odejść czy zostać - za i przeciw.
23-11-2012, 08:58
Post: #52
RE: Odejść czy zostać - za i przeciw.
(22-11-2012 23:12 )grzegorz napisał(a):  
(22-11-2012 20:12 )piotrek1504 napisał(a):  Ja osobiście decyzję podjąłem- 4.02.2013 zostanę tym wrednym emerytem mundurowym.
Dleczego wrednym? Zasłużyłeś, wypracowałeś? To miej, żyj i odpoczywaj.
Ale jak ktoś jest emerytem to znaczy, że pracą jest zmęczony i dlaczego ma inną pracę podejmować i zabierać miejsca młodym nierozgarniętym, zaczynającym, szczególnie ktoś kto ma emeryturę wyższą niż płaca dla tych młodych zaczynających. Możecie mnie zlinczować ale ja jestem za ustawowym zakazem pracy dla emerytów - szczególnie tych mundurowych poniżej 45 roku życia - jak ktoś ma ochotę pracować to niech dalej pracuje (przepraszam według niektórych służy).

Grzegorz nikt nie zabiera miejsca bo Ty jako emeryt zwalniasz przecież swoje miejsce. Wink czyli stosunek 1/1. A tak z przymrużeniem oka to naukowcy amerykańscy wręcz zalecają zmieniać pracę tak co 10 lat tylko Ty jako kandydat musisz ciągle pracować nad sobą i rozwijać inne umiejętności czyli tzw samodokształcanie i nie myślę teraz o filozofii.
Bo naprawdę jak mam słuchać nieszczęśliwego f-sza któremu jest ciągle źle i wszystkie plagi egipskie są temu winne to nawet wskazane jest by taki kolo spróbował się odnaleźć w innej rzeczywistości - a może trafi z powołaniem.
Pozdrawiam Hajmdal.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Odejść czy zostać - za i przeciw. - Hajmdal - 23-11-2012 08:58

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS