Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odejść czy zostać - za i przeciw.
16-01-2013, 10:41
Post: #60
RE: Odejść czy zostać - za i przeciw.
(15-01-2013 23:45 )sodc napisał(a):  Koledzy w moim OSG "wielkie" poruszenie wśród wyższych przełożonych. Ploteczka niesie, że 01 oddziału, 02 oddziału ds. granicznych, naczelnik wydziału łaczności i informatyki a co najważniejsze naczelnik wydziału kadr i szkolenia podjęli a napewno Ci dwaj ostatni decyzje o odejściu na emke. Więc coś musi być na rzeczy skoro porzucają tak intratne stanowiska. Mozna się domyślać tylko, że https://skydrive.live.com/?cid=3240cef71...bDFtRG5ZwM moglo " zmusić " władnych mojego OSG do pilnej zmiany swojego stanowiska. A tak niedawno pamiętam jak co niektórzy z nich mówili, że przyszłość bedzie dla naszego OSG różowa ale zapomnieli dodać, że bez nich.
Czas pokaże co bedzie dalej.

Kolego, niestety wielka polityka . Zresztą w OSG który masz na myśli ,to kwity rzuca kto może - patrz brak miejsca etatowego w reorganizowanych samych PSG , oddziału cięcia etatowe także nie ominą. Zresztą 01 jeśli to prawda szykował się do tego manewru już od jakiegoś czasu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Odejść czy zostać - za i przeciw. - quasimodo1 - 16-01-2013 10:41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS