Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jaka technika pompek ? Kętrzyn
30-12-2017, 18:01
Post: #1
jaka technika pompek ? Kętrzyn
W związku z II etapem w Kętrzynie jaka oni przyjmują technikę podczas zaliczania pompek ? Na maksa musimy zejść w dół ? Jestem kobietą i te pompki spędzają mi sen z powiek ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-12-2017, 18:57
Post: #2
RE: jaka technika pompek ? Kętrzyn
wyluzuj, są takie braki że biorą każdego, 2 ręce 2 nogi, chodzi, biega, skacze - nadaje się...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-12-2017, 19:31
Post: #3
RE: jaka technika pompek ? Kętrzyn
Aż tak na luzie podejść do tego? Wszystkiego można nie zaliczyć? Wystarczy te 15 pkt?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-12-2017, 20:56
Post: #4
RE: jaka technika pompek ? Kętrzyn
nieprawda, na tescie sprawnosci w Koszalinie rygorystycznie podchodza do techniki cwiczen Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-12-2017, 21:47
Post: #5
RE: jaka technika pompek ? Kętrzyn
(30-12-2017 20:56 )blankabess napisał(a):  nieprawda, na tescie sprawnosci w Koszalinie rygorystycznie podchodza do techniki cwiczen Wink

A skąd to wiesz? Jeszcze jakiś czas temu pytałaś o to jak do tego podchodzą...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-12-2017, 21:57
Post: #6
RE: jaka technika pompek ? Kętrzyn
Pytałam o Kętrzyn, w Koszalinie bardzo zwracaja uwagi podczas robienia pompek, robisz zla technika nie pozwola Ci zrobic nawet 2, przerywaja
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-12-2017, 22:23
Post: #7
RE: jaka technika pompek ? Kętrzyn
(30-12-2017 21:57 )blankabess napisał(a):  Pytałam o Kętrzyn, w Koszalinie bardzo zwracaja uwagi podczas robienia pompek, robisz zla technika nie pozwola Ci zrobic nawet 2, przerywaja

No rozumiem. Miejmy nadzieję, ze tutaj nie będzie tak źle. Ja to zakładam taką opcję, że jednego ćwiczenia można nie zaliczyć ☺
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2017, 11:13
Post: #8
RE: jaka technika pompek ? Kętrzyn
Ja rozumiem, że człowiek się wszystkim stresuje i mu zależy na tym, żeby wszystko zaliczyć ALE czy naprawdę jest potrzeba, żeby mnożyć tematy, zamiast kontynuować inne wątki?
Odpowiedz cytując ten post
01-01-2018, 17:02
Post: #9
RE: jaka technika pompek ? Kętrzyn
Gówno prawda, braki brakami ale sprawni musicie być na testach. Potem jak cudem przejdzie sprawność to będą was jechać na szkółce w rezultacie niezliczonych egzaminów mogą was cofnąć ze względu na niezdolność do służby
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-01-2018, 20:58
Post: #10
RE: jaka technika pompek ? Kętrzyn
(01-01-2018 17:02 )Shadow napisał(a):  Gówno prawda, braki brakami ale sprawni musicie być na testach. Potem jak cudem przejdzie sprawność to będą was jechać na szkółce w rezultacie niezliczonych egzaminów mogą was cofnąć ze względu na niezdolność do służby


Z całym szacunkiem ale naprawdę jestem zażenowany jako obserwator różnych tematów na tym forum przez uzytkownika blankabess typu: jaka technika pompek czy też "jak dobrze przygotować się do testu sprawnościowego" i tym podobnie... Naprawdę jak można myśleć o pracy w jakiejkolwiek służbie mundurowej jak nie ma się kompletnie zielonego pojęcia na temat sportu a dokładniej ruchu, nic się nie robiło aby dla samego siebie poprawić kondycje, zwinność, sprawność czy też po prostu po to aby czuć się lepiej.

Do testów sprawnościowych tak naprawdę to nie ma co się przygotowywać jak ktoś przynajmniej 1-2 razy w tygodniu po 1-2 godziny skrupulatnie pracuję nad sobą i ćwiczy z głową.
Zakładanie co chwile to nowych tematów dotyczących kolejno każdej konkurencji z testów sprawnościowych dotyczących jak to autor nazwał "pomocy w przygotowaniu się" powinno dać Ci POWAŻNIE do myślenia, czy przy takim podejściu i wiedzy dot. ćwiczeń (czyli żadnej - bo twoje posty tak dają do myslenia) czy jesteś odpowiednią kandydatką aby być funkcjonariuszem jakiejkolwiek sluzby mundurowej...
Bo to że zdasz sprawnościówke, baa czy też później przejdziesz nawet na szkółce zajęcia z technik interwencji itp. to nigdy nie wiesz co możę spotkać Cię na służbie i czy nie zaliczysz głębokiej wtopy tak jak to jest pokazane na wielu filmikach z pseudo policyjnych interwencji, gdzie przez coś takiego cała formacja mocno traci w oczach calego spoleczenstwa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS