Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
II etap - rozmowa kwalifikacyjna
09-01-2018, 13:20
Post: #1
II etap - rozmowa kwalifikacyjna
Czy mógłby ktoś mi powiedzieć o co mniej więcej pytają na rozmowie kwalifikacyjnej podczas II etapu rekrutacji?

Z góry dziękuję za jakiekolwiek informacje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2018, 14:23
Post: #2
RE: II etap - rozmowa kwalifikacyjna
Hej,
Niestety nie znam odpowiedzi na twoje pytanie, ale za to widzę, że szykujesz się na II etap,
możesz mi powiedzieć:
Na ile dni przed pierwszą rozmową kwalifikacyjną do ciebie zadzwonili ? I do jakiego OSG składałaś kwity, mi chodzi o MOSG,ale pewnie to nie ma specjalnej reguły. Muszę wyjechać za granicę, a gdy do mnie zadzwonią to chciałbym mieć chociaż czas na kupienie biletów i powrót, a nie że zadzwonią do mnie, że " zapraszamy jutro na rozmowę ''

Z góry wielkie dzięki i powodzenia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2018, 15:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-01-2018 15:20 przez agnieszka1311.)
Post: #3
RE: II etap - rozmowa kwalifikacyjna
(09-01-2018 14:23 )Marynarz1986 napisał(a):  Hej,
Niestety nie znam odpowiedzi na twoje pytanie, ale za to widzę, że szykujesz się na II etap,
możesz mi powiedzieć:
Na ile dni przed pierwszą rozmową kwalifikacyjną do ciebie zadzwonili ? I do jakiego OSG składałaś kwity, mi chodzi o MOSG,ale pewnie to nie ma specjalnej reguły. Muszę wyjechać za granicę, a gdy do mnie zadzwonią to chciałbym mieć chociaż czas na kupienie biletów i powrót, a nie że zadzwonią do mnie, że " zapraszamy jutro na rozmowę ''

Z góry wielkie dzięki i powodzenia

Ja jestem z NOSG, oni przeważnie dzwonią z tydzień wcześniej, przynajmniej u mnie tak było, a byłam 2 razy na wstępnej rozmowie. Zawsze możesz powiedzieć, że jesteś za granicą i nie będzie problemu z przełożenie terminu Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2018, 16:04
Post: #4
RE: II etap - rozmowa kwalifikacyjna
No i super, wielkie dzięki :-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2018, 17:05
Post: #5
RE: II etap - rozmowa kwalifikacyjna
Ja miałem teraz rektutacje do biosg i u mnie terminy były szybkie ja w tydzień przeskoczyłem wszystko łącznie z abo i miesiąc czekałem na wyniki z wario i czy ankieta przejdzie Wiec moim zdaniem wyjazd za granice to trochę ciężka sprawa niech ci się trafi szybki nabór i bedxie problem bo terminy różne
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2018, 17:28
Post: #6
RE: II etap - rozmowa kwalifikacyjna
Masz rację MasterFlamaster, dlatego się zastanawiam, ale gdybym dostał telefon to na drugi dzień będę już w PL, a zastanawiam się nad Szwecją także prom i jazda.
Kurcze, ale ci wszystko szybko poszło, jak znajdziesz chwilę to weź podaj pytania, które pamiętasz na Pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej, chociaż z tym to wiadomo wszystko i nic, może jakaś cenna ciekawostka ? :-)

Pozdro
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2018, 17:41
Post: #7
RE: II etap - rozmowa kwalifikacyjna
Kiedyś były inne rozmowy np jak byłem 3 lata temu pierwszy raz pytali się dat królów polski dużo zagadnień z uni europejskiej itd teraz rozmowa wyglada inaczej zaczynasz mówić o sobie i jakoś leci przygotuj sobie bardzo dobra autoprezentację o sobie cechy charakteru dużo pytań masz z kwestionariusza żeby szczegółowo omówić. Z wiedzy to miałem tylko kto jest głównym komendantem sg i kto jest w przemyslu komendantem i jaki ma stopień przygotuj sobie to na rozmowę poczytaj o oddziale do którego się starasz , pytaja nazwy placówek żeby wymienić zadania sg Schengen UE i tyle ciagle te pytania się powtarzają ja np do sg składam kwity już 11 raz jedyne co ci mogę podpowiedzieć to cierpliwość i nie ma się co poddawać wyniki poszczególnych etapów nie są zależne do końca od ciebie ale przekonasz się w trakcie rekrutacji jak to wyglada pozdro i powodzenia daj znać jak bedziesz miał psycho coś tam ci podpowiem jak się przygotować itd
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-01-2018, 19:04
Post: #8
RE: II etap - rozmowa kwalifikacyjna
Czy ktoś wie ile można dostać maksymalnie punktów z rozmowy kwalifikacyjnej ?
Odpowiedz cytując ten post
11-01-2018, 20:20
Post: #9
RE: II etap - rozmowa kwalifikacyjna
(11-01-2018 19:04 )amerienicky napisał(a):  Czy ktoś wie ile można dostać maksymalnie punktów z rozmowy kwalifikacyjnej ?

6 pkt.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS