Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przerwa - w trakcie służby.
20-01-2018, 18:19
Post: #18
RE: Przerwa - w trakcie służby.
(18-01-2018 20:46 )Nemo napisał(a):  Tak, chyba masz jakies inne kwity? Nie jest to zabronione co najwyzej zaleca się aby przerwa był realizowana w trakcie służby. Mistrzowie od kontroli wszelakiej niejednokrotnie czepiali się, że brakowało wpisu w SWK o odbytej przerwie, a nie tego ze była na końcu. Ale co oddział to obyczajBig Grin nie mniej jednak przerwa musi być zrealizowana i nie ma tłumaczenie, że jej nie biorę (nawet na koniec) bo wolę szybciej jechać do domu.
Przerwa nie może być odebrana w trakcie odprawy po służbie albo już po zakończonej służbie, wydłużyć służbę i w efekcie zdanie się po wydłużonej służbie i przerwę można rozpocząć na 45min przed zakończeniem. Tak mi się wydaje.

Co do głównego wątku - przerwa należy się jak psu buda, brak przerwy = f-sz słabnie i trzeba karetkę wzywać, potem zakończenie służby bo funek słaby, ble ble ble i przełożeni mają gówno bo albo patrol się nie odbędzie albo pasek nie zrobiony albo pas w przejściu do zamknięcia. Proste?
Do tego trochę pisania dla KZ Wink jak nie umie ogarnąć przerw.
Choć szczerze to sporo też zależy od f-szy, jak na zielonej znajdą czas w trakcie służby (a planowanie zawsze im gdzieś wciśnie te 45 minut) to przerwę mają na 99%, no chyba że coś się zesra (działania/zatrzymanie/durna pozoracja WG lub swoich).

Poza tym przerwa ma być w miejscu bez czynników które są w miejscu pracy (smród z passatów, zimno, wiatr i sporo innych czynników).


(19-01-2018 22:25 )keyser soze napisał(a):  
(19-01-2018 21:17 )kapral napisał(a):  Jeden patrzy a drugi ma przerwę i może robić co chce. A pozniej zamieniaja sie miejscami Smile Super nie?
Nie może tak być - w świetle prawa w takiej chwili patrol jest jednoosobowy - który to oddział tak łamie przepisy?
Też ciekaw jestem - moge prosić namiary na priv?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Przerwa - w trakcie służby. - niki - 20-01-2018 18:19

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS