Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MOSG ODZIAŁ CUDÓW
24-01-2018, 19:03
Post: #21
RE: MOSG ODZIAŁ CUDÓW
Czytałam pismo, kolega podesłał. Cytuję " uczestnicy powinni posiadać ze sobą zmienne obuwie sportowe o jasnej podeszwie". W magazynie mundurowym są buty sportowe do pobrania? A do tego trening odbywa się w mundurze polowym, w oddziale oczywiście również brak....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2018, 20:04
Post: #22
RE: MOSG ODZIAŁ CUDÓW
Ale jedno to im się naprawdę udało - skłócili wszystkich ze wszystkimi. Jest jeden wielki lament. Jeszcze nigdy czegoś takiego w historii nie było. Mało kto w ogóle myśli o służbie ...tylko kombinuje jak tu uciec od "reżimu" dyktatoraBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2018, 20:07
Post: #23
RE: MOSG ODZIAŁ CUDÓW
przeżyliśmy Potop szwedzki przeżyjemy i radziecki.... a nazwisko doktora na P.... będzie tylko za chwilę złym wspomnieniem.... Mam taką cichą nadzieję...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2018, 23:23
Post: #24
RE: MOSG ODZIAŁ CUDÓW
(24-01-2018 19:03 )stokrotka napisał(a):  Czytałam pismo, kolega podesłał. Cytuję " uczestnicy powinni posiadać ze sobą zmienne obuwie sportowe o jasnej podeszwie". W magazynie mundurowym są buty sportowe do pobrania? A do tego trening odbywa się w mundurze polowym, w oddziale oczywiście również brak....
No wlasnie to mamy za swoje obuwie kupowac zeby tuptac po hali? ja nie mam butow sportowych z jasna podeszwa, a mam wystarczajaco innych wydatkow zeby jeszcze buciki na maszerowanie kupowac.

Poza tym na jakiej podstawie mamy maszerowac? dostal ktos rozkaz? ja nie mam musztry w zakresie obowiazkow, a maszerowania nie idzie nawet podpiac pod "inne polecenia przelozonego" bo te musza miec ewidentny zwiazek ze sluzba i pelnionymi zadaniami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2018, 18:21 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-01-2018 20:37 przez philadams.)
Post: #25
RE: MOSG ODZIAŁ CUDÓW
Wszystkie zwierzęta są sobie równe, ale niektóre są równiejsze od innych
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2018, 07:57
Post: #26
RE: MOSG ODZIAŁ CUDÓW
Ja chyba już wiem o co tu chodzi Smile Po prostu doctore widząc plac zzieleniały ze złości postanowił coś z tym fantem zrobić i powołał twór do maszerowania i to był ten złoty strzał w 10tke .1 możliwość organizacji cotygodniowych apeli (odpraw) z defilada Smile 2. plac w końcu przestanie być zielony ze złości Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2018, 22:46
Post: #27
RE: MOSG ODZIAŁ CUDÓW
znając życie pójdą po tropie... za tydzień TVN w MOSG.... osobiście napiszę tzw obywatelskie zgłoszenie....

https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60...09785.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-01-2018, 00:36
Post: #28
RE: MOSG ODZIAŁ CUDÓW
(26-01-2018 22:46 )NORDYK napisał(a):  znając życie pójdą po tropie... za tydzień TVN w MOSG.... osobiście napiszę tzw obywatelskie zgłoszenie....

https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60...09785.html
Audere Est Facere
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-01-2018, 14:55
Post: #29
RE: MOSG ODZIAŁ CUDÓW
(27-01-2018 00:36 )Nemo napisał(a):  
(26-01-2018 22:46 )NORDYK napisał(a):  znając życie pójdą po tropie... za tydzień TVN w MOSG.... osobiście napiszę tzw obywatelskie zgłoszenie....

https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60...09785.html
Audere Est Facere

Skończy się "jak zwykle: czyli na marudzeniu na Forum Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-01-2018, 16:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-01-2018 16:32 przez quasimodo1.)
Post: #30
RE: MOSG ODZIAŁ CUDÓW
@Nordyk - bez urazy Wink - czas start.
Czekam na efekt plus interpelacja poselska "wybrańca narodu" z regionu.
Zdanie podobne do @Escev.
W SG każdy liczy na kogoś innego , a najlepiej niech to zrobią za mnie.
Od zmian miesiąc prawie już minął.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-01-2018, 20:52
Post: #31
RE: MOSG ODZIAŁ CUDÓW
spokojnie płodzi się, do końca miesiąca poinformuję o rozwoju sytuacji...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2018, 09:12
Post: #32
RE: MOSG ODZIAŁ CUDÓW
[Obrazek: kB3WhTP.jpg]

..u nas dochodzi jeszcze cyrkowiec, tancerz, performer.

I też nie wierzę w naszych f-szy. To tak jak zawsze wszyscy "duchowo" jechali na manifestację i oczywiście każdy popierał postulaty aby żyło nam się lepiej ..ale fizycznie jedź ty i godnie nas reprezentujWink Generalnie prawo nie jest tu łamane a aspekt prawny jest zawsze najważniejszy zwłaszcza w formacjach mundurowych stojących na straży prawa. Oczywiście morale podwładnych też jest ważną składową całości. Niestety jak widać nie dla wszystkich. A kiedyś wpajano mi pewną złotą zasadę, której po dziś dzień staram się hołdować ..że jak już będziecie dowódcami pamiętajcie, że owszem żołnierz ma obowiązek wykonywania waszych rozkazów ale ma też niezbywalne prawo do bycia mądrze dowodzonym....

Miłej niedzieliSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2018, 11:32
Post: #33
RE: MOSG ODZIAŁ CUDÓW
(24-01-2018 17:02 )stokrotka napisał(a):  Mam lepszy pomysł, wóz transmisyjny TVN...

Może niech NIK zajrzy do MOSG na ręce dr.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2018, 16:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-01-2018 16:18 przez BolekTW.)
Post: #34
RE: MOSG ODZIAŁ CUDÓW
W Malborku od razu maja kontrola antymobbingowa. u nas jest to samo mobbing pelna geba zastraszanie komisjami lekarskimi, oddciaganie doswiadczonych fszy od ochrony granicy panstwowej i silowe wielanie do cyrku dla prywatnej uciechy jego wysokosci, silowe rowalanie systemu czasu pracy, fsze zestresowani lataja po lekarzach,boja sie wlasnego cienia.atmosfera siegnela dna.niech tu tez jakas komisje przysla a chlopa deportuja na jakas bezludna wyspe niech sobie tam palmami zarzadza. spoleczenstwo nie po ciezko haruje aby utrzymywac niefektywnych fszy za grube pieniadze zabawiajacych sie w kolko graniaste. ja sie pytam z jakich krzakow oni tego cudaka wyciagneli??????????

http://nszzp.pl/aktualnosci/protest-poli...da-sprawe/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2018, 17:45
Post: #35
RE: MOSG ODZIAŁ CUDÓW
Widzisz bolek, po prostu jesteście nie przyzwyczajeni - klimat jaki opisujesz, mamy na zewnętrznej od dawna ROTFL.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2018, 18:34
Post: #36
RE: MOSG ODZIAŁ CUDÓW
Nie sądziłem, że kiedykolwiek coś tu napiszę choć forum śledzę od dawna. Przez nowe wymysły kierownictwa też mi padło na bańkę. Nie mogłem spać aż mojej żonce puściły nerwy i wygoniła mnie do lekarza. Ten stwierdził stany lękowe i przepisał mi na uspokojenie jakieś prochy. Bez piguły nie zasnę. Chciałem jeszcze kilka lat popracować ale chyba najwyższy czas pomyśleć o rodzinie i odłożeniu klamki na półkę. Na szczęście mam już ponad 15 i alternatywną robotę. Doktor dopiął swego mam dość. To pierwszy i ostatni mój post. Trzymajta się ludziskaConfused
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-01-2018, 10:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-01-2018 19:13 przez stokrotka.)
Post: #37
RE: MOSG ODZIAŁ CUDÓW
Jak to mówią ktoś tam strzela Pan Bóg kule nosi...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-01-2018, 23:17
Post: #38
RE: MOSG ODZIAŁ CUDÓW
(28-01-2018 18:34 )JohnDavidson napisał(a):  Na szczęście mam już ponad 15 i alternatywną robotę. Doktor dopiął swego mam dość. To pierwszy i ostatni mój post. Trzymajta się ludziskaConfused


I teraz proszę pomyśleć, że wielu funkcjonariuszy ma dość roboty po przesłużeniu 15 lat w formacji (najczęściej przez decyzje i widzimisię przełożonych - to już plaga i tak jest praktycznie wszędzie). Natomiast co teraz mają powiedzieć młodzi, którzy muszą minimum 25 lat przesłużyć i zapierniczać do 55 roku życia ? Szkoda że służba zamiast iść w kierunku budowania w funkcjonariuszach ważnych wartości, ostro poszła w kierunku codziennej walki o przetrwanie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2018, 13:17
Post: #39
RE: MOSG ODZIAŁ CUDÓW
Głowny nadmorski szkodnik sie zapowiedział na 1 lutego w plac. GD. pewnie będzie przedtswial liste reform.co zniszczy albo rozwali czego jeszcze nie zniszczyl do tej pory.i jakie działania bada zastosowane aby wykonczyc do końca lokalnych fszy. ciężkie lata nas czekajaAngryAngry
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2018, 20:16
Post: #40
RE: MOSG ODZIAŁ CUDÓW
A więc odprawa roczna.Mam nadzieję,że głos narodu czyli nasi związkowcy zabiorą głos,chyba,że już wszystkie swoje prywatne sprawy załatwili.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS