Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Służba kobiet karmiących
13-01-2018, 20:16
Post: #1
Służba kobiet karmiących
W związku z zapisami ROZPORZĄDZENIA RADY MINISTRÓW z dnia 3 kwietnia 2017 r. w sprawie wykazu prac uciążliwych, niebezpiecznych lub szkodliwych dla zdrowia kobiet w ciąży i kobiet karmiących dziecko piersią - wg którego do wykaz prac uciążliwych, niebezpiecznych lub szkodliwych dla zdrowia kobiet w ciąży i kobiet karmiących dziecko piersią wskazano m.in. prace stwarzające ryzyko zakażenia: wirusem zapalenia wątroby typu B, wirusem ospy wietrznej i półpaśca, wirusem różyczki, wirusem HIV, wirusem cytomegalii, pałeczką listeriozy, toksoplazmą
mam pytanie - jak to jest realizowane w Waszych placówkach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2018, 20:33
Post: #2
RE: Służba kobiet karmiących
A o co właściwie pytasz? Bo jeśli chodzi o stempel lub pasek, to nie podchodzą one pod to rozporządzenie. Nie jestem pewien co do ośrodków/aresztow dla "uchodźców".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2018, 22:08
Post: #3
RE: Służba kobiet karmiących
Stempel podchodzi pod to rozporządzenie. Na Wschodzie, dla matek karmiących są planowane tylko zielona lub posterunki. Kobiety w ciąży mogą wykonywać tylko czynności kancelaryjne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2018, 22:15
Post: #4
RE: Służba kobiet karmiących
A na lotniskach karmimy, i stęple klepiemy bo nie ma rąk do pracy... o ciekawy powód jak dziecko albo karmiąca zachoruje... można zawsze napisać że L4 w związku ze służbą... mam na szczęście to za sobą, koleżankom muszę podpowiedzieć... karmiące do kancelarii, ale jest jeden kłopot, na Rębiechowie na 1 i 2 piętrze już po 3 osoby przy biurku siedzą, zarobione po pachy, a stempli nie ma komu bić....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2018, 23:14
Post: #5
RE: Służba kobiet karmiących
O... bardzo ciekawy temat. A jak z okresem karmienia? Czy też są mamusie które karmią do 2, 3, 4 roku życia niemowlaczka?Confused
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2018, 23:57
Post: #6
RE: Służba kobiet karmiących
A to różnie bywa, jest jeden kiero co chciał osobiście sprawdzić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2018, 00:12
Post: #7
RE: Służba kobiet karmiących
O to mi chodzi, czy zdarzają się "koleżanki", które "karmią" swe niemowlę do lat czterech i tym samym korzystają z ograniczonego 7- godzinnego czasu służby?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2018, 13:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-01-2018 13:48 przez stokrotka.)
Post: #8
RE: Służba kobiet karmiących
Daj spokój tym karmiącym na drugich, trzecich grupach, ktoś musi dzieci rodzić, znamy pewnie ciekawsze kwiatki, np. na Rębiechowie jest kapitan na 6 grupie, fakir, jogin, zero obowiązków, nikt nic mu nie da do roboty, bo spier...li, albo nie zrobi, w ramach podkręcenia śruby dostał oddzielne biuro, przychodzi do pracy na którą chce, kasa leci...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2018, 16:29
Post: #9
RE: Służba kobiet karmiących
Czyli prawdziwy "Łoficer" Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2018, 17:29
Post: #10
RE: Służba kobiet karmiących
(13-01-2018 22:15 )stokrotka napisał(a):  A na lotniskach karmimy, i stęple klepiemy bo nie ma rąk do pracy...

Bo to jest świeży temat. Dopiero od niedawna nastąpiła zmiana. Trzeba chwilkę poczekać aż się temat rozszerzy na wszystkie Oddziały.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2018, 18:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-01-2018 19:00 przez keyser soze.)
Post: #11
RE: Służba kobiet karmiących
U mnie też kobitki karmiące walą sztampy równo.
W ciąży nie, bo wszystkie po tygodniu ciąży są na L4 Wink

Ps. Jak to dojdzie do nas, to planiści dostaną palpitacji serca... już teraz połowa pasów nieobsadzona...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS