Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Testy psychologiczne
11-08-2018, 20:31
Post: #21
RE: Testy psychologiczne
(10-08-2018 18:28 )Marcin3801 napisał(a):  Jak wiadomo, do SG jak i do policji przechodzi sie podobny test psychologiczny i jest wymagane aby odpowiadac tak jak psycholog by chcial, wiec moje zapytanie dotyczy tego czy ktos posiada jakies przykladowe testy psychologiczne ?

Odpowiadać masz tak jak uważasz. Bez kombinowania i próby dostosowania się.

Testy psychologiczne składają się z kilkuset pytań, na przestrzeni różnych etapów. Jedno pytanie jest zadane dwu, trzy krotnie w zmienionej formie, sto pytań później- wystarczy że na tym się rozjedziesz, udzielisz różnych odpowiedzi i już po ptakach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-10-2018, 12:13
Post: #22
RE: Testy psychologiczne
Mam do Was pytanie. W kwietniu 2017 roku przyszedł mi list po niezdanym teście psychologicznym. Po jakim czasie mogę składać papiery ponownie? Czy musi to być dokładnie rok?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-10-2018, 15:54
Post: #23
RE: Testy psychologiczne
Tak musi minąć rok
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2018, 13:47
Post: #24
RE: Testy psychologiczne
Do osób którym udało się przejść test psychologiczny. Czy przygotowywaliście się w jakiś sposób?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2018, 22:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-10-2018 22:17 przez Ann.)
Post: #25
RE: Testy psychologiczne
(30-10-2018 13:47 )matixp napisał(a):  Do osób którym udało się przejść test psychologiczny. Czy przygotowywaliście się w jakiś sposób?

Ja przeszłam testy psychologiczne. Nie przygotowywałam się do nich. Odp.tak jak czułam. Ideałów nie ma więc bądź spokojny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-08-2019, 15:43
Post: #26
RE: Testy psychologiczne
Wie ktoś może czy po niezdanym psycholog można umówić na spotkanie z psychologiem na omówienie testu?(W policji tak można)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-07-2020, 13:35
Post: #27
RE: Testy psychologiczne
A jak to jest z błędami na testach psychologicznych? Ile można maksymalnie takich strzelić aby przejść do dalszego etapu-wariografu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-07-2020, 14:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-07-2020 14:13 przez agatek.)
Post: #28
RE: Testy psychologiczne
(05-07-2020 13:35 )Kuba24 napisał(a):  A jak to jest z błędami na testach psychologicznych? Ile można maksymalnie takich strzelić aby przejść do dalszego etapu-wariografu?

Na testach psychologicznych sie nie strzela. Jak koleżanką wcześniej napisala - idealow nie ma, mowi sie i zaznacza prawde. Najlepiej na spokojnie, nie spieszyć sie i czytać dokładnie. Czas nie goni. A na rozmowie z psychologiem mozesz wyjaśnić trapiace Cie kwestie i pozadawac pytania.Gdyby jednak cos Pani nie pasowalo to moze Cie poprosic o następne spotkanie w celu wyjasnienia czegos tam.
W trakcie sa testy na inteligencje, na moim spotkaniu kolezanka poprawiala je tego samego dnia, ponieważ cos jej nie poszlo.
Moja rozmowa byla luzna, Pani pytala, ja opowiadalam o sobie,trwała ponad godzine
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-07-2020, 07:35
Post: #29
RE: Testy psychologiczne
Testy psychologiczne nie są na oceny tylko określają inteligencję, charakter jaki posiadasz. Do rozmowy z psychologiem lepiej jest przygotować ładne uzasadnienie dlaczego akurat sg. Na testach nie kombinować tylko zaznaczać co 1 wpadnie do głowy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2020, 11:29
Post: #30
RE: Testy psychologiczne
agatek, Watacha dziekuje za wyjaśnienie! Smile
Tylko dlaczego czasem się słyszy, że niektóre osoby nie przeszły do następnego etapu poprzez rozmowę z psychologiem...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2020, 12:30
Post: #31
RE: Testy psychologiczne
Nie wiadomo czy po rozmowie czy po testach, to raz a dwa to pani psycholog zadaje różne pytanie i ogólnie prowadzi z nami rozmowe. Pytania typu czy nikt w rodzinie nie miał chorób psychicznych, nie było samobójstw, patologi, przemocy. Tak to wygląda
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2020, 14:46
Post: #32
RE: Testy psychologiczne
(07-07-2020 11:29 )Kuba24 napisał(a):  agatek, Watacha dziekuje za wyjaśnienie! Smile
Tylko dlaczego czasem się słyszy, że niektóre osoby nie przeszły do następnego etapu poprzez rozmowę z psychologiem...

Moze te osoby nie wpisały się w cechy osobowości jakie powinien posiadać funkcjonariusz SG?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2020, 15:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-07-2020 15:13 przez Bronisław.)
Post: #33
RE: Testy psychologiczne
Cześć pisałem psychologa gdzie miałem dodatkowe testy i dostałem dzisiaj telefon, że mam za tydzień znowu się stawić. Może ktoś kto już był w takiej sytuacji mi powie czy będę pisał wszystko jeszcze raz czy tylko jakiś dodatkowy test plus rozmowa lub sama rozmowa? Z jednej storny się cieszę bo mnie nie odrzucili, ale z drugiej strony lekko się denerwuje i znowu będę musiał przejechać wiele km... hehe

Ale wierzę, że ostatecznie przejdę Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS