Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Testy psychologiczne
24-01-2018, 22:38
Post: #1
Testy psychologiczne
Witam, czy ktoś z was pamięta jakie były pytania i zadania na testach psychologicznych? Może ktoś ma jakieś materiały przykładowe takich testów?

Niech wypowiedzą się osoby które zdały ten etap, jak zaznaczały odpowiedzi ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2018, 08:40
Post: #2
RE: Testy psychologiczne
(24-01-2018 22:38 )robsonirc napisał(a):  Witam, czy ktoś z was pamięta jakie były pytania i zadania na testach psychologicznych? Może ktoś ma jakieś materiały przykładowe takich testów?

Niech wypowiedzą się osoby które zdały ten etap, jak zaznaczały odpowiedzi ?

Na początku jest test Ravena, potem dokończyć zdania, coś napisać o sobie o rodzinie. Nic strasznego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2018, 08:58
Post: #3
RE: Testy psychologiczne
Potem rozmowa z psychologiem i tyle.
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2018, 15:46
Post: #4
RE: Testy psychologiczne
Hej,
A wie ktoś czy w ogóle jest coś takiego jak Multiselect?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2018, 17:14
Post: #5
RE: Testy psychologiczne
(04-02-2018 15:46 )jkaramazov napisał(a):  Hej,
A wie ktoś czy w ogóle jest coś takiego jak Multiselect?


Multiselect to jest w Policji. W SG jest rozmowa z psychologiem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2018, 20:10
Post: #6
RE: Testy psychologiczne
Dzięki za odpowiedź. Chodziło mi o to czy w SG są jakieś testy psychologiczne na profil funkcjonariusza Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2018, 09:20
Post: #7
RE: Testy psychologiczne
(05-02-2018 20:10 )jkaramazov napisał(a):  Dzięki za odpowiedź. Chodziło mi o to czy w SG są jakieś testy psychologiczne na profil funkcjonariusza Smile

Są testy psychologiczne określające profil kandydata, przy czym to nie to samo co multiselect.
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2018, 11:45
Post: #8
RE: Testy psychologiczne
na psychologa wybrać się w garniaku jak na rozmowę kwalifikacyjną?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2018, 12:28
Post: #9
RE: Testy psychologiczne
Nie ma takiej potrzebny. Wystarczy ubrać się schludnie Smile


(16-02-2018 11:45 )kalibal napisał(a):  na psychologa wybrać się w garniaku jak na rozmowę kwalifikacyjną?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2018, 08:08
Post: #10
RE: Testy psychologiczne
Hej, z tego co pamiętam to jest chyba ponad 450 pytań, dotyczących, osobowości, charakteru, poglądów, nawyków, światopoglądu itp. Pytania są różne, niektóre rozwalają konstrukcję;p Polecam zaznaczyć 1 odp która przyjdzie na myśl, nie ma co kombinować, ze wypada zaznaczyć tą odp a nie tą jak naprawdę się myśli ;p
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2018, 08:38
Post: #11
RE: Testy psychologiczne
Dokładnie to jest coś w stylu: pytanie nr 1: Czy zabiłbyś zwierze? Np odpowiesz ze nie a potem pytanie nr 200: Czy pojechalbys na polowanie na lwy do Afryki ? Odpowiesz ze tak i już masz niezgodność dlatego trzeba się pilnować odpowiadać zgodnie z prawda nie robić z siebie bohatera ani nie myśleć w sposób kurde wypadało by zaznaczyć to. Jak będziesz sie tego trzymał to będzie pozytywnie. To był taki przykład, a pytania są różne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2018, 09:23
Post: #12
RE: Testy psychologiczne
(19-02-2018 08:38 )Branik95 napisał(a):  Dokładnie to jest coś w stylu: pytanie nr 1: Czy zabiłbyś zwierze? Np odpowiesz ze nie a potem pytanie nr 200: Czy pojechalbys na polowanie na lwy do Afryki ? Odpowiesz ze tak i już masz niezgodność dlatego trzeba się pilnować odpowiadać zgodnie z prawda nie robić z siebie bohatera ani nie myśleć w sposób kurde wypadało by zaznaczyć to. Jak będziesz sie tego trzymał to będzie pozytywnie. To był taki przykład, a pytania są różne.

Ja bym jeszcze dopisała, żeby się nie wybielać - jesteśmy ludźmi, którzy czasami napiją się alkoholu, skłamią w imię mniejszego zła itp.
Odpowiedz cytując ten post
16-03-2018, 09:06
Post: #13
RE: Testy psychologiczne
Witam, czy jest osobą która zdawała psychologa rok temu i teraz też pochodziła do badania? Czy test wygląda tak samo jak rok temu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2018, 11:36
Post: #14
RE: Testy psychologiczne
(16-03-2018 09:06 )astr napisał(a):  Witam, czy jest osobą która zdawała psychologa rok temu i teraz też pochodziła do badania? Czy test wygląda tak samo jak rok temu?

Hej. Jak jeszcze Cię to interesuje, to mogę się wypowiedzieć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2018, 17:42
Post: #15
RE: Testy psychologiczne
Tak dalej jestem zainteresowany ponieważ w czwartek czeka mnie właśnie psycholog
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2018, 22:06
Post: #16
RE: Testy psychologiczne
Nie chciałem zakładać nowego tematu, więc podepnę się pod ten. Czy ktoś miał sytuacje w której Komendant nie wiedział o podjęciu decyzji po psychologu i po miesiącu dostał telefon aby powtórzyć badanie? Ktoś miał lub słyszał o takiej sytuacji?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-07-2018, 08:57
Post: #17
RE: Testy psychologiczne
(23-07-2018 22:06 )fazer94 napisał(a):  Nie chciałem zakładać nowego tematu, więc podepnę się pod ten. Czy ktoś miał sytuacje w której Komendant nie wiedział o podjęciu decyzji po psychologu i po miesiącu dostał telefon aby powtórzyć badanie? Ktoś miał lub słyszał o takiej sytuacji?

Widocznie coś namieszali w papierach albo gdzieś się zapodziała Twoja opinia i musisz powtórzyć. Listu bez podstawy Ci nie przyślą. Widocznie ich błąd ale kto w dzisiejszych czasach przyznaje się do błędu Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-07-2018, 09:04
Post: #18
RE: Testy psychologiczne
Tak też podejrzewam. Trudno, kolejny dzień urlopu trzeba będzie wykorzystać na powtórkę badania. Ah ten porządek w SG..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2018, 18:28
Post: #19
RE: Testy psychologiczne
Jak wiadomo, do SG jak i do policji przechodzi sie podobny test psychologiczny i jest wymagane aby odpowiadac tak jak psycholog by chcial, wiec moje zapytanie dotyczy tego czy ktos posiada jakies przykladowe testy psychologiczne ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2018, 18:53
Post: #20
RE: Testy psychologiczne
(10-08-2018 18:28 )Marcin3801 napisał(a):  Jak wiadomo, do SG jak i do policji przechodzi sie podobny test psychologiczny i jest wymagane aby odpowiadac tak jak psycholog by chcial, wiec moje zapytanie dotyczy tego czy ktos posiada jakies przykladowe testy psychologiczne ?

Nie są szczególnie podobne i generalnie nie funkcjonują żadne przykładowe testy jak w przypadku Multiselectu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS