Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ROZPORZĄDZENIE MSWiA- INERPRETACJA I ZASTOSOWANIE W PRAKTYCE NA LOTNISKACH
07-02-2012, 20:01
Post: #1
ROZPORZĄDZENIE MSWiA- INERPRETACJA I ZASTOSOWANIE W PRAKTYCE NA LOTNISKACH
Witam chciałem zapytać jak wygląda praca na poszczególnych lotniskach? po tym nieszczęsnym rozporządzeniu??? W Krakowie robimy 8 szkolenia 6 brak podniesionego dodatku i w ogóle jakaś dziwna nagonka na przewodników... trzeba nawet zgłosić po radiu jak idzie się srać!!!! PARANOJA.... chyba trzeba zrezygnowaćSad z tej zaszczytnej funkcji.. wolontariusza...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2012, 23:19
Post: #2
RE: ROZPORZĄDZENIE MSWiA- INERPRETACJA I ZASTOSOWANIE W PRAKTYCE NA LOTNISKACH
poprosiłem o pomoc nasze związki na które odprowadzam składkę już dobre 10 lat o podniesienie dodatku godziny itd.. i tu niespodzianka... pomogli... pomogli w podjęci decyzji żeby się wypisać.... darmozjady tylko dbają o swoje stołki (czyt. koryta....) mam już dość... wszyscy na nie!!!! czy to ku..a jaki x factor?????
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2012, 12:58
Post: #3
RE: ROZPORZĄDZENIE MSWiA- INERPRETACJA I ZASTOSOWANIE W PRAKTYCE NA LOTNISKACH
A u mnie związkowiec z pomocą przewodników coś zrobił. Komendant oddziału co prawda pokazał jemu i nam że związki nie są stroną która może wnioskować o podwyższenie dodatków służbowych(co akurat było nam już wcześniej znane) ale coś zrobił. Czego akurat nie można powiedzieć o naszych przełożonych. Co się okazuje oni się boją napisać taki wniosek do Komendanta Oddziału. Dlaczego tu się akurat łatwo domyślić, taki wniosek mógłby ściągnąć gniew 01 na takiego oficera który ośmiela się składać kwity o dodatkowe pieniądze dla swojego podwładnego
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2012, 17:01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-02-2012 17:04 przez psiarek.)
Post: #4
RE: ROZPORZĄDZENIE MSWiA- INERPRETACJA I ZASTOSOWANIE W PRAKTYCE NA LOTNISKACH
Na temat tego rozporządzenia zostało już wiele napisane ale ja mam jeszcze jedno nurtujące mnie pytanie do innych przewodników i do osób które orientują się w kodeksie pracy.
1. do przewodników – czy u was na placówce godziny poświęcone na opiekę są gdziekolwiek ewidencjonowane? - u mnie nie
2. do orientujących się w przepisach – czy jest to zgodne z prawem że pracownikowi (w każdej innej firmie) zleca się dodatkową pracę, określa się czas jaki ma na tą pracę poświęcić, i nigdzie się tego czasu nie ewidencjonuje
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2012, 23:31
Post: #5
RE: ROZPORZĄDZENIE MSWiA- INERPRETACJA I ZASTOSOWANIE W PRAKTYCE NA LOTNISKACH
Witam wszystkich. No i wreszcie pojawiła sie odpowiedź naszego szacownego Pana Ministra na pismo sprzed 3 miesięcy. Ostatnie dwa zdania na drugiej stronie wreszcie wyjaśniają jak to jest z podwyższeniem dodatków od listopada o 2 kategorie. Ciekawe czy u Niedźwiadków na wschodzie przełożeni wreszcie to zrozumieją. Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS