Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
przeniesienie do innych formacji
03-02-2018, 15:48
Post: #21
RE: przeniesienie do innych formacji
(03-02-2018 14:11 )Kertoip napisał(a):  Do Pajacco_94 Chłopie jeśli masz placówkę w swoim mieście i wiesz o tym że mają braki i wolne 10 miejsc to chcesz wylądować 650 km od domu bo tak mówi durny artykuł ( chłopie ogarnij się nikt nie chce służyć na drugim końcu Polski ) No ale pewnie Ty masz plecy bo skoro piszesz o tym że posiadając je - możesz być w miejscu zamieszkania. Jeśli przeprowadzają rekrutację to niech napiszą jakie placówki będą obstawiane i po sprawie. Jeśli bym wiedział że są przyjęcia na końcu świata to bym nie składał podania. W nadwiślańskim napisali konkret jakie placówki mają do zaoferowania; Można?? A straż leśna była przykładem ma tołku.


Człowieku Ty jesteś niespełna rozumu! Ja pisząc odpowiedź na te pomyje które tutaj wypisujesz sugeruje się procedurami i rzeczywistością a Ty niestety swoimi własnymi fantazjami. Płaczesz że masz placówke u siebie a wylądowałeś na drugim końcu Polski wypisując cytuje "bo tak mówi durny artykuł" - ja po prostu tego nie skomentuje ale Ci którzy to czytają niech wyciągną wnioski sami dla siebie, jakie podejście może mieć młoda osoba do służby i obowiązującego w nim prawa i przepisów. Jeżeli już na początku ma się takie podejście to co to będzie pózniej... Ehhh masakra naprawdę.

Widzę że nie masz kompletnie zielonego pojęcia na temat tego jak wygląda służba i jak wygląda sama procedura przydzielenia funkcjonariuszy do konktetnych placówek w ktorych maja pelnic sluzbe a wypisujesz w moją stronę poniżające słówka cytuje "Do Pajacco_94" czyli pajac oraz na końcu zdania "ma tołku" czyli matoł. Ja w przeciwieństwie do Ciebie mam wiedze i pojęcie na temat obszaru służb mundurowych a Ty wypisując takie rzeczy od samego początku ukazujesz swoją inteligencje na poziomie zwykłej gimbazy.

Pisząc o służbach MSWiA i nie wybiegając dalej tak jak Ty do innych resortów, czy to w Straży Granicznej, Pożarnej czy też Policji, jeżeli masz w swoim mieście placówke czy komende to nie oznacza że będziesz w danym miejscu pełnić służbe (nawet jak są miejsca, nawet 50 miejsc wolnych) a Ty nie masz nic do gadania i jedyne co możesz zrobić to zagryźć zęby i wziąć się za robotę bo nie masz nic do gadania w tej kwestii. Kumasz czy po chińsku mam napisać?
Przechodząć do SG, w kwestionariuszu masz dokładnie napisane że jest to służba o szczególnym rygorze także nie jest to służba dla dla takich mięczaków jak Ty co wylewają lamenty na forum ledwo co dostając się pod skrzydła mundurówki i od razu myślących o przeniesieniu się gdzie indziej, gdzie bliżej bo takie jest Twoje założenie, czyż nie ?

Jedynymi miejscami gdzie masz pewność pracy na miejscu to sluzby cywilne i urzędy państwowe i ostatnia rzecz tak na serio - zwolnij się z SG jak masz mieć takie podejście do tej służby
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2018, 17:57
Post: #22
RE: przeniesienie do innych formacji
Problem polega na tym, że kadry powinny mówić wprost gdzie kto trafi a nie mydlić ludziom oczy. Efekt jest taki że ludzie po kursach się zwalniają lub przenoszą do innych formacji. A SG na tym traci.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2018, 18:05
Post: #23
RE: przeniesienie do innych formacji
(03-02-2018 17:57 )krissg napisał(a):  Problem polega na tym, że kadry powinny mówić wprost gdzie kto trafi a nie mydlić ludziom oczy. Efekt jest taki że ludzie po kursach się zwalniają lub przenoszą do innych formacji. A SG na tym traci.


To jest problem i tego nie neguje ale teraz zobacz przykładowo, że dostajesz się do swojego miasta rodzinnego w którym masz placówke a po paru latach zmienia się sytuacja w Europie i minister postanawia przeniesc dana placówke zupelnie gdzie indziej np. do innego oddzialu i teraz jest problem bo funkcjonariusze muszą się przeniesc wiele km od swojego miejsca zamieszkania czy im sie to podoba czy nie. Taka jest specyfika służby.

Ogolnie mówiąc to w Policji rowniez skladając papiery do KWP nie ma się pewnosci gdzie faktycznie się trafi i mogą Cię dać do dowolnej jednostki na terenie Wojewodztwa, tak samo jest w SG tylko że tu nie ma za bardzo podziału na wojewodztwa tylko na oddzialy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2018, 20:04
Post: #24
RE: przeniesienie do innych formacji
(03-02-2018 18:05 )Diablo_94 napisał(a):  
(03-02-2018 17:57 )krissg napisał(a):  Problem polega na tym, że kadry powinny mówić wprost gdzie kto trafi a nie mydlić ludziom oczy. Efekt jest taki że ludzie po kursach się zwalniają lub przenoszą do innych formacji. A SG na tym traci.


To jest problem i tego nie neguje ale teraz zobacz przykładowo, że dostajesz się do swojego miasta rodzinnego w którym masz placówke a po paru latach zmienia się sytuacja w Europie i minister postanawia przeniesc dana placówke zupelnie gdzie indziej np. do innego oddzialu i teraz jest problem bo funkcjonariusze muszą się przeniesc wiele km od swojego miejsca zamieszkania czy im sie to podoba czy nie. Taka jest specyfika służby.

Ogolnie mówiąc to w Policji rowniez skladając papiery do KWP nie ma się pewnosci gdzie faktycznie się trafi i mogą Cię dać do dowolnej jednostki na terenie Wojewodztwa, tak samo jest w SG tylko że tu nie ma za bardzo podziału na wojewodztwa tylko na oddzialy.
Temat przenosin i oddelegowań znam bardzo dobrze bo mam już ponad 20 lat wysługi i przeżyłem je na własnej skórze. Takie są uroki służby. Tylko obecnie służba przestała być atrakcyjna i trzeba mówić wprost gdzie ktoś trafi aby uniknąć odejść a nie zaklinać rzeczywistość i liczyć, że jakoś to będzie bo trzeba zrobić nabór a chętnych coraz mniej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2018, 09:36
Post: #25
RE: przeniesienie do innych formacji
W tym rzecz, że aby ściągnąć młodych ludzi do jakiejkolwiek formacji należy się zmieniać, bo trwać przy starej komunistycznej zasadzie "że tak musi być" idzie do lamusa. Jeśli Oni nie zaczną myśleć to kto będzie wstępował w mundur za tak infantylnie podejmowane decyzje o przydziałach do danych placówek. Krissg potrafi odpowiedzieć na moje pytanie - dzięki, a Ty Diablo jeśli masz się mądrkować to nie pisz bo ja tu nie potrzebuję filozofów, tylko konkretów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2018, 10:49 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-02-2018 10:56 przez Diablo_94.)
Post: #26
RE: przeniesienie do innych formacji
(04-02-2018 09:36 )Kertoip napisał(a):  W tym rzecz, że aby ściągnąć młodych ludzi do jakiejkolwiek formacji należy się zmieniać, bo trwać przy starej komunistycznej zasadzie "że tak musi być" idzie do lamusa. Jeśli Oni nie zaczną myśleć to kto będzie wstępował w mundur za tak infantylnie podejmowane decyzje o przydziałach do danych placówek. Krissg potrafi odpowiedzieć na moje pytanie - dzięki, a Ty Diablo jeśli masz się mądrkować to nie pisz bo ja tu nie potrzebuję filozofów, tylko konkretów.


Ja się nie mądruje tylko pisze konkrety a nie "co by było gdyby lub co powinno być zmienione na lepsze bo takich spraw jest mnóstwo" i ja odpowiadając Tobie na pytanie odnoszę się do obowiązującej rzeczywistości lecz skoro Ty nie przyjmujesz tego do swojej świadomości to jasną sprawą jest że to Cie nie zadowoli. To że służby powinny się zmieniać na lepsze to jasna sprawa i czy ja to neguje ? Nie. Kazdy by chcial aby co roku służby szły na rękę funkcjonariuszom ale niestety nie zalezy to od Nas tylko od rządzących a fukcjonariusze nie mogą na to nic poradzić i muszą akceptować to, co w obecnej chwili obowiązuje. Dlatego pytam, skoro cokolwiek budziło Twoją wątpliwość i było dla Ciebie nie akceptowalne to po co pchałeś się do SG skoro nie akceptowalne są przez Ciebie jak Ty to nazwałeś "komunistyczne zasady" ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS