Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie odnosnie skladania dokumentow
14-02-2018, 11:52
Post: #1
Pytanie odnosnie skladania dokumentow
" Oryginały i kserokopie świadectw z poprzednich miejsc pracy lub służby."
Co to oznacza? Nie mam zadnych swiadectw z poprzednich miejsc pracy... Moze ktos podpowie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2018, 12:01
Post: #2
RE: Pytanie odnosnie skladania dokumentow
W przypadku gdy wykonujesz pracę u swojego aktualnego pracodawcy na Umowę o Pracę, po rozwiązaniu tej umowy, otrzymujesz świadectwo pracy - które opisuje rodzaj umowy, w jakim terminie była ona świadczona, jakie stanowisko i chyba jak dobrze pamiętam powód rozwiązania.

W przypadku gdy wykonywałeś pracę na umowie zlecenie, umowa o dzieło - takiego świadectwa nie otrzymujesz i wtedy informujesz że nie posiadasz, ze względu na typ umowy na podstawie której wykonywałeś swoją prace.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2018, 12:07
Post: #3
RE: Pytanie odnosnie skladania dokumentow
Czy potrzebne jest zaswiadczenie o niekaralnosci przy skladaniu dokumentow?

. :: I przyjdzie nam nosic mundur :.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2018, 12:14
Post: #4
RE: Pytanie odnosnie skladania dokumentow
(26-02-2018 12:07 )lucas1 napisał(a):  Czy potrzebne jest zaswiadczenie o niekaralnosci przy skladaniu dokumentow?

Nie. W dalszych etapach postępowania rekrutacyjnego sami Cię dokładnie sprawdząWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2018, 12:27
Post: #5
RE: Pytanie odnosnie skladania dokumentow
A czy pozniej musisz skladac tak czy inaczej?

. :: I przyjdzie nam nosic mundur :.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2018, 12:41
Post: #6
RE: Pytanie odnosnie skladania dokumentow
(26-02-2018 12:27 )lucas1 napisał(a):  A czy pozniej musisz skladac tak czy inaczej?

Nie musisz. Chyba, że masz dostęp do informacji niejawnych...." w przypadku kandydatów posiadających aktualne poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych - kserokopii aktualnego zaświadczenia o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego" . Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące dokumentów jakie musisz przygotować są na stronie Komendy Głównej, a także na stronie Oddziału do którego kandydujesz. Nic poza tym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2018, 12:55
Post: #7
RE: Pytanie odnosnie skladania dokumentow
Ok, dzieki wielkie

. :: I przyjdzie nam nosic mundur :.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2018, 17:00
Post: #8
RE: Pytanie odnosnie skladania dokumentow
Witam
Możecie mi pomóc w wypełnieniu ABO ? Wink
Jeśli ojciec nie pracuje ale jest w WOT, to co wpisać w miejsce zatrudnienia ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-06-2018, 20:24
Post: #9
RE: Pytanie odnosnie skladania dokumentow
Witam! Czy oprócz dyplomów ukończenia studiów wyższych wymagają świadectwa maturalnego i świadectwa egzaminu dojrzałości. Wiem że w NOSG Chełm był wymóg. Aaa i jeszcze jedno pytanie : Czy przy składaniu dokumentów od razu trzeba dać te 2 zdjęcia? Z góry dzięki za odpowiedz
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-06-2018, 21:51
Post: #10
RE: Pytanie odnosnie skladania dokumentow
Tak, trzeba

13.01. 2018r. - złożenie papierów
20.03. 2018r.- rozmowa kwalifikacyjna
27.03. 2018r.- badanie psychologiczne
05.06. 2018r. - wariograf
20.09. 2018r. - II etap
11.10. 2018r. - komisja lekarska
19.10. 2018r. - telefon z Oddziału - przyjęcie do POSG

POSG Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2020, 14:55
Post: #11
RE: Pytanie odnosnie skladania dokumentow
Pytanie o świadectwo pracy.
Pracowałem pewien czas za granicą i nie mam świadectwa pracy z tamtej pracy, bo taki dokument po prostu w tamtym kraju nie istnieje.
Wpisać to w kwestionariuszu w punkcie 15 "przebieg dotychczasowego zatrudnienia"?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2021, 08:33
Post: #12
RE: Pytanie odnosnie skladania dokumentow
Cześć wszystkim, pytanie odnośnie pkt. 19 ppkt 7 kwestionariusza dotyczące przeniesienia do rezerwy. W książeczce wojskowej mam wpis „przeznaczony do obycia służby wojskowej” ale jej nie odbywałem. Czy mam wpisać ze nie zostałem przeniesiony do rezerwy? Czy zostałem przeniesiony do przerwy bez obowiązku odbycia zasadniczej służby wojskowej na podst. Art. 47a ust 3 ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2021, 12:19
Post: #13
RE: Pytanie odnosnie skladania dokumentow
(14-02-2021 08:33 )StrażniG napisał(a):  Cześć wszystkim, pytanie odnośnie pkt. 19 ppkt 7 kwestionariusza dotyczące przeniesienia do rezerwy. W książeczce wojskowej mam wpis „przeznaczony do obycia służby wojskowej” ale jej nie odbywałem. Czy mam wpisać ze nie zostałem przeniesiony do rezerwy? Czy zostałem przeniesiony do przerwy bez obowiązku odbycia zasadniczej służby wojskowej na podst. Art. 47a ust 3 ?
Zobacz w książeczce wojskowej czy masz pieczątkę na 9 stronie w punkcie 5. Jeśli nie masz takiej pieczątki to musisz się wybrać do swojego WKU, żeby ci wpisali, że zostałeś przeniesiony do rezerwy. Max 10 minut czekania w WKU Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2021, 12:48
Post: #14
RE: Pytanie odnosnie skladania dokumentow
Zobacz w książeczce wojskowej czy masz pieczątkę na 9 stronie w punkcie 5. Jeśli nie masz takiej pieczątki to musisz się wybrać do swojego WKU, żeby ci wpisali, że zostałeś przeniesiony do rezerwy. Max 10 minut czekania w WKU Wink
[/quote]

Nie mam takiej pieczątki, ale w poradniku wyczytałem, ze osoby z wyższym wykształceniem nie musza mieć tej pieczątki ponoć. Dobrze myśle?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS