Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jubileuszówka - 25 lat pracy
14-02-2018, 15:23
Post: #1
Jubileuszówka - 25 lat pracy
Witam brać graniczną Big Grin

Mam pytanie. Będę miał niedługo 24 lat pracy. Chciałbym odejść
na emeryturę. Czy jeżeli mam 24 lata służby i 1 dzień to w momencie odejścia dostanę jubileuszówkę za 25 lat? Podobno tak to działa. Czy to prawda? Jest jakiś przepis na to?

Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2018, 16:49
Post: #2
RE: Jubileuszówka - 25 lat pracy
Ja Mam w grudnia 2019 jubileuszowke i odchodze w lutym 2019 to do dostane pewne info z kadr
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2018, 17:21
Post: #3
RE: Jubileuszówka - 25 lat pracy
Jeden i drugi otrzyma nagrodę jubileuszową - jako odchodzący na emke nabywacie prawo do nagrody jubileuszowej w dniu zwolnienia ze służby ,jeżeli w tym dniu brakuje wam do wymaganego okresu służby nie więcej niż 12 mcy.
@bastev z tym jednym dniem byłbym ostrożny i zostawił sobie większy margines błędu Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2018, 17:44
Post: #4
RE: Jubileuszówka - 25 lat pracy
(14-02-2018 17:21 )quasimodo1 napisał(a):  Jeden i drugi otrzyma nagrodę jubileuszową - jako odchodzący na emke nabywacie prawo do nagrody jubileuszowej w dniu zwolnienia ze służby ,jeżeli w tym dniu brakuje wam do wymaganego okresu służby nie więcej niż 12 mcy.
@bastev z tym jednym dniem byłbym ostrożny i zostawił sobie większy margines błędu Wink

Faktycznie Cool bo u nas w firmie róznie bywa..lepiej mieć większy zapas. A czy jakiś przepis określa to konkretnie....?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2018, 18:59
Post: #5
RE: Jubileuszówka - 25 lat pracy
(14-02-2018 17:44 )bastev napisał(a):  A czy jakiś przepis określa to konkretnie....?

Patrz paragraf 6 Rozporządzenia Ministra SWiA z dnia 27.06.2002 w sprawie nagrody jubileuszowej funkcjonariusza SG


http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDet...0021000916
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2018, 09:54
Post: #6
RE: Jubileuszówka - 25 lat pracy
A jak jest ze studiami zaocznymi?mam dyplom.punkt mowi ze studia licza się do jubileuszowki.kto w ogole trzyma te dane dotyczace jubiluszuwek?gdzie moge sie dowiedziec ile mam tej wyslugi?
jeszcze jedno pytanie czy jak jest odpis dyplomu to oni z automatu doliczaja ta jubileuszowa wysluge czy trzeba o to pisac jakis wniosek?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2018, 15:18
Post: #7
RE: Jubileuszówka - 25 lat pracy
(15-02-2018 09:54 )Johnyq napisał(a):  A jak jest ze studiami zaocznymi?mam dyplom.punkt mowi ze studia licza się do jubileuszowki.kto w ogole trzyma te dane dotyczace jubiluszuwek?gdzie moge sie dowiedziec ile mam tej wyslugi?
jeszcze jedno pytanie czy jak jest odpis dyplomu to oni z automatu doliczaja ta jubileuszowa wysluge czy trzeba o to pisac jakis wniosek?

No to odpowiedz na pytanie
- czy studiowałeś przed służbą w SG ?
jeśli tak - to wliczają się - jeśli studiowałeś w trakcie służby to nie.
Wszyskie Twoje dane powinny być w kadrach OSG.
jeśli nie to wg paragrafu 9 w/w rozporządzenia obowiązek spoczywa na Tobie.
Odpis chyba nie wystarczy - potrzebne żaświadczenie z macierzystej uczelni .
Najlepszy sposób to wycieczka do kadr i sprawdzenie makulatury osobowej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2018, 16:57
Post: #8
RE: Jubileuszówka - 25 lat pracy
Okres studiów zalicza się jeszcze do czegoś oprócz nagrody jubileuszowej?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2018, 17:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2018 18:42 przez quasimodo1.)
Post: #9
RE: Jubileuszówka - 25 lat pracy
(15-02-2018 16:57 )kapral napisał(a):  Okres studiów zalicza się jeszcze do czegoś oprócz nagrody jubileuszowej?


Dla osób zatrudnionych w służbach mundurowych przed 01/01/1999 zalicza się do mundurowej wysługi emerytalnej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS