Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nabór Nadodrzański Oddział SG 2018
18-02-2018, 18:17
Post: #21
RE: Nabór Nadodrzański Oddział SG 2018
No to z punktu widzenia funkcjonariusza z kilkunastoletnim stażem: TAK, Diablo94 ma rację. Póki nie ma się założonej rodziny i domu/mieszkania to wszystko jest proste i nie ma znaczenia gdzie Cię rzucają do roboty. Ale jak już jest dom, żona/dziecko, to mieszkanie na dwa domy, albo dojazdy po 100km, nagłe nocne telefony z wezwaniem na służbę i milion innych rzeczy nagle zaczynają mieć znaczenie.

Dlatego Diablo choć nie jest funkcjonariuszem to próbuje otworzyć Wam oczy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2018, 18:45
Post: #22
RE: Nabór Nadodrzański Oddział SG 2018
(18-02-2018 18:17 )keyser soze napisał(a):  No to z punktu widzenia funkcjonariusza z kilkunastoletnim stażem: TAK, Diablo94 ma rację. Póki nie ma się założonej rodziny i domu/mieszkania to wszystko jest proste i nie ma znaczenia gdzie Cię rzucają do roboty. Ale jak już jest dom, żona/dziecko, to mieszkanie na dwa domy, albo dojazdy po 100km, nagłe nocne telefony z wezwaniem na służbę i milion innych rzeczy nagle zaczynają mieć znaczenie.

Dlatego Diablo choć nie jest funkcjonariuszem to próbuje otworzyć Wam oczy.

Ale tu nie ma co otwierać - napisałam wielokrotnie i jeszcze raz to napiszę - Ja to rozumiem i jestem świadoma jak życie w SG(czy innej służbie mundurowej) wygląda -
inaczej by mnie tu nie było.
Tyle w temacie.
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2018, 18:52
Post: #23
RE: Nabór Nadodrzański Oddział SG 2018
(18-02-2018 18:17 )keyser soze napisał(a):  No to z punktu widzenia funkcjonariusza z kilkunastoletnim stażem: TAK, Diablo94 ma rację. Póki nie ma się założonej rodziny i domu/mieszkania to wszystko jest proste i nie ma znaczenia gdzie Cię rzucają do roboty. Ale jak już jest dom, żona/dziecko, to mieszkanie na dwa domy, albo dojazdy po 100km, nagłe nocne telefony z wezwaniem na służbę i milion innych rzeczy nagle zaczynają mieć znaczenie.

Dlatego Diablo choć nie jest funkcjonariuszem to próbuje otworzyć Wam oczy.

Super fajnie że ta jego opinia w dużej mierze pokrywa się z rzeczywistością. Ja tu go nigdzie za to nie linczuje. Racja jest, ze wielu osobom jak nie większości może to przeszkadzać, ale są osoby, które pracę w Sg będą cenić sobie mimo wszystko. Jednak pisanie komuś wprost " nie
doroslas do roli rodzica" lub innych komentarzy ktorych juz nawet nie bede przytaczac to przegięcie i duża zarozumialosc. Poniekad pewna pozorna anonimowosc w jego wykonaniu zostaje mocno wykorzystana. Można komunikować się w bardziej cywilizowany sposób.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2018, 20:13
Post: #24
RE: Nabór Nadodrzański Oddział SG 2018
Prawda zawsze leży gdzieś po środku, my młodzi może faktycznie mamy inne wyobrażenie na to wszystko niż osoby z większym stażem, ale z drugiej strony chyba się na to godzimy skoro podjęliśmy kroki by służyć... z większą lub mniejszą motywacją, chyba nikt nie robi tego "bo ładnie będzie wyglądać w mundurze" Smile

Kiedyś wykładowca na zajęciach powiedział mi jedną mądrą na swój sposób rzecz, mianowicie, że ze służbami jest tak, że gdy przychodzi dzień wypłaty 90% ma ochotę rzucić to wszystko i trzasnąć drzwiami, a na drugi dzień już nikt o tym nie myśli bo każdy robi swoje i wie na co się godzi... wydaje mi się, że to jakoś ponadczasowe jest

Z kolei ktoś bliższy mówi, że jak komuś ciąży mundur to niech go zdejmie i nigdy już nie wkłada, bo to jest przywilej a nie obowiązek
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2018, 23:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-02-2018 23:41 przez Smok.)
Post: #25
RE: Nabór Nadodrzański Oddział SG 2018
Należy pamiętać że służba w formacjach mundurowych to nie praca.
Jak sama nazwa wskazuje... służba - to jest coś co wymaga poświęceń, wyrzeczeń. Jeżeli ktoś od służby oczekuje pracy od 8-16 pod krawatem i wolne weekendy i święta - to ten kierunek całkowicie nie jest dla niego. Jeżeli ktoś jest świadomy tego, że takich zaszczytów nie doświadczy a mimo wszystko chce w to wstąpić, to nie należy go oceniać. Przyszłość potem sama zweryfikuje jak bardzo był tego świadomy.

Uważam że personalne wycieczki, kto i jakim będzie czy jest rodzicem są nie na miejscu - zwłaszcza tutaj, gdzie każdy jest anonimowy i większość się nie zna.

Z życia cywilnego, znam wiele osób które pracują w normalnych prywatnych firmach, zarabiają różne pieniądze, próbują realizować siebie a ich dzieci widzą ich tylko przed snem albo od święta jak jest troche wolnego i mogą pobyć w domu - więc tego typu życie, nie jest domeną tylko funkcjonariuszy na służbie. Niestety, jeżeli chcemy być rodzinni i tworzyć dom i siać rodzinną sielankę to (nie obrażając nikogo) sugeruje stanowisko sekretarki w urzędzie pracy. Wtedy można mieć 90% pewności, że po godzinie 15, pójdzie się na zakupy do obiadu, w pobliskiej Biedronce.

A powtórzę jeszcze raz to co kiedyś napisałem - każdy przyjmujący się funkcjonariusz, wypełniał kwestionariusz i wyrażał w nim świadomość że SG jest formacją o szczególnym reżimie dyscypliny służbowej... itd. itp. - więc potem pisanie pretensji że oddział rzuca ileś set km. od domu i jak to jest w życiu źle, jest lekko nie na miejscu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2018, 22:37
Post: #26
RE: Nabór Nadodrzański Oddział SG 2018
trochę nam się rozciągnął wątek, dlatego chciałbym ponowić pytanie Wink jest ktoś z Nadodrzańskiego? Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2018, 11:04
Post: #27
RE: Nabór Nadodrzański Oddział SG 2018
Czy jest ktoś, kto 28.02. zaczyna już szkolenie w Krośnie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2018, 18:53
Post: #28
RE: Nabór Nadodrzański Oddział SG 2018
(19-02-2018 22:37 )chudy1994 napisał(a):  trochę nam się rozciągnął wątek, dlatego chciałbym ponowić pytanie Wink jest ktoś z Nadodrzańskiego? Wink

hej.. Ja składałam kwestionariusz czekam na wyznaczenie terminu rozmowy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2018, 20:34
Post: #29
RE: Nabór Nadodrzański Oddział SG 2018
skąd jesteś
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-04-2018, 10:06
Post: #30
RE: Nabór Nadodrzański Oddział SG 2018
miał ktoś już jakieś info odnośnie drugiego etapu???
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-04-2018, 10:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-04-2018 10:52 przez chorazynowy.)
Post: #31
RE: Nabór Nadodrzański Oddział SG 2018
Ludzie wy się zastanówcie gdzie wy do pracy chcecie iść!! będziecie dojeżdżac 100-200 kilometrów w jedną stronę do służby do 55 roku życia, za 2400 zł netto to odechce wam się życia po paru latach służby
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2018, 10:35
Post: #32
RE: Nabór Nadodrzański Oddział SG 2018
Ktoś się stara do Nadodrzańskiego? Ja aktualnie będę mieć rozmowę kwalifikacyjną.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2018, 17:21
Post: #33
RE: Nabór Nadodrzański Oddział SG 2018
Hej, ja się staram do NoOSG. Kiedy składałeś dokumenty i po jakim czasie się do Ciebie odezwali ? Smile

15.05.2018 - złożenie dokumentów. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-05-2018, 15:33
Post: #34
RE: Nabór Nadodrzański Oddział SG 2018
(16-05-2018 10:35 )Dariusek napisał(a):  Ktoś się stara do Nadodrzańskiego? Ja aktualnie będę mieć rozmowę kwalifikacyjną.

Hej, ja się staram do NoOSG. Kiedy składałeś dokumenty i po jakim czasie się do Ciebie odezwali ? Smile

15.05.2018 - złożenie dokumentów. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-05-2018, 09:15
Post: #35
RE: Nabór Nadodrzański Oddział SG 2018
złożyłem 02.05, a odezwali się już 11.05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-05-2018, 10:15
Post: #36
RE: Nabór Nadodrzański Oddział SG 2018
(18-05-2018 09:15 )Dariusek napisał(a):  złożyłem 02.05, a odezwali się już 11.05

I kiedy masz termin rozmowy ?

15.05.2018 - złożenie dokumentów. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2018, 12:13
Post: #37
RE: Nabór Nadodrzański Oddział SG 2018
rozmowę miałem w czwartek
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2018, 23:14
Post: #38
RE: Nabór Nadodrzański Oddział SG 2018
O i jak poszło ? Podzielisz się szczegółami ? Smile

15.05.2018 - złożenie dokumentów. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-05-2018, 06:41
Post: #39
RE: Nabór Nadodrzański Oddział SG 2018
Kto z nadoodrzańskiego OSG szykuje się na przyjęcie w czerwcu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-05-2018, 20:36
Post: #40
RE: Nabór Nadodrzański Oddział SG 2018
(26-05-2018 06:41 )lepro napisał(a):  Kto z nadoodrzańskiego OSG szykuje się na przyjęcie w czerwcu?

prócz mnie znam conajmniej 2 może 3 takie osoby, zależy jak szybko RKL odeśle nasze dokumenty do Komendy Oddziału
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS