Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przerwa - w trakcie służby.
01-04-2018, 06:11
Post: #41
RE: Przerwa - w trakcie służby.
Z tego co pamiętam gdzieś jest zapisane, że przerwa powinna być po połowie służby ale mogę się mylić.. ale jak pisałem wyżej na zielonej często i gęsto przerwy brak..Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2018, 23:52
Post: #42
RE: Przerwa - w trakcie służby.
(24-02-2018 08:47 )plemie101 napisał(a):  ale co to zmienia?...

Można przedłużyć, a nie trzeba... jak pisałem wyżej..
Zmieniało i zmienia Panie Kolego, przynajmniej na mojej PSG. Jako DOP niejednokrotnie przedłużałem chłopakom przerwę do 60minut gdy np. przez 12 godzin zapierniczali po pasku quadem w deszczu. W trakcie slużby mieli wprawdzie przewidziany sztywny czas zjechać "pod dach" na przerwę ale zawsze im wydłużałem do godziny czasu ta przerwę.Oczywiście wpis do majestatu SWK był i przy odprawie informowałem 01,że taka sytuacja miała miejsce. Wiadomo, że czasami taka sytuacja wymagała kosmetycznych zmian w godzinach realizacji dalszych zadań ale bezpieczeństwo państwa na tym nie ucierpiało a i dyżurnych się nikt nie czepiał. Ale jak 01 i służba dyżurna to eunuchy to tak jest jak wyżej piszecie. A przedstawiciele ZZ na placówkach co robią?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2018, 07:53
Post: #43
RE: Przerwa - w trakcie służby.
Co kraj to obyczaj.. U nas nie zjeżdża się na przerwę...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-04-2018, 11:21
Post: #44
RE: Przerwa - w trakcie służby.
Nie słyszałem nigdy, żeby można było odebrać przerwę po służbie. Tylko w trakcie jeśli już i nie powinni Ci odmówić, chyba że są jakies wyjątkowe sytuacje .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS