Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nabór NwOSG
14-08-2018, 13:12
Post: #81
RE: Nabór NwOSG
Myślę, że okres urlopowy tak to wszystko spowolnił. U mnie cisza po kwietniowym wario:/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-08-2018, 10:00
Post: #82
RE: Nabór NwOSG
(14-08-2018 13:12 )severn napisał(a):  Myślę, że okres urlopowy tak to wszystko spowolnił. U mnie cisza po kwietniowym wario:/

Spokojnie, to tyle trwa. Sierpniowe urlopy też w tym nie pomagają. Ja po wario czekałem ponad 4 miesiące. Na pocieszenie dodam, że potem już przyspieszyło.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-08-2018, 20:04
Post: #83
RE: Nabór NwOSG
(15-08-2018 10:00 )bat91 napisał(a):  
(14-08-2018 13:12 )severn napisał(a):  Myślę, że okres urlopowy tak to wszystko spowolnił. U mnie cisza po kwietniowym wario:/

Spokojnie, to tyle trwa. Sierpniowe urlopy też w tym nie pomagają. Ja po wario czekałem ponad 4 miesiące. Na pocieszenie dodam, że potem już przyspieszyło.

A ile wcześniej dowiedziałeś się o II etapie? Będę musiała nie tylko załatwić wolne, ale też zdążyć spotkać się z lekarzem po zaświadczenie (oby tylko nie robił problemów, bo już się kiedyś spotkałam z "nie wydam takiego zaświadczenia, to jest absurdalne, skąd mam wiedzieć czy pani jest zdolna do przystąpienia do testu sprawności fizycznej?")
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2018, 11:24
Post: #84
RE: Nabór NwOSG
A mniej więcej jakich pytań spodziewać się na wario ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2018, 13:46
Post: #85
RE: Nabór NwOSG
Pytania na wario są ciężkie nawet bardzo ciężkie. Tu nie da się niczego spodziewać... Ja też czekam na info o drugim etapie od kwietnia i fajnie było by jak by się już jakaś informacją pojawiła...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-08-2018, 11:10
Post: #86
RE: Nabór NwOSG
w takim razie czekamy na informacje....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-08-2018, 11:22 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-08-2018 11:23 przez Smok.)
Post: #87
RE: Nabór NwOSG
Nikt Ci nie powie jakie są pytania, bo po pierwsze jest ich tyle że nie idzie ich zapamiętać a po drugie byłoby to złamaniem pewnej zasady, która mówi że kandydaci nie mogą ujawniać treści i przebiegu wario.

Dotyczą one całego życia i tego co mozesz mieć za uszami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2018, 09:33
Post: #88
RE: Nabór NwOSG
Cześć, jest tu może ktoś, kto był ze mną na badaniach psychologicznych 20 czerwca. Dostałem informację że zaliczone pozytywnie, ale czekam i czekam na wariograf i nic...Sad Może do kogoś z was już się odezwali?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS