Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4 miesiące czekania na odwołanie Olsztyn Gdańsk
13-03-2018, 22:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-03-2018 22:38 przez blankabess.)
Post: #1
4 miesiące czekania na odwołanie Olsztyn Gdańsk
Komisję lekarską miałam w styczniu, kolejna jest w maju, czy ktoś też z Olsztyna czeka na majowa w Gdańsku ? Czas oczekiwania na ponowna komisje zawsze jest taki dlugi? Mam 3 zaświadczenia od różnych optometrystow, że mam widzenie obuoczne zachowane, bo na tym odpadlam. Czy lekarze na komisji patrzą na takie zaświadczenia ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2018, 22:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-03-2018 23:01 przez chudy1994.)
Post: #2
RE: 4 miesiące czekania na odwołanie Olsztyn Gdańsk
(13-03-2018 22:38 )blankabess napisał(a):  Komisję lekarską miałam w styczniu, kolejna jest w maju, czy ktoś też z Olsztyna czeka na majowa w Gdańsku ? Czas oczekiwania na ponowna komisje zawsze jest taki dlugi? Mam 3 zaświadczenia od różnych optometrystow, że mam widzenie obuoczne zachowane, bo na tym odpadlam. Czy lekarze na komisji patrzą na takie zaświadczenia ?

prawdopodobnie będziesz mieć tak czy inaczej powtórzone badania, warto wziąć ze sobą te kwity, które masz, mogą, ale nie muszą brać tego pod uwagę,

według Ustawy o Komisjach lekarskich podległych MSW jeśli złożyłeś odwołanie w ciągu wyznaczonego terminu to od dnia wpłynięcia na sekretariat komisji lekarskiej mają 30 do nawet 60 dni na to by udzielić odpowiedzi na piśmie, a co do terminu to jest tak, że wyznaczą kiedy im to odpowiada..

"Art. 46. Centralna Komisja Lekarska rozpatruje odwołanie w terminie 30 dni od dnia jego otrzymania albo w terminie
60 dni od dnia jego otrzymania w przypadku konieczności wykonania dodatkowych badań lub uzyskania dodatkowych dokumentów,
po zapoznaniu się ze wszystkimi dokumentami w sprawie, a w razie potrzeby również po przeprowadzeniu niezbędnych
badań lub po zleceniu przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich, w tym obserwacji w podmiocie leczniczym,
lub po dostarczeniu na jej żądanie dodatkowych dokumentów."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS