Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wzd
03-04-2018, 08:52
Post: #1
Wzd
Witam wszystkich.
Czy oriętuje się ktoś jak wyglądadą dodatki w wzd? Czy dastaje sie dodatek za nurkowania, realizacje czy np. Zwalczanie terroru.
Ile około zarabia taki funkcjonariusz wzd z wszystkimi dadatkami? Opłaca się tam starać? Chodzi mi konkretnie o wzd mosg ale bede wdzięczny za info z innych oddziałów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2018, 09:20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-04-2018 09:21 przez mk7547.)
Post: #2
RE: Wzd
Na 2 grupie po kursie będziesz zarabiał po podwyżkach w maju ze 2600-2700.

Ale to nie jest tak, że Ty chcesz do WZD i tam idziesz Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2018, 11:29
Post: #3
RE: Wzd
Czyli mam rozumieć że taki "świeżaki" W wzd zarabia tylko 300 zł niz funkcjonariusz na granicy? Mam nadzieje że dostają jeszcze jakies dodatki bo jeżeli nie to nie za wesoło mają
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2018, 11:32
Post: #4
RE: Wzd
Aż 300? No co Ty. Napisałem po podwyżkach w maju 210 zł brutto Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2018, 11:38
Post: #5
RE: Wzd
A wiesz cos więcej na temat dodatków w wzd? Bo w internecie różne opinie czytałem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2018, 13:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-04-2018 13:05 przez quasimodo1.)
Post: #6
RE: Wzd
(03-04-2018 08:52 )pływak napisał(a):  Witam wszystkich.
Czy oriętuje się ktoś jak wyglądadą dodatki w wzd? Czy dastaje sie dodatek za nurkowania, realizacje czy np. Zwalczanie terroru.

Jak tak bardzo Ciebie interesuje dodatek za " zwalczanie terroru " idż od razu do OS ŻW W-wa - za Antona dostali dodatki z górnej półki jako gwardia przyboczna Big Grin
Nie rozdrabniaj się z SG.Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2018, 14:44
Post: #7
RE: Wzd
Nie ma tam lepszych pieniędzy, dodatki mogą być podniesione ale nie koniecznie. Tam idzie się dla spełniania się bardziej niż dla pieniędzy. OSŻW ma dobre pieniądze ale ciężej się tam dostać niż do WZD, no i koszt życia w Wawie jest wysoki. Ale morskie WZD egzaminy ma w miarę ciężkie. Jeżeli już jesteś bardzo, bardzo sprawny fizycznie to formoza albo grom jeżeli chodzi o 3miasto.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2018, 17:09
Post: #8
RE: Wzd
Dzieki za odpowiedzi, dużo mi dało do myślenia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-04-2018, 01:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-04-2018 01:57 przez Smok.)
Post: #9
RE: Wzd
(03-04-2018 14:44 )Oni napisał(a):  Jeżeli już jesteś bardzo, bardzo sprawny fizycznie to formoza albo grom jeżeli chodzi o 3miasto.

@pływak
Jeżeli nie miałeś styczności z żadną jednostką wojskową, to sugeruje zacząć od AGAT-u (Śląsk) i później uderzać w Formozę albo Grom - żeby wcześniej tak łatwo nie odbić się od selekcji. Ale też możesz walić z wysokiego progu, ale musisz się liczyć z tym że za pierwszym razem się nie uda.

Tak jak pisał Oni - WZD jest bardziej dla spełnienia ambicji i własnych możliwości. Mają lepsze szkolenie i sprzęt. Tylko jeżeli Tobie będzie chodziło tylko o kasę, to grupa to prędzej czy później wyłapie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-04-2018, 06:55
Post: #10
RE: Wzd
Na pierwszym miejscu stawiam chęć rozwoju i samorealizacje. Zawsze lubiłem wyzwania i wysoko sobie ustawiałem poprzeczke. Ale wiadomo, trzeba za cos żyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-04-2018, 07:08
Post: #11
RE: Wzd
No z tym rozwojem to nie wiem.
WZD to typowy "fizyczny" wydział.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-04-2018, 07:16
Post: #12
RE: Wzd
Zależy kto co lubi. Nie obrażając nikogo, to wiekszy rozwój w wzd niż leżenie 3-6 godzin i obserwując gwiazdy albo licząc liście, legitymacja na sztuke codziennie te same osoby bo statystyki lub przybijając pieczątki do końca życia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS