Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Nowy" Komendant w CSSG itd
07-04-2018, 09:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-04-2018 09:59 przez Pireks.)
Post: #1
"Nowy" Komendant w CSSG itd
Siema wszyscy czytający!
Rozpoczęły się zmiany w strukturach SG. Znaczy na najwyższych stołkach. Zmiany Komendantów tj Komendanta CSSG na Komendanta MOSG a Komendant z Koszalina do Kętrzyna, nie mylić z WMOSG.
Informacja dla wszystkich zainteresowanych szkoleniami i kursami a także przeniesieniem do CSSG - to nie jest najlepsza pora. Będzie "szał pał". Gość z Koszalina ksywa "Skorupa " jest nieobliczalny. Jego sposób zarządzania to - strach, poprzez karanie za byle głupstwo, które w cywilizowanym świecie jest pozostawiane bez uwagi. Ja uważam, że to nie styl kierowania, tylko słabość "małego i zagubionego" człowieka. Jak rodzić jest bezsilny, nie daje sobie radę z dzieckiem to zaczyna go bić, katować, próbować ograniczyć swobodę a niekiedy nawet zabić - z bezsilności? I w CSSG nastał taki etap. W Koszalinie - będzie teraz normalnie - ludzie będą kreatywni - przepraszam - są tylko z tym człowiekiem zostało w nich - zabite. Zawsze im współczułem - że mają takiego komendanta. Mam nadzieję będą teraz wracać do normalności i będą chcieli coś jeszcze zrobić dla SG - dla Polski.
Etap powrotu do - no właśnie do czego? nastał. Do komuny - nie. Za komuny było tyle możliwości szkolenia -wopków że szok. Po 1990 - było dobrze. A teraz jest równia pochyła - staczamy się coraz bardziej. Szkolenia w CSSG nie będą takie same jak - tydzień wcześniej. Bo kreatywność, wprowadzanie nowości zostanie zatłuczona. Liczą się programy szkoleń - zagadnienia, itd. Nic do przodu. W programach starocia, bez podstaw, ale prowadzić zajęcia będzie trzeba zgodnie z programami. Piszę o tym bo wiem. Już w pieszy dzień pobytu w CSSG rozpoczął straszenie. To jest Komendant - menadżer - reprezentant nas - funkcjonariuszy SG. Możemy wszyscy podziękować Panu Komendantowi Głównemu SG, że kolejną szkołę SG rozpoczęto rozbrajać. Pan Nowy Komendant CSSG nie przeprowadził w szkole jednej godziny zajęć a co mówić o tygodniu - 7 godzin zajęć dziennie. Gdyby miał pojęcie to by wiedział i rozumiał tych na dole. Ale nie ma co się dziwić - nie chodzi o specjalistów - a stanowiska. Takie są fakty. Ludzie w SG są dla wyższej KASTY przedmiotami , popychadłami, często bez własnego zdania - JA Pan mam zdanie i rację? MASAKRA. Centrusy - Niech Bóg Będzie z Wami. (i to nie grzech - nie nadaremno).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2018, 10:42
Post: #2
RE: "Nowy" Komendant w CSSG itd
Zawsze możecie się przenieść do wietnamskiego - wolnych miejsc w cholerę.

A co do tego straszenia to mam mieszane uczucia. Jak nastał u nas skowron, to pół sg straszyło nas jak to będziemy mieli przesrane. A tymczasem nic się nie zmieniło na gorsze, nie było żadnego zamordyzmu a może nawet było trochę lepiej. Nie wiem, może my mandżurzy jesteśmy twardzi, tępi i nie do zajebania, a może po prostu zawsze mieliśmy pod górkę i jesteśmy przyzwyczajeni...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2018, 11:40
Post: #3
RE: "Nowy" Komendant w CSSG itd
(07-04-2018 10:42 )keyser soze napisał(a):  Nie wiem, może my mandżurzy jesteśmy twardzi, tępi i nie do zajebania, a może po prostu zawsze mieliśmy pod górkę i jesteśmy przyzwyczajeni...

Czym trwardszy z biegiem czasu tym trudniejszy do zajebania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2018, 11:48
Post: #4
RE: "Nowy" Komendant w CSSG itd
To prawda. Krwawy Roman też miał być krwawy, a płakali po nim.
No, historia lubi się powtarzać , ale mam przeczucie, ze nie w tym wypadku. Poczekamy zobaczymy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2018, 14:08
Post: #5
RE: "Nowy" Komendant w CSSG itd
Nie znam historii "Krwawego Romana", bo nie służyłem w Kentucky, ale znam potencjał Wysportowanego Grzegorza. Straszyć nim nie ma co, bo to truizmy. Jest to kawał drania, który mózgu używa w trybie oszczędnym, dbając troskliwie o stan baterii.

Czy jest na niego sposób? Oczywiście. Nie bać się gnoja i twardo dawać odpór - z miejsca na drodze prawnej. Wszystko inne, to mrzonki. Jak ktoś wygaduje, że no się przeciwstawiał, ale tak szeptem, bo cośtam, to znaczy, że bał się w obecności Wysportowanego Grzegorza nawet przełknąć ślinę.

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2018, 16:38
Post: #6
RE: "Nowy" Komendant w CSSG itd
Tego pana co teraz będzie w Kętrzynie przede wszystkim powinno się rozliczyć za ostatnie lata dowodzenia Koszalinem a nie dopuszczać do kierowania kolejnym Ośrodkiem. Rozliczyć trzeba z wyprodukowania armii przedwczesnych emerytów. Wielu odeszło bo już nie miało siły kopać się z konikiem (czy to nie jest działanie na szkodę instytucji państwowej? - większość zamiast brać kasę z emki mogłaby pracować) Chamstwo, poniżanie funkcjonariuszy i pracowników. Zawiadomienia do prokuratury, postępowania dyscyplinarne to kolejne elementy do rozliczenia. Setki różnych decyzji i decyzji do decyzji tylko po to aby funkcjonariusz "łatwiej mógł popełnić błąd". Warszawa dostawała dużo sygnałów a reakcja powinna już być wtedy kiedy komendant GS ośmieszał wykładowców nakazując im szukania miejsca w samochodach słuchaczy aby mógł za darmola jeździć do domu. O tym żenującym spektaklu było głośno także w mediach. I nic. Teraz kiedy Warszawa doszła do wniosku, że Ośrodek utracił płynność dydaktyczną to ten pan będzie swoje pomysły realizował w innym Ośrodku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS