Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
powrót do sluzby
12-04-2018, 13:23
Post: #1
powrót do sluzby
Witam. Nie wiem czy w dobrym dziale(jak cos przerzucicie)..
Mam takie pytanie.. jestem na zwolnieniu jakies 2,5 miesiaca(po artroskopi kolana) i na 75% bede musial miec druga artroskopie.. lecz za jakis czas(kolejki itd itp).. Jak wyglada moj powrot do sluzby w czasie pomiedzy operacjami? Czy moga mnie wyslac do lekarza i powiedziec ze nie nadaje sie do sluzby itd? Oczywiscie z chodzeniem dlugim itd nie ma szans itd.. co mi mozecie polecic? Nie chce siedziec ciagle na zwolnieniu itd..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2018, 16:43
Post: #2
RE: powrót do sluzby
Masz dwa wyjścia. Jak po powrocie skierują cie na komisję pokazać kwity, iż drugie kolano nadaje się też do operacji. Wtedy dostaniesz przydatność z ograniczeniami. Lub nic nie mówić na komisji udać że jesteś zdrowy i dogadać się z przełożonym żeby planował Cię tak aby nie przeciążać kolan.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2018, 16:44
Post: #3
RE: powrót do sluzby
Możesz rozwinąć co znaczy przydatność z ograniczeniami?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2018, 17:07
Post: #4
RE: powrót do sluzby
Że będziesz mogł pełnić służbę ze wskazaniem ograniczenia długiego chodzenia. Jest jeszcze możliwość nieprzydatnosci na zajmowanym stanowisku co się wiąże ze znalezieniem ci odpowiedniego etatu. Dużo zalezy od lekarza i dobrej woli przełożonych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2018, 19:41
Post: #5
RE: powrót do sluzby
No to powiem szczerze, ze jestem w kropce i nie mam pojecia co zrobic itd...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2018, 20:17
Post: #6
RE: powrót do sluzby
Jeśli masz problemy z kolanami a przełożeni będą mieć to w głębokim poważaniu to pamiętaj że zdrowie masz tylko jedno. A przydatność z ograniczeniem może być czasowa i po wyleczeniu drugiego kolana znów staniesz na komisji i ta moze orzec że jesteś w 100% zdrowy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2018, 21:08
Post: #7
RE: powrót do sluzby
@plemie101 słuchaj @krissa - dobrze pisze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2018, 21:10
Post: #8
RE: powrót do sluzby
dokładnie, lekarz rodzinny zawsze mi to powiada - zdrowie masz jedno, medalu nie dostaniesz a nawet jeśli to po co Ci pośmiertny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-04-2018, 06:41
Post: #9
RE: powrót do sluzby
No to chyba zostaje mi rozmowa z 01 czy znajdzie mi jakas "siedzaca" robote.. do czasu az bedzie wszystko ok...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS