Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
II etap Lubań
06-09-2018, 18:39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-09-2018 07:05 przez severn.)
Post: #21
RE: II etap Lubań
Podaję pytania (może chaotycznie, ale tyle pamiętam):

Powszechna deklaracja praw człowieka - kto uchwalił?
Kto opłynął świat dokoła jako pierwszy?
Ile lat, żeby karać jak za przestępstwo? (17)
Kto był przed SG? (WOP)
Z jakiej okazji wybudowano Wieżę Eiffla?
Jakie stulecie obchodzimy prócz odzyskania niepodległości? (prawa kobiet do głosowania)
Kiedy powstanie w getcie?
Ile lat temu powstanie warszawskie?
Podstawowa jednostka administracyjna (wieś, sołectwo, dzielnica)
Kto odpowiada w powiecie za sytuacje kryzysowe?
Vacatio legis
Komu podlega jakaś rada? (nie bezpieczeństwa, ale nie pamiętam jaka)
Kto powołuje oddziały SG?
Czym jest kryminalistyka?
Coś o administracji, a do wyboru ustawa, rozporządzenie i decyzja
Kiedy przechodzi ustawa? (po trzech czytaniach)
W którym roku zamach stanu? (Piłsudski, 1926 r.)
Bierne prawo wyborcze do Senatu, ile lat?
W jakim państwie Strasburg? (Francja)
Gość ukradł butelkę wódki i ranił sprzedawcę nożem. Będzie odpowiadał jak za (przestępstwo, tylko z powództwa cywilnego, czy nic, bo za mała wartość produktu?)
Ksenofobia
Ilu mamy parlamentarzystów? (560)
Jakie mamy wybory w tym roku?
Jakie były wybory w '89?
Średnia pensja brutto w 2017 r.
W którym wieku reformy Lutra?
Jak sobie przypomnę więcej, to napiszę. Ogólnie test do najłatwiejszych nie należał, bo ja zapamiętałam najprostsze pytania. Samego testu wiedzy nie przeszło z 10 osób.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2018, 19:06
Post: #22
RE: II etap Lubań
Woooow brawo dla tego co układa te pytania. Jak się one mają do późniejszej pracy? A jak sprawnościowe? Przymykali oko, naciągali czasy? Język też taki ciężki? I jeszcze co na rozmowie pytali?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2018, 19:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-09-2018 06:45 przez severn.)
Post: #23
RE: II etap Lubań
Język angielski zdali wszyscy pozostali. Rozmowy mega lajtowe, prawie wszyscy wyłapali 5 pkt. No a sprawnościówkę troszkę naciągali, szczególnie jak ktoś niedokładnie uginał ręce przy pompkach, to niby krzyczał, że źle, ale liczył dalej. Albo jak ktoś ledwo dociągał brzuszki, to wydaje mi się, że już nawet minuta minęła, to tylko kazał dokończyć na zaliczenie. Tzn. w stoper mu nie patrzyłam, ale wydaje mi się, że tak było. Na reszcie nie da się nic raczej ugrać, ale jeśli Was to pocieszy to ludzie robili na ocenę wyżej niż od siebie oczekiwali - adrenalina zadziałała.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2018, 23:59
Post: #24
RE: II etap Lubań
No to ciekawe jak będzie w Koszalinie na II etapie (w sensie pytania możliwe inne, ale jak będzie podczas sprawnościówki)
Jestem z POSG

13.01. 2018r. - złożenie papierów
20.03. 2018r.- rozmowa kwalifikacyjna
27.03. 2018r.- badanie psychologiczne
05.06. 2018r. - wariograf
20.09. 2018r. - II etap
11.10. 2018r. - komisja lekarska
19.10. 2018r. - telefon z Oddziału - przyjęcie do POSG

POSG Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-09-2018, 11:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-09-2018 12:07 przez severn.)
Post: #25
RE: II etap Lubań
Jeszcze: kto nie jest mniejszością etniczną w Polsce? (Żydzi, Łemkowie, Romowie)
Pakt Północnoatlantycki to?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-09-2018, 15:25
Post: #26
RE: II etap Lubań
A jakie miejsca na noclego ogolnie polecacie w Koszalinie i jak to cenowo wyglada ?Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2018, 12:41
Post: #27
RE: II etap Lubań
Hej, czy ktoś dostał już wiadomość odnośnie lekarza i komisji lekarskiej ?
Jak myślicie załapiemy się na nabór październikowy ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2018, 18:35
Post: #28
RE: II etap Lubań
(14-09-2018 12:41 )slu123 napisał(a):  Hej, czy ktoś dostał już wiadomość odnośnie lekarza i komisji lekarskiej ?
Jak myślicie załapiemy się na nabór październikowy ?

Ja już dostałam w środę i dziś byłam odebrać obiegówkę. Na pewno, ja nie widzę innej opcji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2018, 21:17
Post: #29
RE: II etap Lubań
(14-09-2018 18:35 )severn napisał(a):  
(14-09-2018 12:41 )slu123 napisał(a):  Hej, czy ktoś dostał już wiadomość odnośnie lekarza i komisji lekarskiej ?
Jak myślicie załapiemy się na nabór październikowy ?

Ja już dostałam w środę i dziś byłam odebrać obiegówkę. Na pewno, ja nie widzę innej opcji.

A z jakiego jesteś oddziału?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-09-2018, 13:20
Post: #30
RE: II etap Lubań
(14-09-2018 21:17 )slu123 napisał(a):  
(14-09-2018 18:35 )severn napisał(a):  
(14-09-2018 12:41 )slu123 napisał(a):  Hej, czy ktoś dostał już wiadomość odnośnie lekarza i komisji lekarskiej ?
Jak myślicie załapiemy się na nabór październikowy ?

Ja już dostałam w środę i dziś byłam odebrać obiegówkę. Na pewno, ja nie widzę innej opcji.

A z jakiego jesteś oddziału?

NwOSG
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS