Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odprawa emerytalna
08-11-2013, 16:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-11-2013 16:01 przez quasimodo1.)
Post: #21
RE: Odprawa emerytalna
(08-11-2013 15:33 )dragonsmok napisał(a):  trudno powiedzieć to pytanie do prawników bo z tego co czytałem to bezpośrednio nie znaczy bez dnia przerwy albo z jednym dniem przerwy jeżeli rozpocząłeś rekrutacje bedac w służbie innej i przeszedłeś pozytywnie to wiadomo ze bezpośrednio po zwolnieniu się przyjmujesz ale czy to będzie miesiąc i dłużej czy może dwa dni kto to wie czytałem naprawdę dziwne orzeczenia NSA i tak się różnią jak biały kolor i czarny zależy jak sędziemu dziś leży he he
niestety u nas nie ma precedensów które wpływają na normy Smile co królestwo to obyczaj .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2013, 12:50
Post: #22
RE: Odprawa emerytalna
Witam, mam pytanie co do odprawy. Mianowicie chodzi mi jaka wysokość odprawy przysługuje po 15 latach służby a dokładniej po 18 i pół wysługi. Z góry dziękuje za odpowiedz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2013, 15:02
Post: #23
RE: Odprawa emerytalna
(12-12-2013 12:50 )sniper1512 napisał(a):  Witam, mam pytanie co do odprawy. Mianowicie chodzi mi jaka wysokość odprawy przysługuje po 15 latach służby a dokładniej po 18 i pół wysługi. Z góry dziękuje za odpowiedz.

Za pierwsze 5 lat w mundurze służ zawodowej - 3 krotność ostatniego uposażenia wraz z dodatkami stałymi ,za każdy następny rok służby 20 % uposażenia , ale nie więcej niż 6 krotność uposażenia - podstawa prawna art.119 UoSG.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS