Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezygnacja z rekrutacji
27-04-2018, 11:40
Post: #1
Rezygnacja z rekrutacji
Witam.
Pytanie trochę na odwrót , w jaki sposób zrezygnować z rekrutacji ? Mogę to zrobić telefonicznie?
Jestem aktualnie na II etapie , który ma być 10 maja, wszystkie wcześniejsze elementy przechodziłem szybko i sprawnie , być może też przez pożądane wykształcenie i specjalizacje, jednak nie przekonują mnie do końca oferowane warunki, przynajmniej te o których słyszę i czytam , a wątpię żeby z racji na wykształcenie właśnie mógłbym liczyć na coś więcej.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-04-2018, 13:44
Post: #2
RE: Rezygnacja z rekrutacji
Kolego masz rację, po studiach będziesz zasuwać za 2400 netto i jeszcze będę Ci kazać dojeżdżać po 100/200 kilometrów do służby. Zrobisz coś na służbie to postępowanie ci zrobią, a jak będziesz dobrze służyć to nawet pochwały nie dostaniesz. O to cała SG
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-04-2018, 13:58
Post: #3
RE: Rezygnacja z rekrutacji
Choronzynowy on nie o to pytał. Jak jest Ci tak źle to się zwolnij. Kolorowo nie jest ale każdy wie na co się pisze. Normalnie dzwonisz i dziękujesz, tak żeby zachować się kulturalnie. Druga opcja, nie stawiasz się na 2 etapie i nie odbierasz telefonu jeżeli będą dzwonić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-04-2018, 14:48
Post: #4
RE: Rezygnacja z rekrutacji
Wszystko by było w porządku gdyby były jasno określone warunki , a tak to wszystko jest na słowo honoru, potrzeba osób z wykształceniem morskim, mam takowe , z papierami oficerskimi , mnóstwem kursów , które wbrew pozorom w służbie mogły by się przydać , jasnym jest że nie mogę oczekiwać cudów , ale nie mogę też zrezygnować z obecnego zawodu na koszt "obietnic" , które (a naprawdę już wiele rozmów odbyłem) rzadko kiedy się pokrywają. I już nie chodzi o same zarobki, ale o miejsce szkolenia czy późniejszą służbę , nikt z tego typu wykształceniem i pracą na morzu (mówie tu o osobach które mają za sobą już większe doświadczenie niż praktyki na statku) nie przejdzie bez jasno określonych warunków , jasne ze mogę dojeżdżać po 100 czy 200 km, ale nie tak , że po roku czy dwóch będę miał tych km 400 a po następnych dwóch latach znów 100. Stabilizacja , to pragnienie dla którego marynarze przenoszą się na ląd
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-04-2018, 18:21
Post: #5
RE: Rezygnacja z rekrutacji
Sailor44 nikt Ci nic nie zagwarantuje. I choć byś miał nie wiadomo jakie papiery to i tak będziesz zaczynał od marynarza/motorzysty (II grupa) na jednostkach. Etatów oficerskich na jednostkach jest tyle, że na palcach je policzysz i do tego wszystkie zajęte i też przez osoby po szkołach morskich.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS