Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy służby mundurowe są przygotowane na Euro2012 ?
17-06-2012, 22:30
Post: #41
RE: Czy służby mundurowe są przygotowane na Euro2012 ?
(15-06-2012 21:00 )quasimodo1 napisał(a):  Do służby dali ci konserwę tyrolską i bułę poznańską .
To był wariant optymistyczny. Brat k-ta szkoły miał hurtownię ryb. No to dostawaliśmy makrelę wędzoną. Nie wiem do dziś dlaczego smak tych makreli był zupełnie inny niz tych co kupowałem w sklepie Smile
Na pewno utkwiło mi to pamięci, bo nie jadam już wędzonych makreli.
@keyer soze - o co chodzi z U eksperta ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-06-2012, 14:36
Post: #42
RE: Czy służby mundurowe są przygotowane na Euro2012 ?
Bohaterowie są zmęczeni...

Link - EURO 2.12 - POKOLENIE LUDZI SUKCESU

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-06-2012, 18:37
Post: #43
RE: Czy służby mundurowe są przygotowane na Euro2012 ?
(23-06-2012 14:36 )Rebeliant Szmarowski napisał(a):  Bohaterowie są zmęczeni...

Link - EURO 2.12 - POKOLENIE LUDZI SUKCESU

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że klip „EURO 2.12 – POKOLENIE LUDZI SUKCESU” został usunięty z portalu YouTube. Natomiast album fotograficzny o tej samej nazwie został usunięty z portalu Facebook. Okazało się, że materiał budzi zbyt wielki sceptycyzm, co w oczywisty sposób kłóci się z ideą PR-u.

Wszystkich, którzy odczuli osobisty dyskomfort po zapoznaniu się z klipem, proszę o przyjęcie wyrazów mojej autorskiej skruchy. Koledzy, przepraszam, że nie skonsultowałem z Wami swojego pomysłu. Mówiąc kolokwialnie, czasem człowiek przestrzeli.

Natomiast tym wszystkim, którzy po obejrzeniu klipu, z bezprzykładną odwagą stanęli IMIENNIE w obronie Godności Munduru, Dobrego Imienia Formacji oraz Wizerunku Jednostki Organizacyjnej, przekazuję słowa najwyższego uznania. Szkoda, że nie spotkaliśmy się w Gdańsku, na pikiecie 12 stycznia 2012 roku. No, ale tak to już jest, gdy podróżuje się osobno...

Robert Rebeliant Szmarowski

Link - EURO 2.12 - POKOLENIE LUDZI SUKCESU - POST SCRIPTUM

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-06-2012, 09:53
Post: #44
RE: Czy służby mundurowe są przygotowane na Euro2012 ?
Znaczy się oateriału w wersji ori już nie obejrzę?Huh
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-06-2012, 11:42
Post: #45
RE: Czy służby mundurowe są przygotowane na Euro2012 ?
(26-06-2012 09:53 )keyser soze napisał(a):  Znaczy się oateriału w wersji ori już nie obejrzę?Huh

Gdyby chodziło tylko o histerię inkwizytorów, to broniłbym oryginału, jak niepodległości. Ale powód usunięcia jest bardziej prozaiczny: popełniłem błąd i nie uzgodniłem z kolegami pomysłu publikacji. Wyłącznym warunkiem utrzymania klipu w necie była aklamacja, której nie uzyskałem. "Po pierwsze nie szkodzić". Klip miał bawić i w luźnej formie promować naszą ofiarność. A nie wywoływać dyskomfort i prowadzić do animozji. Błąd naprawiłem - z pożytkiem dla koleżeńskich relacji, ale ze stratą dla klipu. Bywa...

Pozdrowienia dla inkwizytorów, wyrażone w "Post Scriptum", pozostają aktualne.

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-06-2012, 14:00
Post: #46
RE: Czy służby mundurowe są przygotowane na Euro2012 ?
Wreszcie co niektóre osoby zobaczyły "granicę " nie z perspektywy turysty przekraczającego nią , ani też codziennego czytacza meldunków z granicy czy słuchacza szkolonych przez siebie funków.Takie wzmocnienia powinny być codziennością w SG , bo inaczej ci co mają szkolić stają się wyalienowani z trudów codziennej służby szarego funka. Nie róbmy z tego "Wyprawy na Księżyc ".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-06-2012, 14:20
Post: #47
RE: Czy służby mundurowe są przygotowane na Euro2012 ?
(26-06-2012 14:00 )quasimodo1 napisał(a):  Nie róbmy z tego "Wyprawy na Księżyc ".

Dla niektórych była to "powtórka z rozrywki", dla innych faktycznie "wyprawa na Księżyc". Dla jeszcze innych, kolejne zadanie w długoletniej służbie. Warto zauważyć, że kilkanaście osób granica zagospodarowała merytorycznie - czyli jako speców od procedur administracyjnych, jako tłumaczy, jako kaergowców, a nawet - w pracy o-r.

Z pewnością był to kawał niezłej praktyki. Ale i możliwość zaprezentowania przez "ciało pedagogiczne" normalnej, ludzkiej twarzy kolegom pełniącym służbę na granicy. Takie rzeczy warte są promocji. Była potrzeba wzmocnienia granicy zewnętrznej, więc bez kręcenia nosem wykonaliśmy rozkaz.

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-06-2012, 12:42
Post: #48
RE: Czy służby mundurowe są przygotowane na Euro2012 ?
Jaki kraj taki terroryzm http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-tr...nId,615468
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-06-2012, 13:32
Post: #49
RE: Czy służby mundurowe są przygotowane na Euro2012 ?
(27-06-2012 12:42 )quasimodo1 napisał(a):  Jaki kraj taki terroryzm http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-tr...nId,615468

Szkoda, że nie poderwali myśliwców stacjonujących na Litwie Big GrinBig GrinBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-06-2012, 19:15
Post: #50
RE: Czy służby mundurowe są przygotowane na Euro2012 ?
Z ostatniej chwili:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,W...caid=1eb4c
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-06-2012, 20:11
Post: #51
RE: Czy służby mundurowe są przygotowane na Euro2012 ?
Prosta sprawa:

Dwie kostki trotylu - po jednej na każdą połowę boiska.

Wojskowe zapalniki - no, bo cywilne mogą stchórzyć.

Fota stadionu w komórce - jak już talib będzie w Warszawie, żeby nie pomylił stadionów.

Fajki - długi rejs, mus zajarać.

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-06-2012, 20:33
Post: #52
RE: Czy służby mundurowe są przygotowane na Euro2012 ?
(27-06-2012 20:11 )Rebeliant Szmarowski napisał(a):  Prosta sprawa:

Dwie kostki trotylu - po jednej na każdą połowę boiska.

Wojskowe zapalniki - no, bo cywilne mogą stchórzyć.

Fota stadionu w komórce - jak już talib będzie w Warszawie, żeby nie pomylił stadionów.

Fajki - długi rejs, mus zajarać.
A tratwa nosiła imię ALLAH i jak u von Nogaja miała Bugiem a potem Wisłą wpłynąć koło Grubej Kaśki do rur kanalizacyjnych i prosto na Narodowy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-06-2012, 20:53
Post: #53
RE: Czy służby mundurowe są przygotowane na Euro2012 ?
(27-06-2012 20:33 )quasimodo1 napisał(a):  A tratwa nosiła imię ALLAH i jak u von Nogaja miała Bugiem a potem Wisłą wpłynąć koło Grubej Kaśki do rur kanalizacyjnych i prosto na Narodowy.

Melduję, że to jest kura!

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-07-2012, 15:11
Post: #54
RE: Czy służby mundurowe są przygotowane na Euro2012 ?
A jednak agroturystyka. Nie ma to jak wyprawa tratwą na kebaba Smile http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-sp...nId,621698
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-07-2012, 18:58
Post: #55
RE: Czy służby mundurowe są przygotowane na Euro2012 ?
mod wydaje sie mi ze temat nalezy zamknac Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS