Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pożegnanie z mundurem
22-02-2012, 09:57
Post: #1
Pożegnanie z mundurem
Uroczysta abdykacja..

http://www.morski.strazgraniczna.pl/inde...m=&ucat=3&

..nawet I Sekretarz się pojawiłBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2012, 22:17
Post: #2
RE: Pożegnanie z mundurem
A ja tam nie widzę żeby żegnał się z mundurem,a raczej z garniturem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2012, 23:35
Post: #3
RE: Pożegnanie z mundurem
@quasimodo1 - pewnie był już w cywilu jak organizował pożegnanie. Wtedy nie masz już szafki i musiałbyś przez całe miasto jechać w mundurze nie będąc już funkiem. Przynajmniej tak było w przypadku moich kolegów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2012, 23:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-02-2012 00:02 przez quasimodo1.)
Post: #4
RE: Pożegnanie z mundurem
W podanym linku jest napisane że odchodzi na emeryturę a nie że już odszedł.A ci menadżerowie obok niego to się wstydzą swoich mundurów ? Jakoś inni którzy odchodzą i są medialnie pokazani występują w mundurach . Planeta powinien być zorientowany kiedy odchodzi/odszedł ze służby ten pan- to mnie najwyżej sprostuje. A i spotkania nie urządzono w knajpie a ze zdjęć można wnioskować żE w siedzibie SG.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2012, 10:18
Post: #5
Pożegnanie z mundurem
Rysiek z Klanu też odszedł....
A tak serio "A ci menadżerowie obok niego to się wstydzą swoich mundurów ?", tak wstydzimy się. Zaczynając oczywiście od Komendanta Głównego. Zobacz zdjęcia na stronach KGSG, Ośrodków....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2012, 10:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-02-2012 10:35 przez quasimodo1.)
Post: #6
RE: Pożegnanie z mundurem
(23-02-2012 10:18 )partyzant napisał(a):  Rysiek z Klanu też odszedł....
A tak serio "A ci menadżerowie obok niego to się wstydzą swoich mundurów ?", tak wstydzimy się. Zaczynając oczywiście od Komendanta Głównego. Zobacz zdjęcia na stronach KGSG, Ośrodków....

Tyle tylko jak jest oficjalne/medialne pożegnanie z mundurem to wszyscy jednak występują w umundurowaniu, to chyba związkowi menadżerowie wprowadzili "tradycję" pożegnań w garniturze , nie wiem wstydzą się munduru lub swoich stopni służbowych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2012, 11:18
Post: #7
Pożegnanie z mundurem
(23-02-2012 10:34 )quasimodo1 napisał(a):  
(23-02-2012 10:18 )partyzant napisał(a):  Rysiek z Klanu też odszedł....
A tak serio "A ci menadżerowie obok niego to się wstydzą swoich mundurów ?", tak wstydzimy się. Zaczynając oczywiście od Komendanta Głównego. Zobacz zdjęcia na stronach KGSG, Ośrodków....

Tyle tylko jak jest oficjalne/medialne pożegnanie z mundurem to wszyscy jednak występują w umundurowaniu, to chyba związkowi menadżerowie wprowadzili "tradycję" pożegnań w garniturze , nie wiem wstydzą się munduru lub swoich stopni służbowych.

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Więcej, uważam, że w każdym oficjalnym/medialnym wystapieniu powinniśmy być w mundurze. To bardzo, bardzo stare podaję to jako przykład: http://www.strazgraniczna.pl/wps/portal/...+kgsg+2010 Widząc same zdjęcia powiedzialbyś, że to Straż Graniczna? Podobnie jest z informacjami o szkoleniach, spotkaniach np.: http://www.strazgraniczna.pl/wps/portal/...+schengen.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2012, 12:33
Post: #8
RE: Pożegnanie z mundurem
Generalnie większość "biurkowych" mundurowych i to nie tylko z SG wstydzi się swoich mundurów. Jak byłem w stolicy na rozmowach o reformie emerytalnej to pomimo tego, że większość osób tam zebranych była "czynnymi" mundurowymi to (nie licząc jednego pułkownika ze sztabu generalnego WP) tylko ja występowałem w mundurze. I powiem wam szczerze, że wcale mi nie przeszkadzało, że byłem tam najniższy rangąBig Grin

A skoro sami nie mamy szacunku do munduru, który w końcu zapewnia nam pełną lodówkę to nie wymagajmy tego od innych. To samo jest z zasadami etyki, wg. których "niby" mamy świecić przykładem ..ha ha haBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2012, 19:32
Post: #9
RE: Pożegnanie z mundurem
To nie jest tak jak piszesz.
Mundurowi sami stracili szacunek dla munduru, tak samo zresztą jak całe społeczeństwo, bo skoro robi się z nas dziadów, i nie piszę tu tylko o kwestiach finansowych, to trudno się dziwić że narasta coraz większa frustracja spowodowana noszeniem munduru.
Śmiechem żartem, ale to już za komuny mundur cieszył się większym poważaniem - bo kiedyś stanowił o sile i porządku - jakikolwiek on nie był.
Aktualne nastawienie idealnie opisuje ten oto cytat z pewnego polskiego filmu: "jak chcesz dać komuś w mordę, to najlepiej policjantowi".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2012, 15:32
Post: #10
RE: Pożegnanie z mundurem
No i się potnie na ciężkiej emce tą szablą Smile

1 procent - niejeden uśmiech, oraz program do PIT 2012, szybko, łatwo wypełnisz PIT http://podarujusmiech.org
Jak połączyć swoją pasję z pracą http://www.emmu.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS