Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
II Etap- kiedy odpowiedź?
14-05-2018, 11:46
Post: #1
II Etap- kiedy odpowiedź?
Witam wszystkich, do jakiego czasu dają odpowiedź po II etapie (zdanym) czy dostało się na szkółkę?
Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2018, 12:15
Post: #2
RE: II Etap- kiedy odpowiedź?
Ja równo po tygodniu dostałam telefon,ale nie z informacją o przyjęciu,a możliwością rozpoczęcia komisji lekarskiej.Dopiero jak dokumenty z pozytywną opinią wrócą do oddziału to można czekać na telefon z wiadomością o przyjęciu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2018, 12:29
Post: #3
RE: II Etap- kiedy odpowiedź?
Właśnie już jestem po komisji lekarskiej Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2018, 12:37
Post: #4
RE: II Etap- kiedy odpowiedź?
Myślę,że jest szansa dowiedzieć się pod koniec maja.Chociaż znam przypadki,gdzie dali znać o przyjęciu dosłownie na 2 dni przed.A z jakiego oddziału jesteś?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2018, 13:20
Post: #5
RE: II Etap- kiedy odpowiedź?
Śląski. Wiecie może ile osób jest ze śląskiego na czerwcowy nabór?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2018, 15:17
Post: #6
RE: II Etap- kiedy odpowiedź?
Przewidują przyjac 15 osób, a czy się tyle uzbieralo to tylko w oddziale wiedzą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS