Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkanie z Komendantem w mundurze czy po cywilu?
19-05-2018, 22:23
Post: #1
Spotkanie z Komendantem w mundurze czy po cywilu?
Witam
Wybieram się w wolnym czasie na rozmowę z Komendantem Oddziału i mam pytanie czy na spotkanie w prywatnej sprawie powinienem założyć mundur wyjściowy czy może lepiej po cywilu?
Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2018, 22:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-05-2018 22:56 przez quasimodo1.)
Post: #2
RE: Spotkanie z Komendantem w mundurze czy po cywilu?
(19-05-2018 22:23 )Kabuz napisał(a):  Witam
Wybieram się w wolnym czasie na rozmowę z Komendantem Oddziału i mam pytanie czy na spotkanie w prywatnej sprawie powinienem założyć mundur wyjściowy czy może lepiej po cywilu?
Pozdrawiam

Najlepiej na audiencję udaj sie z mamą i tatą.
Jesteś funkcjonariuszem ?
No to mundur.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2018, 23:32
Post: #3
RE: Spotkanie z Komendantem w mundurze czy po cywilu?
Jeżeli kolega wybiera się prywatnie to może lepiej w domu się umówić, a wtedy lepiej bez munduruUndecided
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2018, 06:14
Post: #4
RE: Spotkanie z Komendantem w mundurze czy po cywilu?
Ja w to nie wierzę, co czytam. Prywatnie to Ty na piwo idziesz, a do komendanta masz iść wystrojony w mundur, ogolony(ewentualnie z zarostem wyglądając schludnie) i w świecących butach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2018, 14:41
Post: #5
RE: Spotkanie z Komendantem w mundurze czy po cywilu?
Kumpel miał na pieńku z 01 i pojechał na pełnej ... Założył dres z 4 paskami i brazowe pantofle z frendzelkami. Pytam go, jak poszło? A on, że rozmowa się nie kleiła.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2018, 17:06
Post: #6
RE: Spotkanie z Komendantem w mundurze czy po cywilu?
(20-05-2018 14:41 )FSZ napisał(a):  Kumpel miał na pieńku z 01 i pojechał na pełnej ... Założył dres z 4 paskami i brazowe pantofle z frendzelkami. Pytam go, jak poszło? A on, że rozmowa się nie kleiła.

a jak miała się kleić - gdy spotkał się " wioskowy dresiarz" z " mundurowym intelektualistą". Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS