Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urlop bezpłatny
03-06-2018, 20:21
Post: #1
Urlop bezpłatny
Witam. Może ktoś coś wie czy u nas w mundurowce istnieje pojęcie urlop bezpłatny? Czy tylko i wyłącznie takie rzeczy w cywilu? Gdyż chciałbym wyjechać za granicę do pracy na 2 msc bo zarobki sami wiemy jakie mamy =) Powalające z nóg zwłaszcza Ci niżej zaszeregowani =)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2018, 20:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-06-2018 20:41 przez quasimodo1.)
Post: #2
RE: Urlop bezpłatny
(03-06-2018 20:21 )domaniak napisał(a):  Witam. Może ktoś coś wie czy u nas w mundurowce istnieje pojęcie urlop bezpłatny? Czy tylko i wyłącznie takie rzeczy w cywilu? Gdyż chciałbym wyjechać za granicę do pracy na 2 msc bo zarobki sami wiemy jakie mamy =) Powalające z nóg zwłaszcza Ci niżej zaszeregowani =)

Tak są udzielane.
Rozporządzenie ministra swia z 14/06/2002 ..........



http://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDeta...0020860784

zwróć uwagę na art 20
ważne sprawy o ile nie zakłóca to toku służby
może Ciebie odwołać z tego urlopu -powiadamiając Ciebie minimum 14 dni przed.
Czy dodatkowa praca będzie ważnym powodem ?
Musisz dobrze umotywować - choćby tym iż Ty nie jesteś w stanie zapewnić podstawowych potrzeb swojej rodziny uposażeniem które otrzymujesz jako funkcjonariusz SG - dojadacie np szczaw i mirabelki rosnące na nasypie przed domem.Wink
Dobrze motywuj -choć nie spotkałem sie z sytuacją ,że urlop został udzielony funkcjonariuszowi z powodu chęci podjęcia dodatkowej pracy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2018, 20:49
Post: #3
RE: Urlop bezpłatny
Dodatkowo dochodzi prośba o zgodę na dodatkowe zarobkowanie. Nie znam przypadku zgody na urlop bezpłatny celem podjęcia pracy za granicą, z wyjątkiem pracy w MSZ bądź instytucji UE.
Nie bardzo też widzę taką zgodę, polski funkcjonariusz zasuwający np. na budowie w Belgii i opowiadający, że jest na urlopie bezpłatnym celem dorobienia, bo nie ma z czego utrzymać rodzinyConfused
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-06-2018, 03:56
Post: #4
RE: Urlop bezpłatny
A czy taka prośbę/ trzeba umotywawać?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-06-2018, 06:33
Post: #5
RE: Urlop bezpłatny
Przeczytaj wyzejSmile wszystko napisaneWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2018, 05:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-06-2018 05:46 przez Nawoj.)
Post: #6
RE: Urlop bezpłatny
A NSRy można na bezpłatnym odbębnić? Panie Komendancie, proszę o udzielenie mi urlopu bezpłatnego. Prośbę swoją motywuję chęcią uczestniczenia w zajęciach, które pozwolą mi na podniesienie moich kwalifikacji zawodowych :-D :-D :-D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2018, 07:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-06-2018 08:53 przez quasimodo1.)
Post: #7
RE: Urlop bezpłatny
(06-06-2018 05:45 )Nawoj napisał(a):  A NSRy można na bezpłatnym odbębnić? Panie Komendancie, proszę o udzielenie mi urlopu bezpłatnego. Prośbę swoją motywuję chęcią uczestniczenia w zajęciach, które pozwolą mi na podniesienie moich kwalifikacji zawodowych :-D :-D :-D

Tragedia w jakości intelektualnej funkcjonariusza SG.



Zanim nim zostałeś - powinieneś poczytać przepisy - zanim zaczniesz zadawać pytania.
Jako funk SG jesteś reklamowany przez MSWiA - SG z każdego rodzaju służby wojskowej i nie jesteś w dyspozycji MON do wykonywania zadań w przypadku jakichkolwiek zagrożeń militarnych i niemilitarnych.
Nawet jeśli byłeś wcześniej w NSR- to twój przydział na czas pełnienia służby w SG jest "zamrożony".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2018, 09:23
Post: #8
RE: Urlop bezpłatny
(06-06-2018 07:52 )quasimodo1 napisał(a):  Tragedia w jakości intelektualnej funkcjonariusza SG.

A propos tragedii w jakości intelektualnej. Widzę, że pojęcie ,,ironii" jest Tobie obce... Więcej luzu, mniej mądrzenia się życzę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2018, 10:33
Post: #9
RE: Urlop bezpłatny
(06-06-2018 09:23 )Nawoj napisał(a):  Więcej luzu,

Dobra , masz rację Blush
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2018, 22:35
Post: #10
RE: Urlop bezpłatny
Piszesz Kwity i czekasz. Motywuje biedą w wynagrodzeniu itp(czyt. Mocne02) .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2018, 09:16
Post: #11
RE: Urlop bezpłatny
Czy f-sz SG może pracować nielegalnie za granicą na urlopie i na dniach wolnych. Podkreślę ze wykorzystując 6dni urlopu dostaje 4tyg wolnego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS