Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
System Wpomagania Kierowania - (SWK)
27-03-2012, 21:33
Post: #21
RE: System Wpomagania Kierowania - (SWK)
(26-03-2012 15:00 )niki napisał(a):  ZSE - nigdy nie robiło problemów, może miałem farta Wink może krótko na nim robiłem.
pomimo tego iż było planowane na 3 miesiące i chodziło na pojedynczym węźle.
SWK jest robione przez weteranów ZSE4 i dlatego nie oczekiwałbym takich tąpnięć jak w przypadku komercyjnej Odprawy SG.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-04-2012, 11:54
Post: #22
RE: System Wpomagania Kierowania - (SWK)
Mam takie pytanko może ktoś wie dlaczego na mapie jak wybiorę taką opcję gdzie są pokazane punkty realizacji działań (takie czarne kółeczka) i jak chcę umieścić tam w tym punkcie patrol to system umieszcza go dużo dalej poza punktem w rezultacie na mapie mój patrol jest na terenie sąsiedniej PSG. O co chodzi? To jakieś nie dopracowanie systemu czy co?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-04-2012, 12:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-04-2012 13:50 przez Pablow.)
Post: #23
RE: System Wpomagania Kierowania - (SWK)
Witaj Kolego.

Z system jest wszystko OK, ikonka patrolu na mapie to takie sprytne (albo właśnie mało sprytne) stworzonko z takim małym dzyndzołkiem na samym dole za które właśnie należy chwycić, trzymać przy przesuwaniu i trzymając za dzyndzoła upuścić w upragnione miejsce. Po każdej operacji przesunięcia czy tam zmiany stanu ikonki (z menu kontekstowego) automatycznie w wątku w tle odświeżana jest mapa. Automatycznie dlatego, że zdarzało się że np PKZ w jakiejś GZamiejscowej ruszył patrolem a KZ w PSG nie odświeżył sobie i coś tam się nie zgadzało ten miał tu a tamten tam itp itd, a tak... wszystko się automatycznie odświeża lub w dowolnym momencie po kliknięciu przycisku odśwież. Więc jak się tylko da to proszę przesuwać i upuszczać za dzyndzelek Wink


[Obrazek: chwycdzyndzola.jpg]




pozdrawiam.

P.S. przesuwanie i upuszczanie ikonki warto robić w dużym zooomiee bo wtedy ewentualny błąd pozycjonowania wynikający z nietrzymania za DZYNDZOŁ wyniesie góra kilka metrów jak się nie trafi
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-04-2012, 15:54
Post: #24
RE: System Wpomagania Kierowania - (SWK)
Pablow dziękuje za informację teraz wszystko jasne
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-05-2012, 10:12
Post: #25
RE: System Wpomagania Kierowania - (SWK)
Nareszcie zaczynamy oszczędzać lasy... już tylko w SWK..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-05-2012, 19:16
Post: #26
RE: System Wpomagania Kierowania - (SWK)
no i jedną ciekawą rzecz zauważyłem jako ten f-sz na samym końcu piramidy - terminy służb znam wcześniej niż było jak SWK nie było (czyli zgodnie z naszymi przepisami).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2012, 22:27
Post: #27
RE: System Wpomagania Kierowania - (SWK)
Z policyjnego podwórka http://www.dziennikpolski24.pl/pl/aktual...ln-zl.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS